PDA

Zobacz pełną wersję : Który plecak? Benro czy Case Logic?



huston11
25-07-2011, 21:54
Witam,
Mam mały dylemat, więc zwracam się z prośbą do użytkowników plecako-toreb ww. firm (typu "sling").
Cenowo są ok. Mam torbę Lewepro ale na wyjazd na miesiąc do Hiszpani, nie nadaje się... Muszę mieć coś z 2 komorami: 1 na aparat (D90), 3 szkła i lampe, 2 komorę na dokumenty tel. i inne pierdoły...
Zainteresowały mnie te 2 pozycje:

CASE LOGIC DCB308

BENRO QUICKEN 200

pojemność podobna, wygląd też, ale czy te 2 komory są od siebie szczelnie odzielone (mam na myśli trzymanie w 1 butelkę z wodą)? I jak z jakością? Porównywalna?

Z góry dzięki za odp.... Nie wiem na który się zdecydować :)

huston11
26-07-2011, 17:13
nikt mi nie odp.?

Długi
26-07-2011, 18:07
Użytkownikiem plecaka nie jestem ale będę musiał, bo się gratów nazbierało i przejrzałem sobie Twoje propozycje. Nie wiem, czy zauważyłeś, że CASE LOGIC DCB308 jest na jedno ramię. Benro wygląda fajnie, dla mnie idealne będzie 300-tka. Mam kaburę Z-30 i jestem zadowolony. Jakość bardzo dobra i cena bardzo konkurencyjna. Myślę, że z plecakiem nie jest inaczej.

huston11
26-07-2011, 18:38
właśnie oba są na 1 ramię i to mi odpowiada- szybki dostęp do gratów- nie będę musiał ciągle zdejmować plecaka/ otwierać niewygodnej torby :) Zastanawiam się tylko czy 200 mi starczy... mam D90 z 16-85, dodatkowo sb900, N50/1.8D, N70-300 VR, S8-16, czyściki, baterie, a do górnej komory jakaś butelka 0,5l wody, dokumenty, tel. portfel, coś do żarcia, może jakiś przewodnik/mapa... Benro 200 wymiary ma: 2 komory: górna 240x140x170 a dolną 240x140x270. Benro 300 jest wyższy: góra i dół zamiast 240 ma 290 czyli prawie 60cm wysokości plecaka- sporo, ale już cena nie tak atrakcyjna jak 200...

Długi
26-07-2011, 18:56
Patrzyłem tutaj http://jabbafoto.pl/opis/id,2251060/from,ceneo/ wygląda, że na dwa ramiona ale zdjęcie może być z innego modelu. 300-tka kosztuje 299zł więc dla mnie cena jest ok a gratów zawsze więcej wejdzie.

huston11
26-07-2011, 19:03
na alledrogo 300 jest za 262zł +16zł przesyłka a 200 za 212zł + 16 zł przesyłka.