PDA

Zobacz pełną wersję : Swietny freestyle motocyklowy!



Greg77
23-07-2011, 11:15
Widzialem juz rozne filmiki tego typu, ale ten koles jest przy tym tak naturalny i wyluzowany, ze postanowilem to pokazac;)

vmbZL12EH04

Seeker
23-07-2011, 12:26
Fakt, daje radę ;)

Megazordon
23-07-2011, 18:00
Przepraszam, że się wtrącę z innym fajnym filmikiem, w dodatku nie motocyklowym, ale wydaje mi się, że również jest wart obejrzenia:
http://www.redbull.com/cs/Satellite/en_INT/Video/danny-macaskill-way-back-home-riding-clip-021242928055489

Greg77
23-07-2011, 19:29
Szkocja mi glowe urywa...ale tam sa widoki!

de Fresz
24-07-2011, 11:05
Filmik całkiem fajny ale gwoli ścisłości to nie jest "freestyle" (bo tak się określa najczęściej podniebnych akrobatów na krossówkach), tylko "stunt".

Greg77
24-07-2011, 11:10
Filmik całkiem fajny ale gwoli ścisłości to nie jest "freestyle" (bo tak się określa najczęściej podniebnych akrobatów na krossówkach), tylko "stunt".

No tak, Ty jestes bardziej w temacie....

Greg77
24-07-2011, 11:49
Nie bedzie w temacie ale zobaczcie to!!!!

9vI2ZK1auBc

Whooooooaaaaaa, ale mi sie nogi uginaly jak to ogladalem!!!

locos
24-07-2011, 12:06
no to jak extreme to extreme ;)

http://www.youtube.com/watch?v=fWg_rJfnhiw&feature=related

Przemek Paśnik
24-07-2011, 12:06
Nie bedzie w temacie ale zobaczcie to!!!!

9vI2ZK1auBc

Whooooooaaaaaa, ale mi sie nogi uginaly jak to ogladalem!!!

Srogo, szeroki kąt dodatkowo potęguje wrażenia. Filmik stuntowy - mega pozytywne ADHD :)

Greg77
24-07-2011, 12:08
Srogo, szeroki kąt dodatkowo potęguje wrażenia. Filmik stuntowy - mega pozytywne ADHD :)

To chyba fish jest, ale niewazne....efekt poraza!

coach_lodz
24-07-2011, 13:44
pod tym filmikiem w górach, zobaczcie jaki jest najwyżej oceniany komentarz ;)

Greg77
24-07-2011, 13:55
pod tym filmikiem w górach, zobaczcie jaki jest najwyżej oceniany komentarz ;)

:mrgreen:

Seeker
24-07-2011, 20:31
"pod tym filmikiem w górach, zobaczcie jaki jest najwyżej oceniany komentarz"

A ja bym nie dał rady iść po takiej krawędzi i się nie rozglądać po okolicy przy takich widokach ;)

Majek
25-07-2011, 00:26
A tak wracając do filmiku z pierwszego posta, to chyba nasi są też nieźli w te klocki... Gdzieś kiedyś widziałem filmiki. Jeden ponoć nawet startował w jakimś szoł typu "Masz talent", ale go wykluczyli, bo to rzekomo zbyt niebezpieczne było...

de Fresz
25-07-2011, 14:04
To ja dla urozmaicenia dorzucę mojego ulubionego świra motocyklowego, który udowadnia, że grawitacja jest fikcją ;-)

RnGkIL2E9Yc

Majek
25-07-2011, 15:50
Uuu... Kółko mu się odlepiło na końcu...

Greg77
25-07-2011, 22:11
To ja dla urozmaicenia dorzucę mojego ulubionego świra motocyklowego, który udowadnia, że grawitacja jest fikcją ;-)


Bardzo dobrze opanowany ma koles motor....fajnie sie oglada;)

TomaszR
26-07-2011, 09:46
Jest freestyle, jest ryzyko, słychać migawkę - czyli również coś o fotografii... Kurcze, motocykla nie ma, ale co tam...

SI_tn5Qigg0

Greg77
26-07-2011, 20:45
Jest freestyle, jest ryzyko, słychać migawkę - czyli również coś o fotografii... Kurcze, motocykla nie ma, ale co tam...


Ktos nie zdazyl ze zdjeciem:P No to powtorka:D