Zobacz pełną wersję : w co włożyć ( w jaką torbę) D700 z 24-70 plus kilka stałek
Ksiazkiewicz
07-07-2011, 13:33
Może ma ktoś doświadczenie w co włożyć D700 z podpiętym 24-70 (najlepiej obiektywem w dół) oraz 3-4stałki (Sigma 20, nikkor 35, 50 i 85) plus lampa. Dobrze aby na przyszłość było miejsce na 70-200. Obecnie mam Reportera d650 ale tego kolosa nie chce mi się nosić na śluby. (Model 550, też nie za bardzo). Plecak odpada.
MariuszJ
07-07-2011, 14:35
Lowepro Classified 250AW, dyskretna i spełnia wszystkie Twoje warunki.
Wady - nie do końca wygodne wyjmowanie sprzętu.
Mariusz888
07-07-2011, 17:26
Classified 250 ma chyba taką samą wysokość jak 200'tka którą mam a tu ostatnio trochę wtopa bo okazało się, że mimo sporej wysokości nie mieści się puszka z podpiętym 70-200... :roll: tak że jak interesuje Cię wkładanie zapiętego 70-200 na FX (tak na przyszłość jak piszesz) to raczej nie da rady - chociaż muszę sprawdzić dokładnie ile brakuje ;)
MariuszJ
07-07-2011, 18:10
Potwierdzam.
250AW mieści idealnie puszkę z 24-70 z tulipanem (kilka milimetrów luzu), wygląda wręcz jakby ją projektowali pod 24-70 (N czy C). Puszka z 70-200 (oczywiście bez osłony) wejdzie tylko jakimiś kombinacjami typu podniesienie przegród. Powodzenie mocno wątpliwe (nie mam, nie sprawdzę). Jeżeli natomiast będziesz przenosił 70-200 nieprzypiętego do korpusu - będzie ok.
Tak, to podstawowa przyczyna że nie nabywam 70-200 - nie mieści mi się do torby ;)
Mariusz888
07-07-2011, 18:36
Eee no z 24-70 jest więcej jak kilka milimetrów ale fakt faktem pasuje idealnie :)
Endriu129
08-07-2011, 20:49
Spróbuj może tą torbę ; http://www.sklepfotograficzny.pl/torby,futeraly/vanguard/UP-Rise-33/
Miałem przez kilka dni wypożyczonego N 70-200 VR II i przypięty do D300s mieścił się właśnie w w/w torbie.
Wejdzie tam jeszcze co nieco szkiełek. Ewentualnie można pokusić się o nieco większy model UP-Rise-38.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.