PDA

Zobacz pełną wersję : Dasz pomacać swoją puche? [Toruń]



Nuu
07-07-2011, 19:35
Witam,

Chciałbym zapytać szanownych użytkowników, czy byłby ktoś na tyle wyrozumiały i dał chociaż pomacać, ustrzelić coś za pomocą swojej puchy? Dokładniej zależy mi na pomacaniu D300/D300s oraz D7000. W sklepie ciężko o tak wytrawny test gdyż zażyczyli sobie własnej baterii oraz karty pamięci.

Oczywiście dotyczy to Torunia lub okolic.
Jeżeli ktoś ma chwilę dla potrzebującego proszę o pw ;)

ASAHI
07-07-2011, 19:39
Jak przyjedziesz do Łukęcina to dostaniesz do macania D300s :-)

rg2000
07-07-2011, 21:23
Napisz na naszej grupie, to na pewno ktoś się znajdzie ;)