PDA

Zobacz pełną wersję : Jak najtańszy aparat odporny na wodę?



Sapphiron
11-07-2011, 12:24
Witajcie,

Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.

Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.

Warto toto ruszać czy padaka totalna?

miron19j
11-07-2011, 14:54
Witajcie,

Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.

Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.

Warto toto ruszać czy padaka totalna?
może to Ci pomoże? (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13094&p=3)

Sapphiron
11-07-2011, 15:30
tia... cena zabija... niestety im tańszy tym lepszy. Wiem że nie uzyskam powalającej jakości itp ale to ma być aparacik na wypady wakacyjne i tyle...

koniecpolska
11-07-2011, 15:48
Witajcie,

Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.

Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.

Warto toto ruszać czy padaka totalna?Za tą cenę to chyba tylko "obudowa" podwodna typu torba foliowa. Do 3m powinno wystarczyć.

Tommy
11-07-2011, 15:50
ja używam FinePix Z33WP - szału nie ma ale jak się człowiek postara to fajne pamiątkowe zdjęcia da się zrobić - przesiedział ze mną w sumie już ze 30 dni w wodzie (w tym 3 tygodnie w słonej) i nic się nie psuje, nie rysuje, ani nie odpada lakier - jedyny uszczerbek to rysa na LCD gdy oberwał czekanem :P

Antonioo
11-07-2011, 19:07
W Oszołomie (Auchan)...widziałem jakieś kodaki podwodne jednorazowe za 25 zł chyba. . .

miron19j
11-07-2011, 21:37
tia... cena zabija...
ja wiem... chcesz dać za beleco 200.- najtańszy w tym zestawieniu jest za 500.-

marek7001
11-07-2011, 21:53
Witajcie,

Poszukuję aparatu cyfrowego który jest jak najtańszy a daje rade powiedzmy że focić na basenie lub w jeziorze.

Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.

Warto toto ruszać czy padaka totalna?

Moim skromnym zdaniem daruj sobie, patrz test powyżej;)

deep
11-07-2011, 23:19
Z33WP miesiąc temu kolega kupował (a właściwie ja dla niego) nówkę sztukę <300zł. Za takie pieniądze nie ma konkurencji.

biegly
12-07-2011, 09:58
Ja kiedyś widziałem w Lidlu były jednorazówki pod wodę!
Cena oko 25pln i co powiesz teraz? :)

Sapphiron
12-07-2011, 13:14
Heh, no tak mam sobie darować bo nie uzyskam mega hiper super jakości jak z nikona...

Coraz bardziej śmieszy mnie to forum i takie wypowiedzi...

Mavierk
12-07-2011, 13:59
Motorola Defy :D

A najtańszy to taki, jaki najtaniej kupisz, wbij sobie na allegro i po prostu poszukaj.

biegly
13-07-2011, 09:52
Piszesz:

Ostatnio przewijały się jakieś Kodaki, Praktiki w cenie 250zł.

Warto toto ruszać czy padaka totalna?
i

tia... cena zabija... niestety im tańszy tym lepszy

...a to nie śmieszy ;)

Chcąc super, hiper w cenie 250PLN?
Forumowicze podali najtańsze możliwości, a ty nie zadowolony :/

jznan
16-07-2011, 13:18
Witam.

Link do Kodaka z Biedronki (http://fanbiedronki.pl/gazetka/moje.hoby/319,Podwodny,aparat,cyfrowy,kodak)

I zdjęcie z tego aparaciku bez żadnej obróbki:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://img845.imageshack.us/img845/6575/1000156800.jpg]źródło ([URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/1000156800.jpg/)[/URL] Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

nowart
17-07-2011, 20:06
może to Ci pomoże? (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13094&p=3)

Ludziom szukającym faktycznie najlepszego kompakcika pod wodę chciałbym jednoznacznie oznajmić - nie pomoże. Akurat przed dwoma miesiącami stałem przed identycznym wyborem i chcąc dokonać najlepszego prześwietliłem 2 najlepsze sprzęty na rynku na wskroś - TX10 i FT3. Test ten to kolejna reklama Panasonica. Zdjęcia znacznie gorsze, o jakości filmów już nie wspomnę - tutaj Sony wręcz nokautuje, 60kl/s, stereo, znacznie lepsze kolory i ostrość - a w teście co? :shock: Remis :lol: Podobnie ze zdjęciami, szybkością działania, szybkością serii...
W ogóle całe podsumowanie wad i zalet, punktów - gdzie oba aparaty zarobiły taką samą ilość - jednak sony nokautujący panasonica pod wszelkimi względami fotograficzno/filmowymi finalnie przegrywa to jedna wielka żenada a nie test :)

Wiem, że tym wywodem nie pomogę autorowi ale może ktoś inny skorzysta.

bartekk
18-07-2011, 15:43
Teraz w Biedronce kodak c123 sport jest za 150 zl

Sapphiron
19-07-2011, 17:24
Teraz w Biedronce kodak c123 sport jest za 150 zl

Chyba nie we wszystkich...

piotrze
19-07-2011, 20:48
Ludziom szukającym faktycznie najlepszego kompakcika pod wodę chciałbym jednoznacznie oznajmić - nie pomoże. Akurat przed dwoma miesiącami stałem przed identycznym wyborem i chcąc dokonać najlepszego prześwietliłem 2 najlepsze sprzęty na rynku na wskroś - TX10 i FT3. Test ten to kolejna reklama Panasonica. Zdjęcia znacznie gorsze, o jakości filmów już nie wspomnę - tutaj Sony wręcz nokautuje, 60kl/s, stereo, znacznie lepsze kolory i ostrość - a w teście co? :shock: Remis :lol: Podobnie ze zdjęciami, szybkością działania, szybkością serii...
W ogóle całe podsumowanie wad i zalet, punktów - gdzie oba aparaty zarobiły taką samą ilość - jednak sony nokautujący panasonica pod wszelkimi względami fotograficzno/filmowymi finalnie przegrywa to jedna wielka żenada a nie test :)

Wiem, że tym wywodem nie pomogę autorowi ale może ktoś inny skorzysta.

Tu test odrobinę bardziej po Twojej myśli, jeśli chodzi o jakość zdjęć: http://www.optyczne.pl/4113-nowo%C5%9B%C4%87-Test_aparat%C3%B3w_podwodnych_2011.html

Mnie osobiście w Soniaku przeraża ochrona obiektywu - jak w te szczelinę dostaną się ziarenka piasku, to po kilku otwarciach, chyba wszystko będzie zrysowane.

bogdi64
31-07-2011, 22:31
http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-sport-c123-zolty.bhtml#opis

MagikPl
02-08-2011, 00:32
http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-sport-c123-zolty.bhtml#opis

A może ma ktoś jakieś przykładowe zdjęcia z tego? Bo niby zachwalają, ale kupować w ciemno nie ma sensu.