Zobacz pełną wersję : poszukuje "pomocnej dłoni" z Bydgoszczy
...a w zasadzie "pomocnej pięści"...
bardzo prosze o kontakt na priv
Conik
...a w zasadzie pomocnej pięści...
bardzo prosze o kontakt na priv
Conik
Pisz do Jacka_Z.
Jacek to chodząca łagodność, pięści chyba nie wchodzą w grę. ;)
Conik to chyba nie najlepszy pomysł ....
Rafał_Sz
27-07-2011, 22:02
Conik to chyba nie najlepszy pomysł ....
W pewnych sytuacjach dobrze jest jak "pięść" stoi sobie z boku. Nie musi być używana. Jeśli dobrze się domyślam o jaki temat chodzi.
daleko mi do rozwiazan silowych ...ja spokojny czlowiek jestem...szukam alternatywnej drogi zalagodzenia tematu...z ta piescia to taki wisielczy humor raczej;)
Jacek to chodząca łagodność, pięści chyba nie wchodzą w grę. ;)
Ta chodząca łagodność zna bardzo wiele osób w Bydgoszczy - miałem na myśli, ze może pomóc pośrednio, pokierować.
coz...do Jacka napisalem kilka dni temu....cisza
mateo912
27-07-2011, 23:17
a Wilk325?
j.w.
odpowiedziałem Ci na PW ze 3 dni temu - nie doszło?
kurde nie mam zadnej PM'ki:( od Ciebie..mozesz jeszcze raz?
kurde nie mam zadnej PM'ki:( od Ciebie..mozesz jeszcze raz?
poszło
Jacek to chodząca łagodność, pięści chyba nie wchodzą w grę. ;)
Dokładnie. Ja jestem do negocjacji, przekonywania itd. Tylko jak gościu jest uodporniony to co wskóram. On juz jak piszecie zrobił kilka przekrętów, a głupi nie jest (chyba). Najwyżej mnie wysłucha i spłynie to po nim. Nie nadaję się do tego by mną straszyć. Niestety. (czasami tego żałuję)
powiedzialbys ze jestes modem od razu mu palka zmieknie;)
Robert_P
29-07-2011, 12:14
Jeśli jest koleś który robi przekręty to pisz jawnie kto to taki i co zrobił ! Chwasty trzeba wyrywać !
Jeśli jest koleś który robi przekręty to pisz jawnie kto to taki i co zrobił ! Chwasty trzeba wyrywać !
Robert tu jest wszystko: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2468636&postcount=942
Robert_P
29-07-2011, 12:35
Robert tu jest wszystko: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2468636&postcount=942
Tak się zastanawiałem czy nie będzie to znowu MH i niestety moje obawy okazały się prawidłowe :(
Tak się zastanawiałem czy nie będzie to znowu MH i niestety moje obawy okazały się prawidłowe :(
znasz gościa?, bo ja go wcale nie kojarzę; bywał na spotkaniach fotokujaw?
Robert_P
29-07-2011, 12:43
Tak znam, ale o ile się nie mylę nie był w fotokujawach więc i nie bywał na spotkaniach . Bardziej znany jest w światku jako Markus.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.