Expel
25-07-2011, 17:16
Witam!
Mam zamiar kupić wężyk do nikona D90. Głównie zależy mi na długim czasie naświetlania (Bulb) i możliwości robienia wielu zdjęć w odstępach czasowych. Ma allegro znalazłem dwa różne modele. Który polecilibyście?
http://allegro.pl/pixel-tc-252-nikon-mc-dc2-wezyk-spustowy-interwal-i1714594727.html
http://allegro.pl/wezyk-elektroniczny-do-nikon-d3100-d7000-d90-d5000-i1717431721.html
Nie interesuje mnie grip z interwałometrem. Znaczy interesuje ale prawdopodobnie kupię ten http://fotozakupy.pl/battery-grip-i-akcesoria/alpha-digital-alpha-digital-d80-zamiennik-mb-d80,10284s .
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź bo prawdopodobnie dziś będę musiał go zamówić.
Mam zamiar kupić wężyk do nikona D90. Głównie zależy mi na długim czasie naświetlania (Bulb) i możliwości robienia wielu zdjęć w odstępach czasowych. Ma allegro znalazłem dwa różne modele. Który polecilibyście?
http://allegro.pl/pixel-tc-252-nikon-mc-dc2-wezyk-spustowy-interwal-i1714594727.html
http://allegro.pl/wezyk-elektroniczny-do-nikon-d3100-d7000-d90-d5000-i1717431721.html
Nie interesuje mnie grip z interwałometrem. Znaczy interesuje ale prawdopodobnie kupię ten http://fotozakupy.pl/battery-grip-i-akcesoria/alpha-digital-alpha-digital-d80-zamiennik-mb-d80,10284s .
Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź bo prawdopodobnie dziś będę musiał go zamówić.