Zobacz pełną wersję : Zrób sam(a) zdjęcie do dowodu :)
Sendilkelm
27-07-2011, 18:35
Jak gdzieś było to usuwajcie lub przenoście.
http://www.trochetechniki.pl/Zdjecie-do-dowodu-osobistego--po-co-przeplacac,t,4348.html
Władca Pixeli
28-07-2011, 04:21
Jak gdzieś było to usuwajcie lub przenoście.
http://www.trochetechniki.pl/Zdjecie-do-dowodu-osobistego--po-co-przeplacac,t,4348.html
Czy trzecie zdjęcie to jakiś nowy standard do dowodów. :mrgreen:
Przyznam, że przyjemniejsze w odbiorze niż obecne obowiązujące zdjęcia.
http://m.onet.pl/_m/4a2405352965469397b9810ab17cb6c3,21,38.jpg
źródło (http://m.onet.pl/_m/4a2405352965469397b9810ab17cb6c3,21,38.jpg)
Przemek Paśnik
28-07-2011, 07:23
Fajny tutek, ale ludzie i tak dzielą się na takich, którzy:
- przychodzą, siadają, pozują i odbierają zdjęcia za 10 minut
- przynoszą główki na na białym obszarze roboczym (milusie wycinanko)
- przynoszą plik który ma zadane kosmiczne wartości, np rozdziałkę 720px/cm (żeby jakość była dobra :mrgreen:)
Od dwóch lat przerabiam to codziennie, więc albo tak jest, albo do mojego labu trafia pewna magiczna grupa społeczeństwa :wink:
Komentarze pod artykułem jak na onecie. :P
Ciekawa sprawa.
też tak mam ale od jakiś 7 lat :)
Sapphiron
28-07-2011, 09:41
komentarze jak zwykle pokazują ogrom debilizmu naszego społeczeństwa...
Czy trzecie zdjęcie to jakiś nowy standard do dowodów. :mrgreen:
Przyznam, że przyjemniejsze w odbiorze niż obecne obowiązujące zdjęcia.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/4a2405352965469397b9810ab17cb6c32138-1.jpg
źródło (http://m.onet.pl/_m/4a2405352965469397b9810ab17cb6c3,21,38.jpg)
Koledzy poradzcie co zrobic zeby moje zdjecie bylo takie jak to.
Co bym nie robil to tak nie wygladam :(
Czy to, ze nie jestem blondynka, ani nawet kobieta nie jestem, moze miec wplyw?
Czy cos zle robie?
Czy to, ze nie jestem blondynka, ani nawet kobieta nie jestem, moze miec wplyw?
Czy cos zle robie?
... w okienkowym "paincie" nie dasz rady tak mocno przerobić swojego zdjęcia. Musie być jednak PS ;)
A próbowałeś się uśmiechnąć? :D
Boryszuk
28-07-2011, 15:25
A próbowałeś się uśmiechnąć? :D
i zsunąć ramiączko? :D
i zsunąć ramiączko? :D
Zapuścić włosy na głowie ;)
Zrobić makijaż, manicure i pedicure (tak dla wczucia się w rolę)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.