PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy



Expel
25-07-2011, 17:16
Witam!

Mam zamiar kupić wężyk do nikona D90. Głównie zależy mi na długim czasie naświetlania (Bulb) i możliwości robienia wielu zdjęć w odstępach czasowych. Ma allegro znalazłem dwa różne modele. Który polecilibyście?
http://allegro.pl/pixel-tc-252-nikon-mc-dc2-wezyk-spustowy-interwal-i1714594727.html
http://allegro.pl/wezyk-elektroniczny-do-nikon-d3100-d7000-d90-d5000-i1717431721.html

Nie interesuje mnie grip z interwałometrem. Znaczy interesuje ale prawdopodobnie kupię ten http://fotozakupy.pl/battery-grip-i-akcesoria/alpha-digital-alpha-digital-d80-zamiennik-mb-d80,10284s .

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź bo prawdopodobnie dziś będę musiał go zamówić.

Expel
27-07-2011, 20:00
Kupiłem wężyk firmy Pixel i nie żałuję wyboru. Polecam go wszystkim ma wszywko co trzeba. Dla rozwiania wątpliwości dodam że używając funkcji z interwałem można ustawić interwał na 99 min 59 sec i zrobić 9999 zdjęć. Zaś używając samowyzwalacza można zrobić 99 zdjęć i ustawić max 59s. Lecz używając funkcji z interwałęm która działa identycznie jak samowyzwalacz (plus parę innych ustawień) można ustawić samowyzwalacz na 99min 59sec i zrobić 9999 zdjęć. Mam nadzieję że ten post ułatwi komuś wybór wężyka. :)