Zobacz pełną wersję : Lokata w banku.
Mam pytanie może ktoś wie czy można zlikwidować lokatę bez dokumentu jej zawarcia? Lokata była założona na mnie ale dokument gdzieś się zapodział.
Rafał_Sz
22-07-2011, 15:30
Idziesz z dowodem osobistym i już.
lukpiecz
22-07-2011, 16:15
dokładnie tak :)
z dowodzikiem trzeba się udać :)
choć jako doradca w banku mam w portfelu kilku Klientów o Imieniu Okaziciel i nazwisku Okaziciel :)
lokaty są zazwyczaj od ok 15 lat :)
brak kontaktu z właścicielem...
ciekawe czy ktoś się kiedyś zgłosi? :)
ojj to dobrze bo normalnie miałem serce w gardle jak tego szukałem dzięki za pomoc. Pozdrawiam.:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.