PDA

Zobacz pełną wersję : Plener ślubny, Berlin



prz3mo
08-07-2011, 09:05
Robił ktoś z Was plener ślubny w Berlinie?

sote
08-07-2011, 10:32
Jakis czas temu chyba ktos na forum pokazywal takie fotki, niestety nie bardzo wiem jak to odgrzebac :(

prz3mo
08-07-2011, 10:36
Jakis czas temu chyba ktos na forum pokazywal takie fotki, niestety nie bardzo wiem jak to odgrzebac :(

No właśnie coś kojarzę... ale z wyszukaniem tego może być ciężko.

Otiv
08-07-2011, 12:52
jA ROBIłem w zeszłe wakacje, what's up ?

prz3mo
08-07-2011, 13:22
jA ROBIłem w zeszłe wakacje, what's up ?

priv

robin102
08-07-2011, 13:28
Tony SHOP fajna hurtownia z tanimi wyrobami elektronicznymi ;), a tak serio to pogratulować zlecenia koledze

superkomornik
08-07-2011, 13:37
Tony SHOP fajna hurtownia z tanimi wyrobami elektronicznymi ;), a tak serio to pogratulować zlecenia koledze

? :D

prz3mo
08-07-2011, 15:38
Tony SHOP fajna hurtownia z tanimi wyrobami elektronicznymi ;)

Gdzie się mieści? To zajedziemy :)



, a tak serio to pogratulować zlecenia koledze

Eee.. zlecenie jak zlecenie, ślub i wesele koło mnie, tylko na plener mam okazję się dalej gdzieś wybrać i jednym z pomysłów jest Berlin (to tylko 100km od Gorzowa)... tyle, że nie wiem gdzie tam są ciekawe miejscówki na plener, dlatego pogadałbym z kimś kto tam coś takiego robił.

fotograf58
08-07-2011, 16:47
http://www.poloniaberlin.de/
http://www.berlimix.net/test/info.php
może to coś pomoże :)

Jacek_Z
09-07-2011, 10:35
.. ślub i wesele koło mnie, tylko na plener mam okazję się dalej gdzieś wybrać i jednym z pomysłów jest Berlin (to tylko 100km od Gorzowa)... tyle, że nie wiem gdzie tam są ciekawe miejscówki na plener, dlatego pogadałbym z kimś kto tam coś takiego robił.
Taką sesję robili perek83 i borkovitz, objechali więcej miast bo byli też w Paryżu. Mają super ciekawe informacje - np że w Paryżu trzeba płacić za profesjonalną sesję na ulicach miasta i to niemało bo 1000 euro. Straż ich goniła jak widziała panne młoda w sukni i fotografa z lustrzanką. W Londynie podobnie.
W Berlinie za to nie kasują.

jacoslavgth
09-07-2011, 13:25
mnie plener w Berlinie czeka w sierpniu, młodzi maja już miejscówki, ja niestety nie znam dobrze Berlina więc będe poruszał się troche po omacku :)

tomek67
09-07-2011, 13:38
Mają super ciekawe informacje - np że w Paryżu trzeba płacić za profesjonalną sesję na ulicach miasta i to niemało bo 1000 euro. Straż ich goniła jak widziała panne młoda w sukni i fotografa z lustrzanką. W Londynie podobnie.
W Berlinie za to nie kasują.
Moim skromnym zdaniem to świat zwariował ;)
Rozumiem gdyby mieli lampy z parasolkami i statywy na jakiś uczęszczanych chodnikach,
ale takie po prostu zdjęcia to już przesada.

emet_b
09-07-2011, 13:50
http://www.michalniedzielski.com/
może Ci podpowie ;)