PDA

Zobacz pełną wersję : Dziś w Trójce - Witkacy prekursorem fotografii artystycznej



Przemek Paśnik
20-07-2011, 19:06
W dzisiejszym Klubie Trójki: Witkacy prekursorem fotografii artystycznej tu opis audycji: http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/404692,Klub-Trojki-Witkacy-prekursorem-fotografii-artystycznej

Johanan
21-07-2011, 10:46
N I E Z W Y K L E interesująca postać, która zawsze ogromnie mnie inspirowała.

Yoora
21-07-2011, 17:32
Dzięki. to jedna z lepszych audycji w Trójce. Chętnie posłucham.

Yoora
21-07-2011, 21:15
Eh, tak to jest, jak nie patrzy się na datę posta a na temat :). Spóźniłem się o jeden dzień :( Wielka szkoda.:roll:

Przemek Paśnik
21-07-2011, 21:38
Żaden problem w dobie internetu: http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/404692,Klub-Trojki-Witkacy-prekursorem-fotografii-artystycznej po prawej masz "posłuchaj" :-)

Yoora
21-07-2011, 21:43
Żaden problem w dobie internetu: http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/404692,Klub-Trojki-Witkacy-prekursorem-fotografii-artystycznej po prawej masz "posłuchaj" :-)

A dzięki, skorzystam bez problemu :D

Art Erie
21-07-2011, 21:47
Żaden problem w dobie internetu: http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/404692,Klub-Trojki-Witkacy-prekursorem-fotografii-artystycznej po prawej masz "posłuchaj" :-)

Oj dzięki! To dla mnie bardzo ważna postać :)