PDA

Zobacz pełną wersję : Jest ktos w Hong Kongu?



conik
20-07-2011, 18:51
Moze ktos z forumowiczow przebywa aktualnie w HK? a niebawem bedzie wracal do Polski?

Greg77
20-07-2011, 19:49
Hehehe dobre....

Tez mam cos do przewiezienia:)

GrzesiekM
20-07-2011, 20:29
... może Gadzinowski... :)

Artur_A
21-07-2011, 00:22
Będę za 2 tygodnie, przez 4 godziny. Proszę na priva, jak ktoś coś potrzebuje, ale raczej nie wyjdę poza lotnisko.