PDA

Zobacz pełną wersję : Zrób sam(a) zdjęcie do dowodu :)



Sendilkelm
27-07-2011, 18:35
Jak gdzieś było to usuwajcie lub przenoście.

http://www.trochetechniki.pl/Zdjecie-do-dowodu-osobistego--po-co-przeplacac,t,4348.html

Władca Pixeli
28-07-2011, 04:21
Jak gdzieś było to usuwajcie lub przenoście.

http://www.trochetechniki.pl/Zdjecie-do-dowodu-osobistego--po-co-przeplacac,t,4348.html
Czy trzecie zdjęcie to jakiś nowy standard do dowodów. :mrgreen:
Przyznam, że przyjemniejsze w odbiorze niż obecne obowiązujące zdjęcia.


http://m.onet.pl/_m/4a2405352965469397b9810ab17cb6c3,21,38.jpg
źródło (http://m.onet.pl/_m/4a2405352965469397b9810ab17cb6c3,21,38.jpg)

Przemek Paśnik
28-07-2011, 07:23
Fajny tutek, ale ludzie i tak dzielą się na takich, którzy:

- przychodzą, siadają, pozują i odbierają zdjęcia za 10 minut
- przynoszą główki na na białym obszarze roboczym (milusie wycinanko)
- przynoszą plik który ma zadane kosmiczne wartości, np rozdziałkę 720px/cm (żeby jakość była dobra :mrgreen:)

Od dwóch lat przerabiam to codziennie, więc albo tak jest, albo do mojego labu trafia pewna magiczna grupa społeczeństwa :wink:

Umbra
28-07-2011, 07:27
Komentarze pod artykułem jak na onecie. :P

Ciekawa sprawa.

piom
28-07-2011, 09:20
też tak mam ale od jakiś 7 lat :)

Sapphiron
28-07-2011, 09:41
komentarze jak zwykle pokazują ogrom debilizmu naszego społeczeństwa...

sote
28-07-2011, 10:01
Czy trzecie zdjęcie to jakiś nowy standard do dowodów. :mrgreen:
Przyznam, że przyjemniejsze w odbiorze niż obecne obowiązujące zdjęcia.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/4a2405352965469397b9810ab17cb6c32138-1.jpg
źródło (http://m.onet.pl/_m/4a2405352965469397b9810ab17cb6c3,21,38.jpg)
Koledzy poradzcie co zrobic zeby moje zdjecie bylo takie jak to.
Co bym nie robil to tak nie wygladam :(

Czy to, ze nie jestem blondynka, ani nawet kobieta nie jestem, moze miec wplyw?
Czy cos zle robie?

amirez
28-07-2011, 10:45
Czy to, ze nie jestem blondynka, ani nawet kobieta nie jestem, moze miec wplyw?
Czy cos zle robie?
... w okienkowym "paincie" nie dasz rady tak mocno przerobić swojego zdjęcia. Musie być jednak PS ;)

credka
28-07-2011, 11:15
A próbowałeś się uśmiechnąć? :D

Boryszuk
28-07-2011, 15:25
A próbowałeś się uśmiechnąć? :D

i zsunąć ramiączko? :D

Imago
28-07-2011, 16:52
i zsunąć ramiączko? :D
Zapuścić włosy na głowie ;)
Zrobić makijaż, manicure i pedicure (tak dla wczucia się w rolę)