PDA

Zobacz pełną wersję : Termosublimacja - HITi kontra reszta świata :)



malibu
13-07-2011, 10:06
Witam, potrzebna mi jest mała przenośna drukarka do zdjęć 10x15. Jakieś dwa lata temu miałem bardzo krótko canona selphy 760 jednak nie byłem zadowolony z efektów, dlatego szybko się tego pozbyłem. Niestety raczej będę zmuszony znów do zakupu takiego cuda i mam pytanie czy tak dobrze reklamowane "profesjonalne" drukarki marki HITi są lepsze od "amatorskiego" selphy ? Czy jakość druku, odwzorowanie kolorów itp jest lepsze ? Jak pamiętam zwykły atramentowy Epson P50 wręcz deklasował selphy...

bogdi64
13-07-2011, 11:56
witam - też miałem ten problem, masz rację z "plujki" będzie lepsza jakość, ale shelpy ma pewne plusy, stosunkowo łatwo dostępny papier i w miarę za "uczciwą" cenę, praktycznie bezawaryjna, nie wiem na ile testy są "uczciwe" ale http://www.chip.pl/ranking/drukarki/drukarki-fotograficzne-1015 shelpy ponoć wygrywa z hiti, poza tym chyba hity korzysta z tej samej technologii foli, choć deklarują troszkę wyższą rozdielczość

wilkolak
13-07-2011, 14:11
Siema. Ja używam HITI S400. Odzwierciedlenie barw jest dobre ale nie wzorowe :) Jeżeli ktoś nie potrzebuje zdjec od ręki to wolę naświetlić w Lublinie na Noritsu. Jak chcesz to odezwij pisz na priv, mogę Ci pożyczyć na dzień, dwa i sam zobaczysz. Z Bełżyc do Wilkołąza masz 3 rzuty drukarką :) Pozdrawiam.