PDA

Zobacz pełną wersję : Lokata w banku.



Kuba_
22-07-2011, 15:26
Mam pytanie może ktoś wie czy można zlikwidować lokatę bez dokumentu jej zawarcia? Lokata była założona na mnie ale dokument gdzieś się zapodział.

Rafał_Sz
22-07-2011, 15:30
Idziesz z dowodem osobistym i już.

lukpiecz
22-07-2011, 16:15
dokładnie tak :)
z dowodzikiem trzeba się udać :)

choć jako doradca w banku mam w portfelu kilku Klientów o Imieniu Okaziciel i nazwisku Okaziciel :)
lokaty są zazwyczaj od ok 15 lat :)
brak kontaktu z właścicielem...

ciekawe czy ktoś się kiedyś zgłosi? :)

Kuba_
22-07-2011, 16:20
ojj to dobrze bo normalnie miałem serce w gardle jak tego szukałem dzięki za pomoc. Pozdrawiam.:)