PDA

Zobacz pełną wersję : Tym razem moja twórczość..



franz55
07-07-2011, 08:48
Pozazdrościłem koledze Andrzejowi jego występu na YouTube.

tak więc zapraszam :)

http://www.youtube.com/watch?v=591tAIiyqE0


Wszelkie komentarze mile widziane - nawet te złe :D

slavo
07-07-2011, 09:43
Milusińskie ;-)
Czym to "sklejałeś" do kupy?

stock
07-07-2011, 09:44
zastrzezenia dokłądnie te same co u Andrzeja w I wersji filmu. A dodatkowo pomijając efekciarskie i fajerwerkowe przejścia różnicą są jeszcze zdjęcia. Co najmniej kilka klas gorzej niz u pierwowzoru, niestety. Poza tym odnosze wrażenie, że zbyt mocno powieliłes ten pomysł.

franz55
07-07-2011, 09:46
Stock - użyłem tego samego softu co Andrzej więc podobieństwo jakieś musi być :)
Co do klasy zdjęć - to wiem, że ja to nie ta liga co Andrzej :)

franz55
20-07-2011, 16:17
A teraz trochę inna tematyka..
Szkoda tylko, że kompresja zjadła tyle ;//

http://www.youtube.com/watch?v=g1mKj_eCrLU