PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebuję pomocy - ładowarka do aku. Olsztyn.



rakoo3
26-07-2011, 21:45
Witam wszystkich.

Mam pewien problem. Przyjechaliśmy z żoną na wakacje do Olsztyna i okazało się że nie zabrałem z domu ładowarki do akumulatora. Mam nikona D300s. Jeśli znalazłby się ktoś uprzejmy tutaj z Olsztyna będę wdzięczny. Dodam tylko że zatrzymaliśmy się na osiedlu Mleczna. Potrzebuję tylko podładować aku. Z góry dzięki.

Greg77
26-07-2011, 22:10
To chyba EN-EL3e tak? Ladowarka od D80/D90 i wielu innych pasuje, powinien sie ktos znalezc;)

Kasandra
26-07-2011, 22:11
mam od d5000
sprawdz czy pasuje

Greg77
26-07-2011, 22:13
mam od d5000
sprawdz czy pasuje

Wtracam sie, ale nie pasuje;)

rakoo3
26-07-2011, 22:15
Dokładnie, zapomniałem dodać że jest to ładowarka obsługująca większość nikonów i może ktoś się znajdzie

Kasandra
26-07-2011, 22:31
a od fuji s5 też nie pasuje?

Greg77
26-07-2011, 22:38
a od fuji s5 też nie pasuje?

Aku wyglada tak samo wiem bardzo mozliwe;)
Zreszta to kasta D200 to pewnie akku taki sam.....

Kasandra
26-07-2011, 22:40
No to jak pasuje to mój numer 504 067 626 z czego mam zepsuty telefonik, więc tylko smsy
Od 7do 15 jestem w pracy na Lubelskiej 16, zapraszam
wezmę ładowarę ze sobą

edit
idę spać
to weźcie popatrzcie czy pasuje,i jak coś to tak jak powyżej już napisałam.
Lubelska 16 jest to jadąc od dworca na Biskupiec i po prawej jest McDonald's, potem STatoil, cerkiew i zaraz potem my-taki domek jakby w głębi ogrodzenia, dzielimy go na pół z lecznicą Olwet, oni od frontu my z boku-stojąc twarzą do frontu po prawej stronie. Ja się nazywam Krystyna Jaworska jak coś.
Za nami jest już Urząd Celny Orlen i Makro, więc jak je zobaczysz znaczy się jesteś za daleko;-)