PDA

Zobacz pełną wersję : Zakopane



kondziu
22-07-2011, 21:03
Witam, mam pytanie, może ktoś wie gdzie mogę zostawić auto osobowe na kilka dni 3-4 w Zakopcu, wybieram się w Tatry z moją panią i muszę wszystko zaplanować, pozdrawiam.

gALL
23-07-2011, 11:48
Przy dworcu PKP, skrecasz w ul. Jagiellonska, tam na wprost policji byl/jest zamykany parking platny niestrzezony :) Zawsze tam zostawialem auto jak bywalem w Tatrach.