PDA

Zobacz pełną wersję : Fotoszopy rozdaja :)



flashmen
27-07-2011, 23:55
http://www.x-kom.pl/p/67846-notebook-laptop-17,3-packard-bell-lj65-t4500-4gb-500-dvd-rw-7hp64.html
http://allegro.pl/laptop-pb-2x2-3ghz-4g-gt240-windows-7-photoshop-i1723664228.html

dzejms
28-07-2011, 00:09
PSE 8 o wartości 300zł.....jaaaaaasneeee

rademenez
28-07-2011, 08:59
Na aukcji to PSE 8 jest od firmy "Adobre" :mrgreen: - może dlatego taka cena

Greg77
28-07-2011, 14:14
Dell do niektorych swoich modeli dodawal elementsa....to jest mozliwe.

dzejms
28-07-2011, 14:34
Ja nie kwestionuję dodawania. Tylko tę cenę za PSE lekko z d**y wziętą.

rb_zg
28-07-2011, 19:17
Ja nie bardzo Was rozumiem. PSE 9 można kupić za 337,40 zł (http://www.ceneo.pl/9171498). Więc moim zdaniem cena wersji 8 jest i tak dosyć wygórowana. Szczególnie że Adobe oficjalnie nie wspiera PSE 8 dla Windows 7.

dzejms
28-07-2011, 19:18
Ja nie bardzo Was rozumiem. PSE 9 można kupić za 337,40 zł (http://www.ceneo.pl/9171498). Więc moim zdaniem cena wersji 8 jest i tak dosyć wygórowana. Szczególnie że Adobe oficjalnie nie wspiera PSE 8 dla Windows 7.

Brawo!!! Właśnie o to chodzi. Że 300zł za PSE 8 to cena z D.PY.

Greg77
29-07-2011, 09:04
Ale temat byl inny niz cena elementsa 8