PDA

Zobacz pełną wersję : Uczulenie na epsona



ramzey
02-08-2011, 12:04
Czy ktoś możne doświadczył?
Kilka dni temu postawiłem w pokoju dużego epsona i zaczęły mnie męczyć duszności.
Do tej pory miałem tylko px660 z cissem na trigonie i żadnych problemów.
Duży epson jest nabity oryginalnym ultrachromem, ale jeszcze niczego nie drukowałem na nim.

McSimus
09-08-2011, 11:30
Ja tak mam przy laserówkach Samsunga, dodatkowo nieznośny smród tonera.