Nuu
07-07-2011, 19:35
Witam,
Chciałbym zapytać szanownych użytkowników, czy byłby ktoś na tyle wyrozumiały i dał chociaż pomacać, ustrzelić coś za pomocą swojej puchy? Dokładniej zależy mi na pomacaniu D300/D300s oraz D7000. W sklepie ciężko o tak wytrawny test gdyż zażyczyli sobie własnej baterii oraz karty pamięci.
Oczywiście dotyczy to Torunia lub okolic.
Jeżeli ktoś ma chwilę dla potrzebującego proszę o pw ;)
Chciałbym zapytać szanownych użytkowników, czy byłby ktoś na tyle wyrozumiały i dał chociaż pomacać, ustrzelić coś za pomocą swojej puchy? Dokładniej zależy mi na pomacaniu D300/D300s oraz D7000. W sklepie ciężko o tak wytrawny test gdyż zażyczyli sobie własnej baterii oraz karty pamięci.
Oczywiście dotyczy to Torunia lub okolic.
Jeżeli ktoś ma chwilę dla potrzebującego proszę o pw ;)