Zobacz pełną wersję : Jak najtańszy aparat odporny na wodę?
Sapphiron
11-07-2011, 12:24
Witajcie,
Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.
Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.
Warto toto ruszać czy padaka totalna?
miron19j
11-07-2011, 14:54
Witajcie,
Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.
Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.
Warto toto ruszać czy padaka totalna?
może to Ci pomoże? (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13094&p=3)
Sapphiron
11-07-2011, 15:30
tia... cena zabija... niestety im tańszy tym lepszy. Wiem że nie uzyskam powalającej jakości itp ale to ma być aparacik na wypady wakacyjne i tyle...
koniecpolska
11-07-2011, 15:48
Witajcie,
Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.
Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.
Warto toto ruszać czy padaka totalna?Za tą cenę to chyba tylko "obudowa" podwodna typu torba foliowa. Do 3m powinno wystarczyć.
ja używam FinePix Z33WP - szału nie ma ale jak się człowiek postara to fajne pamiątkowe zdjęcia da się zrobić - przesiedział ze mną w sumie już ze 30 dni w wodzie (w tym 3 tygodnie w słonej) i nic się nie psuje, nie rysuje, ani nie odpada lakier - jedyny uszczerbek to rysa na LCD gdy oberwał czekanem :P
Antonioo
11-07-2011, 19:07
W Oszołomie (Auchan)...widziałem jakieś kodaki podwodne jednorazowe za 25 zł chyba. . .
miron19j
11-07-2011, 21:37
tia... cena zabija...
ja wiem... chcesz dać za beleco 200.- najtańszy w tym zestawieniu jest za 500.-
marek7001
11-07-2011, 21:53
Witajcie,
Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.
Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.
Warto toto ruszać czy padaka totalna?
Moim skromnym zdaniem daruj sobie, patrz test powyżej;)
Z33WP miesiąc temu kolega kupował (a właściwie ja dla niego) nówkę sztukę <300zł. Za takie pieniądze nie ma konkurencji.
Ja kiedyś widziałem w Lidlu były jednorazówki pod wodę!
Cena oko 25pln i co powiesz teraz? :)
Sapphiron
12-07-2011, 13:14
Heh, no tak mam sobie darować bo nie uzyskam mega hiper super jakości jak z nikona...
Coraz bardziej śmieszy mnie to forum i takie wypowiedzi...
Motorola Defy :D
A najtańszy to taki, jaki najtaniej kupisz, wbij sobie na allegro i po prostu poszukaj.
Piszesz:
Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.
Warto toto ruszać czy padaka totalna?
i
tia... cena zabija... niestety im tańszy tym lepszy
...a to nie śmieszy ;)
Chcąc super, hiper w cenie 250PLN?
Forumowicze podali najtańsze możliwości, a ty nie zadowolony :/
Witam.
Link do Kodaka z Biedronki (http://fanbiedronki.pl/gazetka/moje.hoby/319,Podwodny,aparat,cyfrowy,kodak)
I zdjęcie z tego aparaciku bez żadnej obróbki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://img845.imageshack.us/img845/6575/1000156800.jpg]źródło ([URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/1000156800.jpg/)[/URL] Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
może to Ci pomoże? (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13094&p=3)
Ludziom szukającym faktycznie najlepszego kompakcika pod wodę chciałbym jednoznacznie oznajmić - nie pomoże. Akurat przed dwoma miesiącami stałem przed identycznym wyborem i chcąc dokonać najlepszego prześwietliłem 2 najlepsze sprzęty na rynku na wskroś - TX10 i FT3. Test ten to kolejna reklama Panasonica. Zdjęcia znacznie gorsze, o jakości filmów już nie wspomnę - tutaj Sony wręcz nokautuje, 60kl/s, stereo, znacznie lepsze kolory i ostrość - a w teście co? :shock: Remis :lol: Podobnie ze zdjęciami, szybkością działania, szybkością serii...
W ogóle całe podsumowanie wad i zalet, punktów - gdzie oba aparaty zarobiły taką samą ilość - jednak sony nokautujący panasonica pod wszelkimi względami fotograficzno/filmowymi finalnie przegrywa to jedna wielka żenada a nie test :)
Wiem, że tym wywodem nie pomogę autorowi ale może ktoś inny skorzysta.
Teraz w Biedronce kodak c123 sport jest za 150 zl
Sapphiron
19-07-2011, 17:24
Teraz w Biedronce kodak c123 sport jest za 150 zl
Chyba nie we wszystkich...
Ludziom szukającym faktycznie najlepszego kompakcika pod wodę chciałbym jednoznacznie oznajmić - nie pomoże. Akurat przed dwoma miesiącami stałem przed identycznym wyborem i chcąc dokonać najlepszego prześwietliłem 2 najlepsze sprzęty na rynku na wskroś - TX10 i FT3. Test ten to kolejna reklama Panasonica. Zdjęcia znacznie gorsze, o jakości filmów już nie wspomnę - tutaj Sony wręcz nokautuje, 60kl/s, stereo, znacznie lepsze kolory i ostrość - a w teście co? :shock: Remis :lol: Podobnie ze zdjęciami, szybkością działania, szybkością serii...
W ogóle całe podsumowanie wad i zalet, punktów - gdzie oba aparaty zarobiły taką samą ilość - jednak sony nokautujący panasonica pod wszelkimi względami fotograficzno/filmowymi finalnie przegrywa to jedna wielka żenada a nie test :)
Wiem, że tym wywodem nie pomogę autorowi ale może ktoś inny skorzysta.
Tu test odrobinę bardziej po Twojej myśli, jeśli chodzi o jakość zdjęć: http://www.optyczne.pl/4113-nowo%C5%9B%C4%87-Test_aparat%C3%B3w_podwodnych_2011.html
Mnie osobiście w Soniaku przeraża ochrona obiektywu - jak w te szczelinę dostaną się ziarenka piasku, to po kilku otwarciach, chyba wszystko będzie zrysowane.
http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-sport-c123-zolty.bhtml#opis
http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-sport-c123-zolty.bhtml#opis
A może ma ktoś jakieś przykładowe zdjęcia z tego? Bo niby zachwalają, ale kupować w ciemno nie ma sensu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.