PDA

Zobacz pełną wersję : fotograf na chrzest 07-08-2011 KIELCE



moro
13-07-2011, 14:23
Wyzwanie dla fotografa - chrzest trojaczków w dniu 07-08-2011, jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt:
tel. 69 69 69 997

melon_78
13-07-2011, 15:05
Nie pogardziłbym, choć przyznaje się, że chrztu nigdy nie robiłem :) /Końskie/

marekb
13-07-2011, 15:19
jestem i chrzty robiłem:)

credka
13-07-2011, 16:55
Jak ktoś sobie poradził (i polubił pracę) podczas komunii św., to i z trojaczkami da radę ;)
Gratulacje dla rodziców! :D A fotograf będzie mógł się pochwalić, że jest 3x lepszy od innych ;)

robin102
13-07-2011, 17:13
stafffka x3 ma się rozumieć :mrgreen:
;)

hackermuz
14-07-2011, 00:00
w razie czego zapraszam :)