PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wykryciem dysku w DigiMate III Hi-speed



filipg96
15-07-2011, 17:51
Witam,
Własnie kupiłem DigiMate III Hi-speed bez dysku. Mam dysk twardy zewnętrzny Seagate 500GB, wykręciłem go z obudowy i włożyłem do nowego banku danych. Utworzylem nową partycję w Fat32, po podłączeniu do komputera dysk jest normalnie widoczny, ale bezpośrednio z poziomu banku danych pojawia się Error.
Np. gdy chce sprawdzić ilość wolnego miejsca to po chwili oczekiwania pojawai się Error. Czym to może być spowodowane ? Bardzo proszę o pomoc, bo za niedługo wyjeżdżam na wakacje i ten bank danych będzie mi niezbędny.

Pozdrawiam

wasilewk
15-07-2011, 17:56
Mój widzi max 40GB a oryginalny był 20GB.

filipg96
15-07-2011, 18:33
Na specyfikacji pisze ze dysk maks 1000 GB. Czyli to nie prawda ?

wasilewk
16-07-2011, 10:54
Twój jest Hi-Speed, więc nowszy - to może i prawda. Kwestia tylko: jaki dysk 1000GB. Są różne, tzn mają różne interface'y. Doczytaj o jaki chodzi.

Pzdr.

filipg96
16-07-2011, 11:35
O interfejsie nic nie pisze jest tylko napisane ze musi być nowe firmware na Digimate. Ale tego oprogramowania nigdzie nie ma. Może ma go ktoś z Was ?
Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

filipg96
16-07-2011, 12:10
http://allegro.pl/show_item.php?item=1712239814

To aukcja, z której kupiłem Digimate. Tam jest wszystko opisane.

Na próbę podłączyłem dysk 120GB WD i chwile dzialal ale zaraz przestaje działać, ale to WD, który podobno nie współpracuje dobrze z Digimate.

http://allegro.pl/dysk-zewnetrzny-usb-120-gb-gwar-f-vat-nr7576-i1700705678.html

Z tej aukcji chcę kupić nowy dysk do Digimate. Co o nim myślicie?
Który wybrać: Seagate, Toshiba, Hitachi, Fujitsu ?
Pozdrawaim