fotoMichal
28-07-2011, 10:31
Mamy wiele wątków o serwisach, które nie działają jak należy. Dlatego chciałbym pochwalić serwis ASUSa.
Padła mi karta grafiki w laptopie. Komputer wysłałem na gwarancji w poniedziałek... właśnie do mnie wrócił... :)
26.07.2011 przyjęcie do serwisu, 27.07.2011 naprawa i wysłanie do klienta.
Co więcej, serwisy mają swoje procedury, jak m.in formatowanie dysku i stawianie systemu na nowo. Przygotowałem się na to zrzucając wszystkie dane na dysk przenośny. Nie potrzebnie, laptop wrócił w nienaruszonym stanie!
Dużo krytykujemy serwisu, więc taki wątek myślę powinien się pojawić.
Padła mi karta grafiki w laptopie. Komputer wysłałem na gwarancji w poniedziałek... właśnie do mnie wrócił... :)
26.07.2011 przyjęcie do serwisu, 27.07.2011 naprawa i wysłanie do klienta.
Co więcej, serwisy mają swoje procedury, jak m.in formatowanie dysku i stawianie systemu na nowo. Przygotowałem się na to zrzucając wszystkie dane na dysk przenośny. Nie potrzebnie, laptop wrócił w nienaruszonym stanie!
Dużo krytykujemy serwisu, więc taki wątek myślę powinien się pojawić.