Zobacz pełną wersję : Poszukuję pewniego postu w dziale humor...
cyrusvirus
08-07-2011, 14:14
Powitać!
Natknąłem sie kiedyć w dziale humor na link z takim zestawieniem co mówimy klientom, a jak wygląda sytuacja naprawdę.
np 'Już kończymy - to znaczy właśnie zaczynamy " itp :)
Kojarzy ktoś?
Powitać!
Natknąłem sie kiedyć w dziale humor na link z takim zestawieniem co mówimy klientom, a jak wygląda sytuacja na prawdę.
np 'Już kończymy - to znaczy właśnie zaczynamy " itp :)
Kojarzy ktoś?
Mały OT ale osobiście lubię mówię klientom:
Ma być dobrze, tanio i szybko??
Wybierz dwa!
;)
cyrusvirus
08-07-2011, 14:53
Mały OT ale osobiście lubię mówię klientom:
Ma być dobrze, tanio i szybko??
Wybierz dwa!
;)
hehe dobre :)
Ja pamiętam coś takiego;)
http://www.youtube.com/watch?v=W0_KCOHaE3A&feature=related
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.