PDA

Zobacz pełną wersję : Przystanek Woodstock kto jedzie?



Cosnek
31-07-2011, 23:27
Ja bede na pewno, kto sie jeszcze wybiera?
W tym roku zdecydowalem sie zabrac aparat :)

Cosnek
01-08-2011, 10:19
Nikt? Nie wierze, chyba malo ludkow odwiedza ten dzial :D