PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję pewniego postu w dziale humor...



cyrusvirus
08-07-2011, 14:14
Powitać!
Natknąłem sie kiedyć w dziale humor na link z takim zestawieniem co mówimy klientom, a jak wygląda sytuacja naprawdę.
np 'Już kończymy - to znaczy właśnie zaczynamy " itp :)

Kojarzy ktoś?

frostic
08-07-2011, 14:39
Powitać!
Natknąłem sie kiedyć w dziale humor na link z takim zestawieniem co mówimy klientom, a jak wygląda sytuacja na prawdę.
np 'Już kończymy - to znaczy właśnie zaczynamy " itp :)
Kojarzy ktoś?

Mały OT ale osobiście lubię mówię klientom:

Ma być dobrze, tanio i szybko??
Wybierz dwa!
;)

cyrusvirus
08-07-2011, 14:53
Mały OT ale osobiście lubię mówię klientom:

Ma być dobrze, tanio i szybko??
Wybierz dwa!
;)
hehe dobre :)

rooner
08-07-2011, 16:51
Ja pamiętam coś takiego;)
http://www.youtube.com/watch?v=W0_KCOHaE3A&feature=related