Zobacz pełną wersję : Grinderman - czyli Nick Cave - jedzie ktoś?
Jak w temacie. Chętnie bym się wybrał, ale gonić auto ponad 700 (w sumie) km samemu, to i pusto, i drogo.
Wybiera się ktoś z Warszawy lub okolic?
Ja co prawda nie z Warszawy ani nawet okolic, ale "koncert Cave'a" to zawsze brzmi interesująco dla mnie. Mógłbyś coś więcej w temacie: co dokładnie, gdzie i kiedy?
Może jakiegoś linka?
29. lipca (piątek najbliższy) we Wrocławiu, w ramach festiwalu Nowe Horyzonty.
http://www.nowehoryzonty.pl/artykul.do?id=993
Doktor chyba się wybiera, też jest z Warszawy. ;)
29. lipca (piątek najbliższy) we Wrocławiu, w ramach festiwalu Nowe Horyzonty.
http://www.nowehoryzonty.pl/artykul.do?id=993
No to nie dla mnie koncert, właśnie mi się urlop skończył, i z piątku na sobotę w pracy będę :-(
Tak czy inaczej dzięki za informację, i życzę udanego koncertu.
Pozdrawiam
Doktor chyba się wybiera, też jest z Warszawy. ;)
A Ty się wybierasz?
A Ty się wybierasz?
No money...
Wybieram się, choć jak pisałem mam tak pokręconą robotę, że nie mam pojęcia kiedy będę jechał.
Nie będę nakłaniał nikogo do muzyki tego pana, jeśli jednak ktoś oglądał Shreka cz2. to kawałek lecący po wyjściu z knajpy "Pod zatrutym jabłuszkiem" pt. People Ain't No Good jest właśnie Nicka Cave'a.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.