sokolnik
30-07-2011, 13:39
Witam Kolegów i Koleżanki :)
Chciałem się Was zapytać jak się Wam podobają zdjęcia portretowe w których tylko jedno oko jest ostre? Reszta buzi czyli nos, usta, 2gie oko i uszy są już nieostre.
Czy TWARZ składa się tylko 1 oka? Czy nie miło jest popatrzeć na piękną modelkę lub ukochaną osobę w całości ? Czy wolicie patrzeć tylko na ostre oko a resztę nieostrych części twarzy odtwarzać we własnej pamięci?
A może chodzi o coś innego?
Zapraszam do wypowiedzi :)
Chciałem się Was zapytać jak się Wam podobają zdjęcia portretowe w których tylko jedno oko jest ostre? Reszta buzi czyli nos, usta, 2gie oko i uszy są już nieostre.
Czy TWARZ składa się tylko 1 oka? Czy nie miło jest popatrzeć na piękną modelkę lub ukochaną osobę w całości ? Czy wolicie patrzeć tylko na ostre oko a resztę nieostrych części twarzy odtwarzać we własnej pamięci?
A może chodzi o coś innego?
Zapraszam do wypowiedzi :)