PDA

Zobacz pełną wersję : Ale czad ! :)



prz3mo
13-07-2011, 19:50
qKpxd8hzOcQ&

http://fotoblogia.pl/2011/07/13/fotografia-portretowa-jeszcze-nigdy-nie-byla-tak-wyjatkowa-wideo

ps. zauważcie, że młotkiem traktowany jest w 17 sekundzie chyba obiektyw Canona ;) Nikony nietknięte ;)

fotograf58
13-07-2011, 19:51
staroć :) ale dobre.

Seeker
13-07-2011, 20:05
"Ale czad ! :)"

Tylko się pod tym podpiszę ;)

credka
13-07-2011, 21:49
Krąży to już po fejsie w stopniu zaawansowanym... A czad jest nie byle!

chomiczkus
13-07-2011, 22:43
Jak dla mnie bomba ;-)

Pozdrawiam
Michal

nickt
13-07-2011, 22:55
Ale ktoś ma studio!! :)

korsarz
13-07-2011, 23:19
Genialne! Nigdy wcześniej nie widziałem tego. Ale kreatywność! :)

mini21
14-07-2011, 00:44
Świetne!
Chyba gość ma podobnie jak ja - fotograficzną depresję i nie wie co ze sprzętem robić :mrgreen:

No i po co komu wężyki spustowe czy piloty, jak tu za pomocą piłki i kilku innych szpargałów można zrobić zdjęcie, wgrać do kompa (jeszcze żeby samo obrobiło) i wydrukować.

Jak dla mnie bomba!

stock
14-07-2011, 06:50
stare ale jare.

sote
14-07-2011, 08:27
moze i stare, ale nie widzialem wczesniej tego filmiku :)
fajnie sie ludzie bawia

frostic
14-07-2011, 08:31
Tak to jest jak ktoś ma wielkie plany, pełno kasy na sprzęt i zero zleceń ;)
Amerykanin by dodał: I jeszcze trzeba być Kanadyjczykiem ;)

Fajnie wyszło facetowi - brawka za kreatywne podejście do wolnego czasu!

credka
14-07-2011, 08:40
Ciekawe ile zajęło mu planowanie, a potem konstrukcja...

mycza
14-07-2011, 10:12
Świetny film:mrgreen:

akustyk
14-07-2011, 10:16
fanboy Nikona i Aplle'a. nie wiem co gorsze...

ale pomysl fajny :)