PDA

Zobacz pełną wersję : Geisha Style



Mosquito
05-02-2007, 19:02
Witam wszystkich. Dzis chcialem pokazec efekt zapawy z PS :) Nie jestem autorem zdjecia, to zdjecie mojej znajomej, pod prawa strona moge sie juz podpisac bo to moja wizja jej jako gejszy spotkanej gdzies na zatloczonej ulicy Kyoto. A wiec Xin in geisha style ;) czekam na rady i opinie bo dopiero zaczynam przygode z PS. Pozdrawiam :)

Aaaa i jeszcze jedno, przepraszam Admina za rozmiar, mam nadzieje ze ten jeden raz zostanie mi to wybaczone, wkoncu drugi pojednynek sie zbliza... :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img58.imageshack.us/img58/1521/witeiz7.jpg)

adrian
05-02-2007, 19:18
Ogolnie podoba mi się ta wersja, ale jakoś razi mnie sposób rozmycia tła. Wygląda to bardzo nienaturalnie i geisha wygląda jak nałożona na inne tło.

Mosquito
05-02-2007, 19:33
Chcialem ja odciac zupelnie od tla, i chyba nie wiem jak zrobic zeby bylo to naturalne :) zreszta rozmycie tla to byla pierwsza rzecz ktora zrobilem, wtedy jeszcze nie istnial pomysl geishy, zapisalem wszystko , potem zmiany zaszyly juz za daleko zeby zaczynac od nowa i bawic sie tlem.. :( czlowiek uczy sie na bledach ;) Dziekuje Adrian

tumiwisizm
05-02-2007, 21:02
fajne popatrzec na jakas swieza idee.
dziekuje

Mosquito
05-02-2007, 22:43
Qrde wlasnie zauwazylem jakis syfek, ktory mi powstal na pierwszym zdjeciu gdy bawilem sie z ramkami... no q%$@wicy mona dostac jak sie cos takiego zobaczy na gotowej, zaprezentowanej pracy. dlaczego nie widzialem tego wczesniej!!! :mad: boszeee, zawsze musze cos zj@#$@# :) BTW ciekawe czy widzicei o co mi chodzi :D

Dzieki tumiwisizm za mile slowa, fajnie ze Ci to tam nie wisi ;)

jchyra
10-02-2007, 16:54
świetne wykonanie
sprytnie poprawiłeś jej też włosy
możesz spokojnie się ogłaszać i upiększać dziewczyny, tzn ich zdjęcia ;-)

Mosquito
10-02-2007, 17:05
możesz spokojnie się ogłaszać i upiększać dziewczyny, tzn ich zdjęcia ;-)

chyba to jeszcze nie ten etap, ale znajome sie ciesza ;)
Xin pewnie by sie obrazila za to "upiekszanie" a wiec nie upiekszanie tylko maskowanie niedoskonalosci aparatu oraz fotografa ;)

madmips
10-02-2007, 17:59
ja bym ją dał na tle reaktora jądrowego ;)

jchyra
10-02-2007, 20:14
Xin pewnie by sie obrazila za to "upiekszanie"
jeśli ktoś zna i rozumie bogatą tradycję kultury Gesz, na pewno się nie obrazi
to płytkie filmy niesłusznie dorobiły im etykietkę prostytutki
nie obrazi się też na Twoje wykonanie bo jest perfekcyjne
(cały czas patrzę na twarz, reszta mnie nie obchodzi, gejsze nie chodzą w foliakach ;-) )
bardzo dobrze oddałeś porcelanową urodę z zachowaniem rysów twarzy oraz makijaż

Mosquito
10-02-2007, 21:08
jakich foliakach?! przeciez to kimono z delikatnego jedwabiu :)



to płytkie filmy niesłusznie dorobiły im etykietkę prostytutki


Niestety to prawda, a przeciez to piekna czesc kultury japonii.

Dziekuje za mile słowa, pozdrawiam