PDA

Zobacz pełną wersję : ma ktoś D700 Kielce i okolice ?



moro
13-07-2011, 14:30
i da pomacać, dokładnie to chciałbym sprawdzić jaka jest różnica w obrazku z sigmy 85 f1,4 podpiętym do tego body, w porównaniu do nikona d90 - chodzi o tą plastykę ;) no i przy okazji sprawdziłbym czy sigma będzie celniejsza na tej puszce.

eskimos
13-07-2011, 22:24
Bede w "domu" dopiero po 13 sierpnia, wiec jesli Ci sie nie spieszy mozesz sobie "pomacac" :wink: Celniejsza jest na D700, przynajmniej od D60 i D7000 no i roznica w obrazku jest zauwazalna .