PDA

Zobacz pełną wersję : Freelancer



aboutalithium
19-07-2011, 23:25
http://kwejk.pl/obrazek/7879 ;)

Artur_A
21-07-2011, 00:43
dobre, aczolwiek w moim przypadku również smutne :(

uoweu
21-07-2011, 12:04
Mniej więcej tak smutne jak prawdziwe. Przynajmniej na początku dokładnie tak to wygląda :P