PDA

Zobacz pełną wersję : Wydawnictwo Wedding - nie wiem co sądzić o tym?



Sapphiron
29-07-2011, 13:13
Dzisiaj rano zadzwonił do mnie jakiś człowiek z pytaniem "Czy byłbym chętny do współpracy z czasopismem Wedding?"
Poprosiłem informacje na maila i dostałem takie cóś:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img819.imageshack.us/img819/3320/weddingz.jpg)

Cennik wygląda tak:


Katalog usług na stronach publicystycznych – 12 PLN, w kategorii:

Moda Ślubna, Lokale, Fotografia, Filmowanie, Zespoły muzyczne, Auto do ślubu.

Moduły reklamowe:
1/10 strony - 25x200 – 130 PLN.
1/8 strony - 70x100; 35x200 – 150 PLN.
1/6 strony - 140x65; 45x200 – 200 PLN.
1/5 strony - 55x200 – 250 PLN.
1/4 strony - 140x100; 280x50; 70x200 – 300 PLN.
1/3 strony - 280x65; 90x200 – 380 PLN.
1/2 strony - 280x100; 140x200 – 450 PLN.
1 strona - 280x200 – 800 PLN.
Artykuły reklamowy:
½ strony (tekst do 1800 znaków) – 300 PLN.
1 strona + moduł reklamowy – 450 PLN.
2 strony + moduł reklamowy – 600 PLN.

Przy kilku emisjach oferujemy rabat:

5 % na 2 emisje.
10 % na 3 emisje.


Reklama na okładkach czasopisma pozostaje do indywidualnej negocjacji.
Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.
Podane wymiary modułów w milimetrach (wys. x szer.).
Przy projektowaniu dużych reklam do rozmiarów należy doliczyć po 3 mm spadku z każdej strony.
Przygotowanie projektu 30 PLN za roboczogodzinę (projekt pozostaje własnością klienta).
Wszystkie materiały reklamowe prosimy przesyłać na adres redakcji [email protected]:
dostosowane do wymiarów przedstawionych powyżej,
pliki w rozdzielczości 300 dpi w formacie JPG, TIFF lub PDF (profil kolorów CMYK),
przyjmujemy materiały wykonane w programie Corel.


Powiedzmy że jestem "świeży" w tym i proszę was o poradę, co to jest, z czym to jeść i czy w ogóle toto ruszać?

Pomożecie?

freefly
29-07-2011, 13:20
To oferta płatnej reklamy usług w magazynie, więc nie bardzo rozumiem Twoje zapytanie.

Sapphiron
29-07-2011, 13:23
tak wiem co to jest, tylko pytam kolegów/koleżanki którzy są bardziej obyci w temacie cytuję "Z czym to jeść i czy w ogóle warto toto ruszać?"

doktor
29-07-2011, 13:25
należy doliczyć po 3 mm spadku z każdej strony
jeśli ktoś liczył na niespodziewany spadek, to proszę – jest. Wprawdzie tylko 3mm, ale darowanemu koniowi w zęby się*nie patrzy :-)