Zobacz pełną wersję : ma ktoś D700 Kielce i okolice ?
i da pomacać, dokładnie to chciałbym sprawdzić jaka jest różnica w obrazku z sigmy 85 f1,4 podpiętym do tego body, w porównaniu do nikona d90 - chodzi o tą plastykę ;) no i przy okazji sprawdziłbym czy sigma będzie celniejsza na tej puszce.
Bede w "domu" dopiero po 13 sierpnia, wiec jesli Ci sie nie spieszy mozesz sobie "pomacac" :wink: Celniejsza jest na D700, przynajmniej od D60 i D7000 no i roznica w obrazku jest zauwazalna .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.