Zobacz pełną wersję : Freelancer
aboutalithium
19-07-2011, 23:25
http://kwejk.pl/obrazek/7879 ;)
dobre, aczolwiek w moim przypadku również smutne :(
Mniej więcej tak smutne jak prawdziwe. Przynajmniej na początku dokładnie tak to wygląda :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.