Zobacz pełną wersję : Osłona przeciwsłoneczna ekranu LCD do D90
Czy ktoś używa takiej osłony przeciwsłonecznej na LCD i czy warto ją nabyć:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=447d319f2053b87b)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=82a049e9da26a33b)
Czy ktoś używa takiej osłony przeciwsłonecznej na LCD i czy warto ją nabyć:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=447d319f2053b87b)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=82a049e9da26a33b)
mój kolega używał coś podobnego ze swoim Canonem - nieźle się to sprawowało - pozwalało więcej widzieć w miejscach gdzie było dużo słoneczka, ale wyrzucił to jak n-ty raz wsadził sobie w oko/ policzek bo... zapomniał zamknąć - tak więc o ile będziesz pamiętał by to zamykać to może się przydać
chowanie sie do cienia kosztuje znacznie mniej^^.. a ryzyko uszkodzenia twarzy... no cóż..kupno tego, to uważam za dziwactwo i fanaberie ..ale to tylko moje zdanie
(widziałem te dziwactwa w akcji i stąd moje zdanie.. na plus tylko dla fanów Live view, LCD only, bez funkcji strzelania z oka... tylko takie zastosowanie sobie wyobrażam...w każym innym wypadku to dla mnie śmieć)
Dzięki. Przekonaliście mnie . Wycofałem sie z pomysłu zakupu tej osłony.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.