PDA

Zobacz pełną wersję : poszukuje "pomocnej dłoni" z Bydgoszczy



conik
27-07-2011, 20:19
...a w zasadzie "pomocnej pięści"...
bardzo prosze o kontakt na priv
Conik

!AGresT
27-07-2011, 21:43
Pisz do Jacka_Z.

ekonet
27-07-2011, 21:55
...a w zasadzie pomocnej pięści...
bardzo prosze o kontakt na priv
Conik


Pisz do Jacka_Z.
Jacek to chodząca łagodność, pięści chyba nie wchodzą w grę. ;)

pikpok
27-07-2011, 21:57
Conik to chyba nie najlepszy pomysł ....

Rafał_Sz
27-07-2011, 22:02
Conik to chyba nie najlepszy pomysł ....
W pewnych sytuacjach dobrze jest jak "pięść" stoi sobie z boku. Nie musi być używana. Jeśli dobrze się domyślam o jaki temat chodzi.

conik
27-07-2011, 22:38
daleko mi do rozwiazan silowych ...ja spokojny czlowiek jestem...szukam alternatywnej drogi zalagodzenia tematu...z ta piescia to taki wisielczy humor raczej;)

!AGresT
27-07-2011, 23:00
Jacek to chodząca łagodność, pięści chyba nie wchodzą w grę. ;)

Ta chodząca łagodność zna bardzo wiele osób w Bydgoszczy - miałem na myśli, ze może pomóc pośrednio, pokierować.

conik
27-07-2011, 23:01
coz...do Jacka napisalem kilka dni temu....cisza

mateo912
27-07-2011, 23:17
a Wilk325?

conik
28-07-2011, 08:51
j.w.

wilk325
28-07-2011, 22:31
j.w.

odpowiedziałem Ci na PW ze 3 dni temu - nie doszło?

conik
28-07-2011, 22:33
kurde nie mam zadnej PM'ki:( od Ciebie..mozesz jeszcze raz?

wilk325
28-07-2011, 22:38
kurde nie mam zadnej PM'ki:( od Ciebie..mozesz jeszcze raz?

poszło

Jacek_Z
29-07-2011, 00:46
Jacek to chodząca łagodność, pięści chyba nie wchodzą w grę. ;)
Dokładnie. Ja jestem do negocjacji, przekonywania itd. Tylko jak gościu jest uodporniony to co wskóram. On juz jak piszecie zrobił kilka przekrętów, a głupi nie jest (chyba). Najwyżej mnie wysłucha i spłynie to po nim. Nie nadaję się do tego by mną straszyć. Niestety. (czasami tego żałuję)

conik
29-07-2011, 09:20
powiedzialbys ze jestes modem od razu mu palka zmieknie;)

Robert_P
29-07-2011, 12:14
Jeśli jest koleś który robi przekręty to pisz jawnie kto to taki i co zrobił ! Chwasty trzeba wyrywać !

wilk325
29-07-2011, 12:26
Jeśli jest koleś który robi przekręty to pisz jawnie kto to taki i co zrobił ! Chwasty trzeba wyrywać !
Robert tu jest wszystko: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2468636&postcount=942

Robert_P
29-07-2011, 12:35
Robert tu jest wszystko: http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2468636&postcount=942


Tak się zastanawiałem czy nie będzie to znowu MH i niestety moje obawy okazały się prawidłowe :(

wilk325
29-07-2011, 12:39
Tak się zastanawiałem czy nie będzie to znowu MH i niestety moje obawy okazały się prawidłowe :(

znasz gościa?, bo ja go wcale nie kojarzę; bywał na spotkaniach fotokujaw?

Robert_P
29-07-2011, 12:43
Tak znam, ale o ile się nie mylę nie był w fotokujawach więc i nie bywał na spotkaniach . Bardziej znany jest w światku jako Markus.