PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak



pingwin87
09-07-2011, 14:38
Poszukuje plecaka do następującego zestawu D90 + N 18-105 + N 50.18 + N 70-300. Proszę o wasze opnie i propozycje. Koszt do 200zł.

jasin
09-07-2011, 15:38
Lowepro SlingShot 100 AW, mały, zgrabny, niepozorny, mam i jestem zadowolony tylko jest na jedno ramię i nie każdemu może to pasować.

pingwin87
11-07-2011, 15:36
Szukam tylko posiadającego dwa ramiona.

zakwas
12-07-2011, 08:12
Lowepro Microtrekker .

tml
12-07-2011, 11:05
poszukaj LowePro OrionTrekker II. Już go nie robią, ale może w jakimś sklepie się jeszcze jedna zakurzona sztuka znajdzie. A na Twój zestaw będzie akurat.

M_J
12-07-2011, 11:07
Kata DR-461 http://www.kata-bags.com/product.asp?Version=photo&p_Id=437

Pirko
12-07-2011, 14:09
Spójrz na ten http://allegro.pl/benro-beyond-b200-foto-plecak-dwukomorowy-pro-i1703069746.html
Zmieści wszystko co potrzebujesz i zostanie jeszcze miejsce. Jakość plecaka bardzo dobra.

Erie
12-07-2011, 14:23
benro beyond b200 jeśli coś oprócz foto, kata dr-461 jesli stricte foto - używałem obu rozwiązań i całkiem przyjemnie (przy czym ja do tego jeszcze miałem sabinkę i 50tkę 1.8)

adrian1115
14-07-2011, 01:21
Podłącze się pod temat żeby nie zakładać nowego a mianowicie co sądzicie o tym plecaku ??
http://allegro.pl/plecak-trekker4001-wyprzedaz-do-wyczerpania-hit-i1700299186.html
Myślę że za taką cenę warto ale też szkoda mi wywalić 100zł w błoto.

Endriu129
14-07-2011, 13:14
Ja polecałbym ten plecaczek; http://www.sklepfotograficzny.pl/torby,futeraly/Lowepro/Pro-Runner-200AW/
Cena przekracza 200 zł, ale myślę, że warto w niego zainwestować. Przymierzałem się kiedyś do większego modelu z tej serii- Pro-Runner-300AW. Uważam, że są świetnie wykonane i stosunkowo pojemne. A model 200AW jest na prawdę bardzo zgrabny i poręczny.

Stach2008
14-07-2011, 13:18
ja się przymierzam do TEGO (http://allegro.pl/jpa-plecak-foto-na-canon-400d-nikon-d80-sony-alfa-i1704973615.html) plecaka, może Ci się spodoba

adrian1115
14-07-2011, 13:26
ja się przymierzam do TEGO (http://allegro.pl/jpa-plecak-foto-na-canon-400d-nikon-d80-sony-alfa-i1704973615.html) plecaka, może Ci się spodoba

Aż tak duży mi ten plecak nie potrzebny :)

A co do Lowepro to jak dla mnie za drogi bo tylko 100zł mam do wydania.

Grzybu
14-07-2011, 13:39
Ja właśnie zamówiłem Naneu K4L
Jak przyjdzie i znajdę trochę czasu to zrobię małe review.

adrian1115
14-07-2011, 16:17
Czyli nikt nic nie wie o tym plecaku ? Hmm.. kupować czy nie ? :)

Grzybu
14-07-2011, 16:29
Może napisz, czego oczekujesz po takim plecaku.
Podejrzewam, że jeśli solidności i niezawodności to ten plecak chyba raczej nie spełni Twoich wymagań.

adrian1115
14-07-2011, 16:41
Żeby zapakować cały sprzęt i bezpiecznie go transportować na wycieczkach oczywiście w góry i ekstremalne warunki nie mam zamiaru go targać bardziej do codziennego przemieszczania się.

Grzybu
14-07-2011, 16:55
Żeby zapakować cały sprzęt i bezpiecznie go transportować na wycieczkach oczywiście w góry i ekstremalne warunki nie mam zamiaru go targać bardziej do codziennego przemieszczania się.

Jeśli "bezpiecznie" nie jest jakimś mega priorytetem, to ten plecak powinien Ci spasować. Za tę cenę, dostaniesz zapewne lichy materiał, liche przegrody, liche zamki, które mogą pęknąć w najmniej oczekiwanym momencie* oraz liche klamry, które mogą się rozlecieć również w sytuacji której się nie spodziewasz*.

A co za tym idzie mogę opisać w skrócie, na podstawie plecaków zwykłych
lichy materiał - zazwyczaj nie jest impregnowany, lub zacznie się łuszczyć. Co za tym idzie zacznie przemakać - da się z tym żyć. Gorzej, jak zacznie się "rozłazić" np na szwach. Najczęściej "wyrywają" się szelki. Wtedy plecak do wyrzucenia.
Liche przegrody - zrobione pewnie z obszytej karrimaty. Czy to przeszkadza?? w sumie to nie wiem. I tak sprzęt raczej się nie "majda" w plecaku tylko jest unieruchomiony.
Liche zamki - co zrobisz, jak zamek się rozejdzie w górach w samym środku Twojej wycieczki??

Wiadomo, lepiej jest mieć plecak niż go nie mieć. Dobrze jest też mniej więcej spodziewać się co się kupuje, a za 90 zł to raczej cudów nie będzie. Masz możliwość oddania plecaka w ciągu 10 dni. Zawsze możesz sprawdzić co i jak.

* oczywiście mogą ale nie muszą. Zwiększone jest po prostu ryzyko.

andrstac
14-07-2011, 17:39
Poszukuje plecaka do następującego zestawu D90 + N 18-105 + N 50.18 + N 70-300. Proszę o wasze opnie i propozycje. Koszt do 200zł.

Do zakładającego wątek: polecam LowePro FastPack 200.

Da się kupić nowy w cenie 220zł z przesyłką (więc niewiele więcej niż zakładasz), Da się zapakować to co podałeś (i jeszcze wystarczy miejsca na jakąś lampkę i akcesoria) i posiada całkiem spory przedział cywilny. Z wad: nie posiada pokrowca (ale zmókł mi już porządnie ze dwa razy i w środku suchutko) i nie ma mocowania statywowego.
Dlaczego polecam ten? Kupiłem kiedyś Naneu U120 - chciałem mieć duży plecak na wszystkie zabawki. I co się okazało: był dużo za duży, ciężki, na rowerze wyglądałem, jakbym pół domu wiózł - więc go wogóle nie brałem.