Zobacz pełną wersję : Jest ktos w Hong Kongu?
Moze ktos z forumowiczow przebywa aktualnie w HK? a niebawem bedzie wracal do Polski?
Hehehe dobre....
Tez mam cos do przewiezienia:)
GrzesiekM
20-07-2011, 20:29
... może Gadzinowski... :)
Będę za 2 tygodnie, przez 4 godziny. Proszę na priva, jak ktoś coś potrzebuje, ale raczej nie wyjdę poza lotnisko.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.