PDA

Zobacz pełną wersję : Grinderman - czyli Nick Cave - jedzie ktoś?



!AGresT
24-07-2011, 23:44
Jak w temacie. Chętnie bym się wybrał, ale gonić auto ponad 700 (w sumie) km samemu, to i pusto, i drogo.
Wybiera się ktoś z Warszawy lub okolic?

sprychu
25-07-2011, 00:46
Ja co prawda nie z Warszawy ani nawet okolic, ale "koncert Cave'a" to zawsze brzmi interesująco dla mnie. Mógłbyś coś więcej w temacie: co dokładnie, gdzie i kiedy?
Może jakiegoś linka?

!AGresT
25-07-2011, 08:48
29. lipca (piątek najbliższy) we Wrocławiu, w ramach festiwalu Nowe Horyzonty.
http://www.nowehoryzonty.pl/artykul.do?id=993

ekonet
25-07-2011, 09:10
Doktor chyba się wybiera, też jest z Warszawy. ;)

sprychu
25-07-2011, 09:26
29. lipca (piątek najbliższy) we Wrocławiu, w ramach festiwalu Nowe Horyzonty.
http://www.nowehoryzonty.pl/artykul.do?id=993

No to nie dla mnie koncert, właśnie mi się urlop skończył, i z piątku na sobotę w pracy będę :-(
Tak czy inaczej dzięki za informację, i życzę udanego koncertu.

Pozdrawiam

!AGresT
25-07-2011, 09:32
Doktor chyba się wybiera, też jest z Warszawy. ;)

A Ty się wybierasz?

ekonet
25-07-2011, 11:58
A Ty się wybierasz?
No money...

doktor
25-07-2011, 19:02
Wybieram się, choć jak pisałem mam tak pokręconą robotę, że nie mam pojęcia kiedy będę jechał.
Nie będę nakłaniał nikogo do muzyki tego pana, jeśli jednak ktoś oglądał Shreka cz2. to kawałek lecący po wyjściu z knajpy "Pod zatrutym jabłuszkiem" pt. People Ain't No Good jest właśnie Nicka Cave'a.