Zobacz pełną wersję : Tym razem moja twórczość..
Pozazdrościłem koledze Andrzejowi jego występu na YouTube.
tak więc zapraszam :)
http://www.youtube.com/watch?v=591tAIiyqE0
Wszelkie komentarze mile widziane - nawet te złe :D
Milusińskie ;-)
Czym to "sklejałeś" do kupy?
zastrzezenia dokłądnie te same co u Andrzeja w I wersji filmu. A dodatkowo pomijając efekciarskie i fajerwerkowe przejścia różnicą są jeszcze zdjęcia. Co najmniej kilka klas gorzej niz u pierwowzoru, niestety. Poza tym odnosze wrażenie, że zbyt mocno powieliłes ten pomysł.
Stock - użyłem tego samego softu co Andrzej więc podobieństwo jakieś musi być :)
Co do klasy zdjęć - to wiem, że ja to nie ta liga co Andrzej :)
A teraz trochę inna tematyka..
Szkoda tylko, że kompresja zjadła tyle ;//
http://www.youtube.com/watch?v=g1mKj_eCrLU
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.