PDA

Zobacz pełną wersję : Chętnie pomogę przy sesjach w Krakowie :)



Patryk Olczyk
06-07-2011, 12:46
Witam !
Piszę , poniewaz wpadłęm na swietny pomysł :)
Jesli ktos potrzebowałby asystenta/blendera na sesje w obrębie krakowa , ja chetnie poasystuje :)
Plus dla fotografa to darmowy asystent , dla mnie to mozliwosc poznania nowych ludzi , fotografów , podpatrzenie pracy wielu zacnych itd :)
Jesli ktos chciałby odemnie taką lub podobną pomoc itp. to proszę zadzwonic do mnie wczesniej , abym mógł sobie ustalic dzien :)
Moj nr to : 503 845 258
Mozna dzwonic o kazdej porze :)

manfred
06-07-2011, 13:15
Plus dla fotografa to darmowy asystent , dla mnie to mozliwosc poznania nowych ludzi , fotografów , podpatrzenie pracy wielu zacnych itd :)


Zacny nie jestem ale może potrzebowałbym Cię do parasolki jeśli to by Ci odpowiadało.

Sapphiron
06-07-2011, 13:22
Kurde jakby takich znaleźć w Lublinie lub w Warszawie...

manfred
06-07-2011, 13:24
Ale do pomocy czy takich "zacnych"?

kZC_
06-07-2011, 13:27
wpadłęm


Może lepiej już nie wpadaj na pomysły :P
btw , W Łodzi też by się tacy przydali..

Sapphiron
06-07-2011, 13:28
do pomocy...

teraz jak się oferuje ludziom darmowe asystowanie, to się burzą żę za darmo... Jak to tak można dawać nauki komuś i jeszcze mu nie zapłacić bo przecież on swój czas i umiejętności wykorzystuje...

Patryk Olczyk
06-07-2011, 13:36
To dzwon do mnie , dogadamy sie :)
Pomogę ze wszystkim :)

manfred
06-07-2011, 13:36
Jeśli ktoś wybiera się w Tatry na plener służę pomocą jako tragarz blendy. :-)

yerzu
06-07-2011, 13:51
Jak będę robił plenery w Krakowie, a będzie ich kilka w tym roku to na pewno się odezwę.

Pozdrawiam

Mr_Black
06-07-2011, 14:07
Kurde jakby takich znaleźć w Lublinie lub w Warszawie...

W warszawie może by się ktoś znalazł 8) Napisz pw w czym chciałbyś pomocy :)

marszull
06-07-2011, 15:05
Ja czasami potrzebuje zeby blende lub lampe potrzymac przy niekomercyjnych projektach za free

Greg81
06-07-2011, 20:00
Kurde jakby takich znaleźć w Lublinie lub w Warszawie...
wW Lublinie są tacy :-D ja bardzo chętny jestem jak coś to proszę na PM

Błażej
06-07-2011, 21:43
"Wpisujcie miasta..." :D

a na poważnie to też chętnie pomoge w rejonach katowic, w zamian chciałbym miec mozliwośc podpatrywania pracy i ewentualnie zrobienia ze dwóch zdjęc;)

TristisAnima
06-07-2011, 22:25
A to może i ja się zaoferuję. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy za free w Wawie, Siedlcach i okolicach, to ja bardzo chtętnie. Jeśli ktoś jest chętny, niech się odzywa na PW z rozsądnym wyprzedzeniem.

Patryk Olczyk
06-07-2011, 22:35
no to moze ten wątek zostanie wpisany na stałe , jako tablica ogłoszeniowa :)

adamtg
07-07-2011, 09:08
Ja też się zaoferuję. :) Chętnie pomogę na terenie Śląska, w zamian za możliwość patrzenia i uczenia się. Mieszkam w Tarnowskich Górach, ale jestem w miarę mobilny, więc po uzgodnieniu jestem w stanie dojechać. :)


Swoją drogą, to może, jeśli by znalazł się chętny moderator do zmiany tematu na po prostu: "Chętnie pomogę przy sesjach" i przyklejenia go w Cafe lub działach zdjęciowych?

A pierwszy post można by zrobić podobnie jak w temacie "Pomocna Dłoń":

Katowice - Błażej
Kraków - patrykolczyk
Lublin - Grzesiulla
Śląska - adamtg

Badyl81
07-07-2011, 09:23
Swoją drogą, to może, jeśli by znalazł się chętny moderator do zmiany tematu na po prostu: "Chętnie pomogę przy sesjach" i przyklejenia go w Cafe lub działach zdjęciowych?

A pierwszy post można by zrobić podobnie jak w temacie "Pomocna Dłoń":

Katowice - Błażej
Kraków - patrykolczyk
Lublin - Grzesiulla
Śląska - adamtg

Uważam, że to dobry pomysł - zainteresowani taką pomocą łatwo i szybko znajdą odpowiednią osobę. Jest jeden problem - ktoś musiałby się tym zająć i tego pilnować.

drhardware
07-07-2011, 09:24
Ja mogę poasysytować w Łodzi. Niestety w grę wchodza popołudnia i wieczory, bo normalnie pracuję.

manfred
07-07-2011, 09:26
Katowice - Błażej
Kraków - patrykolczyk
Lublin - Grzesiulla
Śląska - adamtg

A manfred ze swoimi Tatrami to sie nie nada? ;-) A jeszcze parę pięknych miejsc pokaże co się ludziom w głowie nie mieści.

Patryk Olczyk
07-07-2011, 10:59
Ja , jako pomysłodawca mogę się tym zając , z przyjemnością :)
tylko jak zacząć ?

kh29228
07-07-2011, 11:30
ja też bym chętnie znalazł kogoś z Warszawy, kto chciałby czasem pomóc przy sesji

mypod
07-07-2011, 14:14
A pierwszy post można by zrobić podobnie jak w temacie "Pomocna Dłoń":

Katowice - Błażej
Kraków - patrykolczyk
Lublin - Grzesiulla
Śląska - adamtg

To ja też bym prosil o dopisanie na listę do Krakowa.

Chętnie bym poasystował, a przy okazji się czegoś nauczył :)

Marcin Borkowski
07-07-2011, 14:38
mogę pomóc w Warszawie w zamian za możliwość zrobienia kilku kadrów
w wakacje codziennie do dyspozycji :)

ps. na czas sesji jeżli to potrzebne mogę udostępnić coś z mojego sprzętu

Patryk Olczyk
07-07-2011, 23:32
Jak cos , to razem się wybierzemy na sesje mypod :)
Pozanmy sie przy okazji , bo chyba w jednym wieku jesteśmy :)

l77
08-07-2011, 10:53
Wpisuję się jako chętny do pomocy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Pewnie "marnę sząsę" na znalezienie kogoś z tej okolicy potrzebującego asystenta, ale kto wie...

Mogę fotografować, asystować, podtrzymywać, doświetlać, ganiać po kawę, obrabiać foty, wachlować, ocierać pot z czoła, etc. Wszystko to za parę kadrów do portfolio i doświadczenie do pozyskania.

kh29228
08-07-2011, 11:54
mogę pomóc w Warszawie w zamian za możliwość zrobienia kilku kadrów
w wakacje codziennie do dyspozycji :)

ps. na czas sesji jeżli to potrzebne mogę udostępnić coś z mojego sprzętu

oki, będę pamiętał:)


ale faktycznie to dobry pomysł, żeby zrobić wątek z listą osób, które mogą pomóc przy sesji

marszull
08-07-2011, 11:58
ale faktycznie to dobry pomysł, żeby zrobić wątek z listą osób, które mogą pomóc przy sesji

Moim zdaniem bardzo dobry i wart zainstalowania na stale

pokora
08-07-2011, 19:56
Zapisać bym sie chciał jako pomoc, "asekuracja" (jak to okreslil znajomy na ostatnim weselu), uczeń, obserwator, wsparcie swoim sprzętem, wraz ze mną do dyspozycji samochód (czyli o kierowce nie trzeba sie martwić). Jestem z Sochaczewa chętnie podjade do 100-licy jaki i do Skierniewic oraz wszelkich okolic "centralnego mazowsza". Jak by ktos byl chetny współpracą i przygarnięciem. Dyspozycyjność praktycznie 24h (ale sądze ze wszystko wrazie czego jest do uzgodnienia). W zamian był bym szczęśliwcem gdybym uzyskał kilka klatek do portfolio nie wspominając o doświadczeniu.

Chętnych zapraszam.
Mirek
501-222-751

hostman22
10-07-2011, 12:17
Na terenie małopolski - pomogę :D

Patryk Olczyk
17-08-2011, 09:54
To jak ?
Jest ktos chętny do wzięcia pomocnika w krakowie ? :)

manfred
02-10-2011, 15:55
Poszukuję osoby na jutrzejszy poniedziałek lub we wtorek na plener w Dolinie Małej Łąki, Strążyskiej i jeszcze jednej ale to się zastanowić muszę.

daro1980
02-01-2012, 00:00
odświeżę temat ... może ktoś z okolic aktualnie szuka pomocnika lub pomocy ;)

wafloski
23-07-2012, 16:59
Jeżeli potrzebowałby ktoś asystenta, pomocnika, blendamena itp. do zleceń i sesji fotograficznych ( okolice Krakowa, Katowic, Częstochowy, a także dalej jeśli byłby transport ) to bardzo chętnie oferuję swoją pomoc, asekurację i wsparcie ( także sprzętowe ) :)

Nie chcę z mojej propozycji czerpać korzyści materialnych, a interesuje mnie zdobycie doświadczenia, poszerzenie swojej fotograficznej wiedzy i oczywiście spełnienie dobrego uczynku :)

manfred
23-07-2012, 17:06
No to zapraszam jutro w Tatry.

Leatherface
23-07-2012, 17:15
Fajny wątek. Łódź ;)

manfred
23-07-2012, 17:16
Co z tego że fajny jak nikt mi nie chce pomóc wynieśc w góry blendę i softbox ;-)

Kurtz
24-07-2012, 11:41
Nawet bym poniosl blende i softbox, ale daleko do Zakopanego :/

Dino1984
28-07-2012, 16:50
To i ja się podłączę - 2 metrowy, chodzący statyw do blendy w Warszawie w weekendy lub po 18tej :)

Kuba_
30-07-2012, 18:06
a ja myślę że w Cze-wie i niedalekich okolicach najlepiej w tygodniu:)

johny_85
15-10-2012, 16:31
Ja chętnie pomogę jako drugi fotograf zarówno w Krakowie i rejonie.

login_87
15-10-2012, 17:31
Co z tego że fajny jak nikt mi nie chce pomóc wynieśc w góry blendę i softbox ;-)

Ja chetnie pomoge...

manfred
15-10-2012, 17:38
Trochę się spóźniłeś. Efekt już na mojej stronie dawno oddany Parze Młodej

login_87
15-10-2012, 18:38
Trochę się spóźniłeś. Efekt już na mojej stronie dawno oddany Parze Młodej

To jakbys jeszcze kiedys potrzebowal pisz PM :)

Przezdziu
12-02-2014, 21:25
Odgrzewam kotleta... :P Jeżeli był by ktoś potrzebujący pomocy przy sesji czy reportażu to zgłaszam się na ochotnika. Mieszkam w Dąbrowe Górniczej (woj. Śląskie) jestem dość mobilny więc mogę dojechać jakby co :)
pozdrawiam

22gavin22
04-09-2014, 16:33
Podpinam się pod temat...jeżeli ktoś chętny z okolic Rzeszowa to oferuje swoją "pomoc" zarówno na ślubie jak i plenerze. Żeby dobrze zrozumieć ja jako ten nr 2 :-)

manfred
04-09-2014, 16:35
Następny tydzień plener w okolicach Morskiego Oka. Dojście od Palenicy na swoich raciach.