Zobacz pełną wersję : Ale czad ! :)
qKpxd8hzOcQ&
http://fotoblogia.pl/2011/07/13/fotografia-portretowa-jeszcze-nigdy-nie-byla-tak-wyjatkowa-wideo
ps. zauważcie, że młotkiem traktowany jest w 17 sekundzie chyba obiektyw Canona ;) Nikony nietknięte ;)
fotograf58
13-07-2011, 19:51
staroć :) ale dobre.
"Ale czad ! :)"
Tylko się pod tym podpiszę ;)
Krąży to już po fejsie w stopniu zaawansowanym... A czad jest nie byle!
chomiczkus
13-07-2011, 22:43
Jak dla mnie bomba ;-)
Pozdrawiam
Michal
Genialne! Nigdy wcześniej nie widziałem tego. Ale kreatywność! :)
Świetne!
Chyba gość ma podobnie jak ja - fotograficzną depresję i nie wie co ze sprzętem robić :mrgreen:
No i po co komu wężyki spustowe czy piloty, jak tu za pomocą piłki i kilku innych szpargałów można zrobić zdjęcie, wgrać do kompa (jeszcze żeby samo obrobiło) i wydrukować.
Jak dla mnie bomba!
moze i stare, ale nie widzialem wczesniej tego filmiku :)
fajnie sie ludzie bawia
Tak to jest jak ktoś ma wielkie plany, pełno kasy na sprzęt i zero zleceń ;)
Amerykanin by dodał: I jeszcze trzeba być Kanadyjczykiem ;)
Fajnie wyszło facetowi - brawka za kreatywne podejście do wolnego czasu!
Ciekawe ile zajęło mu planowanie, a potem konstrukcja...
fanboy Nikona i Aplle'a. nie wiem co gorsze...
ale pomysl fajny :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.