Zobacz pełną wersję : fotograf na chrzest 07-08-2011 KIELCE
Wyzwanie dla fotografa - chrzest trojaczków w dniu 07-08-2011, jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt:
tel. 69 69 69 997
melon_78
13-07-2011, 15:05
Nie pogardziłbym, choć przyznaje się, że chrztu nigdy nie robiłem :) /Końskie/
jestem i chrzty robiłem:)
Jak ktoś sobie poradził (i polubił pracę) podczas komunii św., to i z trojaczkami da radę ;)
Gratulacje dla rodziców! :D A fotograf będzie mógł się pochwalić, że jest 3x lepszy od innych ;)
robin102
13-07-2011, 17:13
stafffka x3 ma się rozumieć :mrgreen:
;)
hackermuz
14-07-2011, 00:00
w razie czego zapraszam :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.