PDA

Zobacz pełną wersję : Znaleziono obiektywy - Wrocław



kwieciu
30-07-2011, 19:48
Wrzuciłem na GKJ, ale może ktoś coś. Jeśli ktoś byłby łaskaw wrzucić na np. Canon-Board bądź inne fotograficzne, ja mam konto tylko tutaj.

http://www.goldenline.pl/forum/2505182/znalazlem-2-obiektywy-do-lustrzanki-na-klecinie

Nie znacie kogoś kto zgubił torbę z 2 obiektywami do lustrzanki? Przekażcie proszę tą informację dalej. Myślę, że właściciel był z nimi bardzo związany, wiele z nimi przeżył i niejedno widział (fotografował) =). Jeśli ktoś zgubił, proszę o kontakt przez GL. Proszę podać markę i parametry obiektywów, gdzie i kiedy zgubił, kolor torby itp.

pentaksik
02-08-2011, 11:20
Napisałem na canon-board.

Demonek
08-08-2011, 21:49
Ciekawe czy właściciel się znajdzie...

Marcin Borkowski
10-08-2011, 11:17
i jak
?