PDA

Zobacz pełną wersję : Bieszczady - jesień 2011



Strony : [1] 2

admin
06-07-2011, 12:19
Klamka zapadła. Dzięki zaangażowaniu Mariusza i Roberta, oraz Waszej decyzji brzmiącej:"STOP ZAKOPANE", jedziemy jesienią w Bieszczady.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/rozne/bieszczady_2011.jpg)


Miejsce zakwaterowania:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digital.pl/rozne/berdo.jpg)


Strona pensjonatu (http://www.hnatowe-berdo.pl/index.php)



Termin: 13 do 16 października 2011.
Cena: 85,00 złotych ze śniadaniem i obiadokolacją (zaokrąglam do 260 złotych za cały pobyt dla 1 osoby). Zaliczki (50%) będziemy wpłacali na konto w dole postu. Reszta do uregulowania na miejscu. Uwaga, ponieważ bardzo mi zależy na braku problemów z rezerwacją (mniej osób niż zadeklarowaliśmy), wpłacona zaliczka nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z pleneru.

Infrastruktura:

Pensjonat ma do dyspozycji pokoje dwu i czteroosobowe. Wszystkie są z łazienkami. Do pełnej naszej dyspozycji mamy salę konferencyjną z telewizorem. Pomyślałem też o projektorze, może zachce nam się pooglądać nasze i innych zdjęcia.

Wśród atrakcji kulinarnych, upieczemy prosiaka. Najlepszym na to dniem będzie sobota. Właściciele są otwarci na nasze propozycje co do ś niadań i obiadów (menu). Dla osób które nie spożywają mięsa, przewidziane dania jarskie :smile:

Plan:

Liczę na wasze sugestie co do tras wędrówek, znacie Bieszczady lepiej niż ja, więc wkrótce opracujemy plany na wszystkie dni. Na 100% samograje. Tarnica, Bukowe Berdo, być może odwiedzimy tereny zalewu.

Poniżej propozycje Mariusza (wielkie dzięki) z których będziemy wybierali elementy które nas interesują:

Pierwsze dwie pozycje szczególnie polecam, ponieważ to fotograficznie rodzynki.
1.
Rejs po zalewie Solińskim jest opcja 1-godzinna za 15zł/os. i 2-godzinna 30zł/os. wydaje mi się że opcja 2-godz. byłaby super rozwiązaniem. Jest opcja aranżacji spotkania z pustelnikami, podobno niesamowicie fotogeniczni,ciekawi ludzie.Rejsy odbywają się do końca października, umówić się wystarczy na 2-3 dni przed. Oferujących rejsy po jeziorze jest sporo ale celowo wybrałem tą ekipę ze względu na ilość miejsc na statku, ten ma ich 50 a inne sprawdzane przeze mnie 25. Z góry wykluczam że ktoś z nas nie będzie miał ochoty na taki rejs, chyba że sie mylę. Dobrze byłoby Piotruś wcześniej zebrać chętnych+zaliczkę i wtedy zadecydować czy bierzemy ten statek czy może mniejszy. Proponuję też byśmy z godzinę przed lub godzinę po rejsie spędzili czas na fotografowanie zatoki bo jest tego warta:smile: Dobrze byłoby też potargować cenę ale tę przyjemność zostawiam Tobie:wink:
Link do organizatora TRAMP (http://www.bieszczady.net.pl/tramp/kontakt.html)
Po tej atrakcji proponuję zorganizować pieczenie zwierzaka o którym wspominałeś:wink: już na miejscu w pensjonacie.

2.Wyprawa Na Tarnicę (czas przejścia ok.4,5godz.)przez Bukowe Berdo. Dojazd BUS-em/ami do miejscowości Muczne i tu już pieszo połoninami poprzez Krzemień (1335 m n.p.m.) drugi co do wielkości szczyt polskich Bieszczadów, na Tarnicę (1346 m n.p.m).najwyższy szczyt.Trasa dość łatwa, bardzo malownicza, przepiękne widoki gwarantowane. Zejście z Tarnicy do miejscowości Wołosate gdzie czeka na nas następna ciekawa atrakcja: zwiedzanie Zachowawczej Hodowli Konia Huculskiego, rozmawiałem z kierownikiem stadniny P.Agnieszką Jackowską. Zwiedzać i fotografować całą stadninę będziemy mogli za darmo, chyba że chcemy dostać przewodnika który powie nam parę ciekawych rzeczy o Hucułach, zademonstruje konie itd. Jest także opcja zorganizowania ogniska z kiełbaskami na ich terenie.Dla chetnych także przejażdżka w sidle. Pani Agnieszka prosiła tylko o kontakt ok.2-dni przed przybyciem tel:724750031 lub email: ajackowska@bdpn.pl Bardzo miła Pani.
Powrót BUS-em/ami do pensjonatu i już na miejscu przy czymś dobrym:wink: opowieści minionego dnia.

3.Wyprawa Połoniną Wetlińską(czas przejścia ok.4,5godz.) zaczynając z Wetliny(nie musimy nigdzie dojeżdżać) na Smerek (1222 m n.p.m.) łatwą i przyjemną drogą do Schroniska Chatka Puchatka,następnie zejście do pięknej Przełęczy Wyżnej i z tąd BUS-em do pensjonatu. Tą trasę można zostawić na ostatni dzień (niedziela) dla chętnych jeśli tacy oczywiście będą.
Jak chcesz to można byłoby zorganizować wczesno-ranny wypad, tak by wschód słońca złapać z Chatki Puchatka. Wtedy zaczynając z Przełęczy Wyżnej mamy 1-no godzinne podejście do tego schroniska. Wschód słońca ok.6-tej więc start ok.4-tej.

4.Wyprawa na Tarnicę(czas przejścia ok. 3,5godz.-krótsza niż opisana w punkcie 2.) Dojazd do Ustrzyk Górnych, i w górę Szerokim Wierchem (także malowniczym) na Tarnicę. Zejście w dół do Wołosate i tam zwiedzanie jak w punk.2.

Najtrudniejszą rzeczą(oczywiście w/g mnie) będzie organizowanie transportu, wszędzie daleko niestety:sad: Ogłoś może wcześniej że taka sprawa i że za (AUTO)BUS-y trzeba będzie dopłacać.Mam nadzieję że maruderów nie będzie. Tu proszę LINK (http://wklej.org/id/563595/) gdzie umieściłem wykaz przewoźników bieszczadzkich. Największą uwagę proponuję zwrócić na tych z miejscowości Lutowiska są najbliżej Wetliny. Jest jeden z Wetliny ale ma tylko jednego BUS-a, chyba że zorganizowałby sobie kogoś do pomocy. Zorientuję się jak będę już na miejscu.

BARDZO WAŻNE: trasy bieszczadzkie są zazwyczaj bardzo błotniste. Proszę weźcie to pod uwagę dobierając obuwie na wędrówki.


Pozwoliłem sobie skopiować osoby które już wyraziły chęć plenerową w wątku zakopiańskim. Jeśli ktoś rezygnuje, proszę dać znać...

Wpłat będziemy dokonywali na konto podane w stopce.

Lista uczestników (na czerwono wpłacone zaliczki):



3. Azazel85 (wtorek)
4. Robert_P +1 (czwartek)
6. PiotrPJ + 1 (czwartek)
9. Touran +1 (sobota 8 paz)
11. idzikomD300 +1 (czwartek)
13. JakStr +1 (środa)
15. kojot3.0 + 1 (środa)
17. conik + 1 (środa)
19. jacekz40 +1 (sroda)
21. grzegorzdz72 (czwartek)
22. Pilot (czwatek)
23. bwl (czwartek)
24. Doda (czwartek)
25. Krzysztof Wójcik (czwartek)
26. ZleMzimu (czwartek)
27. speccom_eu +1 (czwartek)
29. wolf_13 (czwartek)
30. Karol i Madzia (sobota 8 paz)
33. przemo_k +1 (piątek)

Marek
06-07-2011, 13:00
Możesz jedyneczkę na czerwono i znak zapytania zlikwidować. Jadę ze swoją lepszą połową.

waldek
06-07-2011, 13:04
Poproszę wstępnie o rezerwację 1 miejsca.

touran
06-07-2011, 13:18
...yes,yes,yes;-) cieszę się Piotrze bardzo że już nas wpisałeś.Termin super a i Kojotowi będzie pasował;-) Podrzucam link do kolegów jacekz40 i JakStr,mam nadzieję że też się z nami zabiorą.

ps: o jesienne kolorki krajobrazu się nie martwcie,wyślę tam wcześniej ekipę malarzy to nam odpowiednio pomalują :-D

Kondzio-foto
06-07-2011, 14:00
Ktoś z Warszawy lub okolic jest chętny aby zabrać się jednym samochodem, zrzucając się na paliwo? (samochód może być też mój)

Robert_P
06-07-2011, 14:04
No i gra gitara ! Zaraz powiem o tym Davidowi też wstępnie by pojechał.

JakStr
06-07-2011, 14:15
Oczywiscie jedziemy :-) ja+1

Robert_P
06-07-2011, 15:02
Ktoś z Warszawy lub okolic jest chętny aby zabrać się jednym samochodem, zrzucając się na paliwo? (samochód może być też mój)

Zapewne Sandikelm będzie się wybierał więc do niego zagadaj.
Choć jak zobaczy ten wątek to będzie wiedział co robić :)


Oczywiscie jedziemy :-) ja+1

No to powoli ekipa melduje się w komplecie :), super Jarku.

touran
06-07-2011, 15:35
No to powoli ekipa melduje się w komplecie :), super Jarku.

...super.
Piotrze,na mnie możesz liczyć jeśli chodzi o organizację czasu i planowanie wycieczek(bójcie się wszyscy). W ciągu najbliższych paru dni podrzucę Ci kilka propozycji na PM do wyboru. Pozdrawiam.

Sendilkelm
06-07-2011, 16:03
Dzięki Robert za info, maile w pracy czytam częściej niż forum ostatnio, a lista się szybko zapełnia. Właśnie dogaduję, czy sam czy +1 będę. Jeszcze chwilunia.

Piotrze, to dopisz mnie +1. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni w tej kwestii :)

admin
06-07-2011, 17:34
Cieszę się jak dziecko... Odległy ten termin niemiłosiernie :(


Piotrze,na mnie możesz liczyć jeśli chodzi o organizację czasu i planowanie wycieczek(bójcie się wszyscy). W ciągu najbliższych paru dni podrzucę Ci kilka propozycji na PM do wyboru.

SUPER!!! :)

admin
06-07-2011, 17:41
Ciekaw jestem czy z takim małym bobasem jak Grześków/Jagienków można pojechać na plenerek? Jutro się dowiem :)

Marek
06-07-2011, 18:00
...super.
Piotrze,na mnie możesz liczyć jeśli chodzi o organizację czasu i planowanie wycieczek(bójcie się wszyscy).

Ja pierdziu.... jechać? nie jechać? :)

waldek
06-07-2011, 18:54
Ktoś z Warszawy lub okolic jest chętny aby zabrać się jednym samochodem, zrzucając się na paliwo? (samochód może być też mój)

Jestem chętny ( jako pasażer ) z Warszawy.

admin
06-07-2011, 20:05
Ja pierdziu.... jechać? nie jechać?

He, he... Fajnie było. Ile to kilosów zrobiliśmy? Ale fajnie się gadało. Całą drogę razem przegadaliśmy z Murowańca do wyjścia i uwierz mi, bardzo mi było miło...

kakersik
06-07-2011, 20:47
He, he... Fajnie było. Ile to kilosów zrobiliśmy?

Miało być lajtowo, a wyszlo prawie 20 km. Myśle, jestem pewien, że i tym razem będzie zaje..ście :D

deekline
06-07-2011, 21:28
W Wetlinie? no to zajrzę tam do Was, mieszkam w sumie niedaleko :) no i służę pomocą w ewentualnym ustaleniu tras wycieczek górskich :)

conik
06-07-2011, 22:53
sie wpisuje wstepnie ja +1 ale to do potwierdzenia w ciagu kilku dni

jacekz40
06-07-2011, 23:07
Proszę i mnie dopisać na listę + 1 :)

IronX
06-07-2011, 23:21
No Piotrze...w końcu widzę, że się udało zorganizować coś w Bieszczadach :) Proszę mnie oczywiście dopisać do listy... Tak więc do zobaczyska ponownie :)

Marek
06-07-2011, 23:50
He, he... Fajnie było. Ile to kilosów zrobiliśmy? Ale fajnie się gadało. Całą drogę razem przegadaliśmy z Murowańca do wyjścia i uwierz mi, bardzo mi było miło...

Jasne, że miło się gadało, nawet nie poczułem tych kilku kilometrów :)


Miało być lajtowo, a wyszlo prawie 20 km. Myśle, jestem pewien, że i tym razem będzie zaje..ście :D

To oczywiste, że będzie, jestem pewien. Mam też nadzieję, że Mariusz nie przesadzi trasami ;)

admin
07-07-2011, 09:59
Bieszczadzkie trasy są mniej strome ale równie mozolne co tatrzańskie. Ja liczę na kolory, mgiełki, etc. Nie wiem czy to już odrobinę nie za późno ale zobaczymy...

touran
07-07-2011, 10:20
Piotruś, kolega jacekz40 napisał +1 :-) jak widzisz czuwam:-D

admin
07-07-2011, 10:31
Dzięki Mariuszku za czujność. Już poprawione. Jacku, przepraszam Ciebie i plusika ;)

bwl
07-07-2011, 10:43
Skoro Ty Jacku się wybierasz to i ja się skuszę ;) Proszę o wstępne zapisanie. Niebawem postaram się dać wiążącą odpowiedz.
Pozdrawiam.

Robert_P
07-07-2011, 10:47
Piotrze proszę dopisz też do listy PILOT czyli Ryśka .

Marek
07-07-2011, 10:51
Zaczyna być ciekawie.... ;)

touran
07-07-2011, 11:00
Zaczyna być ciekawie.... ;)

...nawet bardzo, jak tak dalej pójdzie to za chwilę będzie komplet.
Piotruś, właśnie puściłem pieniądze.

Marek
07-07-2011, 11:09
delikatnie zwrócę uwagę na problem, jaki może się pojawić za chwilę z pokojami dwuosobowymi...

Robert_P
07-07-2011, 11:12
UWAGA , UWAGA ! Proszę dopisać obywatelkę o znamienitym nicku............DODA !:) :) :)

admin
07-07-2011, 11:13
Lista uzupełniona. Czuwam nad pokojami na tą chwilę. Niestety samych dwójek jest za mało żeby wszyscy mieli ten komfort. Ja z całą pewnością mogę być w czwórce z kimś. Nie widzę problemu. Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie wszyscy. Jeśli chodzi o czwórki to tam będziemy pchali singli, a z doświadczenia wiem że w tych pokojach jest najweselej ;)

Damy radę Mareczku. Dla Ciebie dwójka pewna :)

admin
07-07-2011, 11:14
UWAGA , UWAGA ! Proszę dopisać obywatelkę o znamienitym nicku............DODA !:smile: :smile: :smile:Rany. Już się boję :) Dopisałem.

Praktycznie wyczerpujemy główną pulę 30 osób. Po konsultacji z właścicielem dodałem 3 miejsca noclegowe.

Sendilkelm
07-07-2011, 11:18
Ale będziemy robić jakieś zdjęcia?

admin
07-07-2011, 11:18
No co Ty? A kiedyś robiliśmy?

:)

david
07-07-2011, 11:23
Marzenka+ja

Marek
07-07-2011, 11:33
Rany. Już się boję :) Dopisałem.

Zapowiada sie niezły plener... będzie się działo :)

Robert_P
07-07-2011, 11:35
Marzenka+ja

Super David że dałeś się namówić :)
Czyli ekipa kujawsko-pomorska będzie bardzo silna !

Marek
07-07-2011, 11:38
Czyli ekipa kujawsko-pomorska będzie bardzo silna !
I jeszcze macie w bonusie Zeusa :)

speccom_eu
07-07-2011, 11:43
Witam, To i ja wstępnie poproszę o rezerwację dla mnie + żonka, Jeśli oczywiście można dołączyć do tak zacnego grona... Muszę jeszcze tylko poustawiać urlopy w pracy.

touran
07-07-2011, 12:57
delikatnie zwrócę uwagę na problem, jaki może się pojawić za chwilę z pokojami dwuosobowymi...

...w Wetlinie będę tydzień wcześniej,muszę przecież dopilnować odpowiedniej palety kolorów dla admina:-D więc coś Wam Mareczku ciepłego zarezerwuję;-)

jacekz40
07-07-2011, 15:13
Skoro Ty Jacku się wybierasz to i ja się skuszę ;) Proszę o wstępne zapisanie. Niebawem postaram się dać wiążącą odpowiedz.
Pozdrawiam.

Pewnie Bartku w kupie raźniej :mrgreen: a i będziesz miał kogoś znajomego pod ręką :wink:
Sam będziesz?


Dzięki Mariuszku za czujność. Już poprawione. Jacku, przepraszam Ciebie i plusika ;)

Piotrek ja to ja ale ten "+" :mrgreen:... ok nie ma problemu

admin
07-07-2011, 15:56
lista uzupełniona :)


Piotrek ja to ja ale ten "+" :mrgreen:... ok nie ma problemu

Mam nadzieję że "plusik" nie da mi popalić za to na plenerku ;)

waldek
07-07-2011, 16:10
Do kiedy wpłacać zaliczkę ?

Kolega Kondzio-foto szukający chętnych do swojej bryki jak widzę nie jedzie.

Czy można liczyć na transport z Warszawy ?

speccom_eu
07-07-2011, 16:26
Piotr, ja + żona :)

admin
07-07-2011, 16:35
Piotr, ja + żona :smile:

Ok. Już uzupełniłem :)


Waldku, część osób wie ale nie wszyscy. Proszę o szybką wpłatę zaliczki. Mamy już pełną rezerwację, chciałbym temat zakończyć szybko żeby uniknąć doświadczeń z lat ubiegłych (puste "rezerwacje").

admin
07-07-2011, 16:45
Na marginesie mamy kolejny rekord szybkości rezerwacji miejsc. Jeśli to się potwierdzi wpłatami to będę w lekkim szoku :)

Inna sprawa że wcale się nie dziwię. Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam te nasze plenerki.

wolf_13
07-07-2011, 17:16
O kurde, widzę że się lekko spóźniłem. Ale możecie mnie wpisać na listę rezerwową. Jak się jakieś miejsce znajdzie to bardzo chętnie pojadę.

kakersik
07-07-2011, 17:38
...w Wetlinie będę tydzień wcześniej,muszę przecież dopilnować odpowiedniej palety kolorów dla admina:-D więc coś Wam Mareczku ciepłego zarezerwuję;-)

No to pieknie. My bedziemy na miejscu w niedziele 9 wieczorem. Milo mi slyszec, ze nie bedziemy tam sami.


Marku nie wiem czy Zeus bedzie z nami i tym razem :D

touran
07-07-2011, 17:48
O kurde, widzę że się lekko spóźniłem. Ale możecie mnie wpisać na listę rezerwową. Jak się jakieś miejsce znajdzie to bardzo chętnie pojadę.

...świetnie Grzesiu że jedziesz.


No to pieknie. My bedziemy na miejscu w niedziele 9 wieczorem. Milo mi slyszec, ze nie bedziemy tam sami.

...bardzo nas ta wieść ucieszyła:-D

admin
07-07-2011, 18:16
No to pieknie. My bedziemy na miejscu w niedziele 9 wieczorem.
...bardzo nas ta wieść ucieszyłaHe, he. Jesteście pewni? ;)

Ps. lista uzupełniona i na ta chwilę mamy tylko dwa miejsca zapasowe. Bardzo proszę zatem o płatności co bysmy nie blokowali miejsc innym.

mariuszstr
07-07-2011, 18:23
Witaj Piotrze
Czy jest jeszcze szansa na jedno miejsce ?

Azazel85
07-07-2011, 19:07
Ok, kaska poszła ;)
Już się nie mogę doczekać ;)

Przez Kraków mam nadzieję będzie ktoś w czwartek popołudniu z jednym wolnym miejscem w aucie jechał ;)
Bo nie wiem jakie PeKaeSy jeżdżą w Bieszczady :) Ale to bliżej już wyjazdu będę się "martwił".

Piotrze - mam prośbę, z uwagi iż na liście sporo "wstępnych" rezerwacji, wpisz na listę rezerwową proszę jedną osobę - czekam na potwierdzenie od koleżanki która kocha góry i chciałaby wybrać się z nami w taki plener, czy będzie miała wolny ten termin - w ciągu 48h sądzę dam znać, i jakby co przelejemy zaliczkę, potwierdzając zainteresowanie ;)

kakersik
07-07-2011, 19:25
... Przez Kraków mam nadzieję będzie ktoś w czwartek popołudniu z jednym wolnym miejscem w aucie jechał ;)
Bo nie wiem jakie PeKaeSy jeżdżą w Bieszczady

Ja tu się nie chcę wymądrzać, ale wydaje mi się, że jazda z Gdańska do Wetliny przez Kraków mija się z celem. Myślę, że podobnie jak z Torunia najlepiej jest jechać na Warszawę, Radom, Opatów, Rzeszów, Sanok. Generalnie nie wiem jak to jest z autobusami, ale nawet z Łodzi jadąc autem ominąłbym Kraków. Aczkolwiek każdy zrobi jak uważa za stosowne.

Azazel85
07-07-2011, 19:34
Do Krakowa i Wawy mam najlepsze opcje dojazdu - mogę przylecieć albo w miarę rozsądnie czasowo dojechać pociągiem, dlatego o tym wspominam.
Ale spoko - później jak już wiadomo na pewno będzie kto skąd jedzie itd, tematem się zajmę co by do kogoś się uśmiechnąć ;) To nie Sybir, damy radę :)

touran
07-07-2011, 19:37
Do Krakowa i Wawy mam najlepsze opcje dojazdu - mogę przylecieć albo w miarę rozsądnie czasowo dojechać pociągiem, dlatego o tym wspominam.
Ale spoko - później jak już wiadomo na pewno będzie kto skąd jedzie itd, tematem się zajmę co by do kogoś się uśmiechnąć ;) To nie Sybir, damy radę :)

...musisz przejeżdżać koło mojej miejscowości,prawie nie masz wyjścia;-) ale my wyruszamy w piątek 7-go i jeśli chcesz to wsiadaj:-D

waldek
07-07-2011, 19:44
Ponieważ jak widzę nie mam szans na jakiś transport rezygnuję na rzecz kogoś bardziej zaprzyjaźnionego z wyjeżdżającą grupą.
Dziękuje i pozdrawiam.

idzikomD300
07-07-2011, 19:59
Piotr
Jak są jeszcze wolne miejsca to ja i Jola prosimy o wpisanie i zarezerwowaniw dwu osobowego pokoju.

speccom_eu
07-07-2011, 21:09
zaliczka wpłacona, teraz zostaje tylko czekać...

Marek
07-07-2011, 22:39
...w Wetlinie będę tydzień wcześniej,muszę przecież dopilnować odpowiedniej palety kolorów dla admina:-D więc coś Wam Mareczku ciepłego zarezerwuję;-)

No to pieknie. My bedziemy na miejscu w niedziele 9 wieczorem. Milo mi slyszec, ze nie bedziemy tam sami.
Marku nie wiem czy Zeus bedzie z nami i tym razem :D

kolorki dla Admina najważniejsze...
zaczynam wątpić... plener na pewno od czwartku, 13 pażdziernika 2011?

bez Zeusa się nie liczy :D


Piotr
Jak są jeszcze wolne miejsca to ja i Jola prosimy o wpisanie i zarezerwowaniw dwu osobowego pokoju.

Marku, mam nadzieję, że będą wolne miejsca... zaspałeś troszkę, a swoją drogą, jak napisał Piotr to chyba jakiś rekord rezerwacji...


Cieszy 32 wpis na pierwszej stronie :) Będzie okazja poznać najmłodszego nikoniarza...
W kwestii technicznej: może wyznaczyć datę właty zaliczki (niezbyt odległą)?
Moja zaliczka leci na konto...

wolf_13
07-07-2011, 22:59
I moja zaliczka płynie już po drutach.

dlugas1982
08-07-2011, 00:16
Moje zajrzę tam do Was na chwilę ale jak zwykle dowiem się o tym dopiero pewnie z tydzień przed.

IronX
08-07-2011, 00:26
Przez Kraków mam nadzieję będzie ktoś w czwartek popołudniu z jednym wolnym miejscem w aucie jechał ;)
Bo nie wiem jakie PeKaeSy jeżdżą w Bieszczady :) Ale to bliżej już wyjazdu będę się "martwił".

Azazelku, swego czasu z Krakowa jeździłem autobusem ok 6:30, podobno dalej taki jest. Jedzie do Leska a z Leska już spokojnie do Wetliny dojedziesz, choćby stopem. Po południu też chyba jeden jedzie ale zajeżdża dość późno, więc może być później problem z dojazdem do Wetliny. Warto też podobno zarezerwować sobie wcześniej miejsce, bo przed weekendem dużo studentów jedzie do domu.

Robert_P
08-07-2011, 09:33
Witaj Piotrze
Czy jest jeszcze szansa na jedno miejsce ?

Witaj Kolego z Zalesia , ja pochodzę z Kcyni :))

ps.
1. Kasiorka poszła na konto.
2. JagienkoGrzesiowie z plusikiem ale fajnie !
3. Kurcze w głowie świta pomysł a może by tak choć z dzień wcześniej ....
4. Dobra organizacja , dobra miejscówka i rekord szybkości rezerwacji pobity :)

Marek
08-07-2011, 09:48
3. Kurcze w głowie świta pomysł a może by tak choć z dzień wcześniej ....
:)
Masz kosmate myśli :)

mariuszstr
08-07-2011, 10:30
Witaj Kolego z Zalesia , ja pochodzę z Kcyni :))

ps.
1. Kasiorka poszła na konto.
2. JagienkoGrzesiowie z plusikiem ale fajnie !
3. Kurcze w głowie świta pomysł a może by tak choć z dzień wcześniej ....
4. Dobra organizacja , dobra miejscówka i rekord szybkości rezerwacji pobity :)

Witaj
Jak Piotr znajdzie miejsce dla mnie to moglibyśmy jechać razem:)
Jakim środkiem lokomocji się wybierasz na plener?

bwl
08-07-2011, 12:27
Pewnie Bartku w kupie raźniej :mrgreen: a i będziesz miał kogoś znajomego pod ręką :wink:
Sam będziesz?

Gdyby nie Ty to pewnie bym się nie zdecydował. Czułbym się jak intruz w gronie przyjaciół :P
Rozmowy trwały z potencjalnym towarzyszem podróży, ale widać już za późno.
Cieszę na spotkanie.
Pozdrawiam.

admin
08-07-2011, 15:49
Mariuszu, dopisałem Cię do listy rezerwowej. Napisz czy to ci pasuje. Zakładam że może się wydarzyć kolejna rezygnacja. Na marginesie, bardzo proszę o informację gdyby ktoś definitywnie rezygnował. Mam sporo zapytań o wolne miejsca. Nie chcę te z uruchamiać zapasowej bazy bo grupa 30 osobowa to maksimum akceptowalności jak sami wiecie :)


Gdyby nie Ty to pewnie bym się nie zdecydował. Czułbym się jak intruz w gronie przyjaciół :PMasz minusa na starcie za tego intruza. Nikt nigdy tak się u nas nie czuł, mam nadzieję. Marne szanse abyś był pierwszy ;)

touran
08-07-2011, 16:27
Masz minusa na starcie za tego intruza. Nikt nigdy tak się u nas nie czuł, mam nadzieję. Marne szanse abyś był pierwszy ;)

...zdecydowanie to potwierdzam, ostatnio ta ja byłem świerzynką :-D

idzikomD300
08-07-2011, 17:36
napisał marek 2004
Marku, mam nadzieję, że będą wolne miejsca... zaspałeś troszkę, a swoją drogą, jak napisał Piotr to chyba jakiś rekord rezerwacji...


Mareczku do zobaczenia w Bieszczadach - nieźle się zapowiada:)

Piotrze
Przelew poszedł:D

mariuszstr
08-07-2011, 17:39
Mariuszu, dopisałem Cię do listy rezerwowej. Napisz czy to ci pasuje. Zakładam że może się wydarzyć kolejna rezygnacja. Na marginesie, bardzo proszę o informację gdyby ktoś definitywnie rezygnował. Mam sporo zapytań o wolne miejsca. Nie chcę te z uruchamiać zapasowej bazy bo grupa 30 osobowa to maksimum akceptowalności jak sami wiecie :)

Masz minusa na starcie za tego intruza. Nikt nigdy tak się u nas nie czuł, mam nadzieję. Marne szanse abyś był pierwszy ;)

Ok, mam cichą nadzieje że załapię się na ten wyjazd. Na pewno będzie super.

Pozdrowienia dla Ciebie

conik
09-07-2011, 11:57
to ja potwierdzam ze bede (2 osoby)

kakersik
09-07-2011, 12:00
Piotr a dlaczego na czerwono zaznaczyłeś mnie i Madzię, a Zeusa nie?? Przecież on też jest Niko(n)ciarzem :D

kojot3.0
09-07-2011, 12:07
Widzę że lista zamknięta. A tylko chwilke mnie nie było na forum :(

kakersik
09-07-2011, 12:17
Widzę że lista zamknięta. A tylko chwilke mnie nie było na forum :(

Na szczęście Piotr przepisał wszystkich z wątku o Zakopanem. Was też. Mam nadzieję, że będziecie :D

kojot3.0
09-07-2011, 12:20
:) Bardzo się cieszę i dzięki Piotrze :) Jasne , że oczywiście :) będziemy. Przelew powinien na poniedziałek być.

admin
09-07-2011, 13:57
Piotr a dlaczego na czerwono zaznaczyłeś mnie i Madzię, a Zeusa nie?? Przecież on też jest Niko(n)ciarzem :grin:Jak zapłaci za siebie, będzie czerwony ;)


Widzę że lista zamknięta. A tylko chwilke mnie nie było na forum :sad:Oj dostanie Ci się, dostanie. Jak mógłbym o Was zapomnieć???

maly78117
10-07-2011, 18:25
Czołem.Widzę że plany się nieco zmieniły.Z Bieszczad musze niestety zrezygnować termin niestety mi nie leży.Życzę udanego wyjazdu :)

admin
10-07-2011, 18:57
Czołem.Widzę że plany się nieco zmieniły.Z Bieszczad musze niestety zrezygnować termin niestety mi nie leży.Życzę udanego wyjazdu :smile:

Wola ludu :) Do następnego razu zatem...

JakStr
10-07-2011, 20:49
Nie zaglądałem tu trzy dni i proszę...full. Dobrze, że wcześniej się wpisałem na listę :). Jutro pójdą pieniążki na zaliczkę. Już się cieszę na te wędrówki od świtu do zmierzchu, wierzę w Mariusza ;)

mariuszstr
10-07-2011, 23:53
Potwierdzam udział, przelew zrobię jutro.

kakersik
11-07-2011, 09:22
Coś czuję w kościach, że to będzie plener jakiego to forum jeszcze nie widziało :D . I cieszy mnie to bardzo.

Sendilkelm
11-07-2011, 10:53
Właśnie wróciłem z Pragi i tak czytam, czy aby mnie nikt nie wykreślił, bo jeszcze nie zapłaciłem... :) Zaraz się ogarnę i robię przelew.

admin
11-07-2011, 10:55
Nikt Cię nie wykreślił Rafałku :)

waldek
11-07-2011, 11:13
Dzięki uprzejmości Mariusza ( touran ), jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego będę w Bieszczadach tydzień wcześniej.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Jeżeli to możliwe to proszę o dopisanie mnie na listę rezerwową ( może komuś coś wypadnie i zwolni się miejsce ).
Jeżeli jednak nie, to postaram się na 3 plenerowe dni załatwić nocleg w sąsiednich kwaterach.

Mam nadzieję, że będę mógł dołączyć do grupy plenerowej nawet jak będę spał w innym miejscu ?

admin
11-07-2011, 13:21
Poszło PW Waldeczku :)

touran
11-07-2011, 15:41
czy aby mnie nikt nie wykreślił

...chyba nikt by nie śmiał;-) kto by ze mną łaził łapać pierwsze promienie słońca:-D

admin
11-07-2011, 15:58
...chyba nikt by nie śmiał:wink: kto by ze mną łaził łapać pierwsze promienie słońca:grin:

No chłopcy, nie znałem Was z tej strony ;)

Sendilkelm
11-07-2011, 17:43
No chłopcy, nie znałem Was z tej strony ;)

Jak to? A kto Cię obudził warkotem silnika? :) I to była właśnie, TA strona :P

Przelewik właśnie poszedł.

touran
11-07-2011, 17:52
Jak to? A kto Cię obudził warkotem silnika? :) I to była właśnie, TA strona :P

Przelewik właśnie poszedł.

...no właśnie;-) Teraz Piotr zarezerwuje sobie pokój w cichszym miejscu.

mariuszstr
12-07-2011, 23:06
Kasa przelana na konto.
Mam pytanie do grupy kujawsko-pomorskiej, jak by się znalazło jedno miejsce chętnie bym się zabrał.
Oczywiście dorzucę się do paliwa :)

admin
13-07-2011, 15:28
Kochani, nalegam jednak na potwierdzenie pobytu poprzez wpłatę. Chciałbym uniknąć sytuacji z Pragi. Czy 48 godzin wystarczy?

Marek
13-07-2011, 21:55
Czy 48 godzin wystarczy?

Nie pytaj - wyznacz ostateczną datę. I ewentualnie rusz listę rezerwową. Później tylko indywidualny dojazd jak będą miejsca.

Robert_P
14-07-2011, 08:50
Spokojnie , jest dużo czasu . Daj tydzień np. do 24 lipca.

pilot
14-07-2011, 09:22
PILOT -maruder potwierdził z rana Kliknięciem w banku :) Chce też być na czerwono :)

bwl
14-07-2011, 12:31
Ja jestem już zdecydowany. Wolne dni zaklepane. Jednak zaliczkę mogę wpłacić dopiero ok 25 lipca.
Pozdrawiam

ZleMzimu
14-07-2011, 14:28
Jak mogłem to przegapić?! Arrggh... Jeśli jest jakaś szansa to zgłaszam się na listę rezerwową.

jacekz40
14-07-2011, 23:51
Kasia poszła, idzie pieszo więc za dwa dni będzie :wink: :mrgreen:

swistak29
15-07-2011, 21:28
Skoro koledzy jadą w moje strony postaram sie zawitać .Pozdrowienia dla wszystkich

admin
17-07-2011, 10:09
Będzie nam miło :)

touran
18-07-2011, 22:47
...ale tu cisza nastała, wiem,wiem doczekać się nie możecie;-) Ja też. Właśnie posłałem Piotrowi PM z małymi propozycjami spędzenia pleneru.
Mareczku specjalnie dla Ciebie jest opcja wynajęcia Hucuła na górskie wycieczki;-)
Miłego czytania Wszystkim życzę i pamiętajcie co złego to nie ja ;-) to admin.

Marek
19-07-2011, 09:42
Cisza nastała, bo wpłaty zrobione, pensjonat mam nadzieje zarezerwowany no i pozostaje tylko czekać...
Dzieki za Hucuła, znając Twoje "delikatne krótkie trasy" może się przydać, ale postaram się, żebys choć troszkę się zdziwił...
Powiem szczerze, że myślałem o kilku kadrach z powietrza... ponoć loty widokowe w Bieszczadach są dostępne...

admin
19-07-2011, 10:33
Cisza do czasu ;) Już dostałem propozycje od Mariusza, są super. Niebawem podam je na talerzu i zdecydujemy co nas najbardziej pociąga :)

Ps. Pensjonat już załatwiony do końca, kasa zaliczkowa wpłacona zatem od strony formalnej wszystko super. Czekam tylko na końcowe wpłaty od uczestników i uzbrajam się w cierpliwość :)

touran
19-07-2011, 16:01
Cisza nastała, bo wpłaty zrobione, pensjonat mam nadzieje zarezerwowany no i pozostaje tylko czekać...
Dzieki za Hucuła, znając Twoje "delikatne krótkie trasy" może się przydać, ale postaram się, żebys choć troszkę się zdziwił...
Powiem szczerze, że myślałem o kilku kadrach z powietrza... ponoć loty widokowe w Bieszczadach są dostępne...

...nawet przez chwilę w Ciebie nie zwątpiłem, ale z wielką przyjemnością pomogę dźwigać Ci to Twoje 900-set gramowe szkło;-)

O lotach myślałem i to bardzo, nie omieszkałem nawet się dowiedzieć pary rzeczy.
Sprawa wygląda następująco:
-wszystko jest do załatwienia, cena oczywiście zależna od tego co chcemy. Lot widokowy nad jez.Solińskim trwa ok.15 min. na pokład może wejść max.12.osób. Jeżeli chcemy latać nad Bieszczadami wysokimi tzn.Tarnica,Połoniny to w zależności od trasy którą obierzemy. Cena za 1 godz. lotu ok.1600 zł. netto także zależna od ceny paliwa lotniczego w danym momencie. Dobrze byłoby jak najwięcej chętnych bo do małej ilości nie opłaca im się zrywać z lotniska;-( Firma jest z pod Krakowa a chętnych zabiera z lotniska koło Soliny. Innej organizującej tego typu loty nie udało mi się znaleźć, chyba że ktoś ma ochotę na lot paralotnią-to jest do zorganizowania bez problemu.
Oczywiście rozmawiałem bez konkretów dlatego podejrzewam że cena mogłaby ulec zmianie.
Teraz sprawę pozostawiam do przemyśleń i dyskusji, a Piotra proszę o ewentualne ciągnięcie tematu.Pozdrawiam.

Marek
19-07-2011, 16:27
...nawet przez chwilę w Ciebie nie zwątpiłem, ale z wielką przyjemnością pomogę dźwigać Ci to Twoje 900-set gramowe szkło;-)

Obys nie powiedział tego w złą godzinę :) Będę pamietał Twoją deklarację :)

Co do lotów to myślalem raczej nad czymś wielkości Wilgi - 2-3 osoby na pokładzie i możliwość otworzenia okna.
Są jeszcze szybowce, no ale tam tylko zdjęcia przez szybę za to, jak mniemam dużo taniej...
Ciekawa jest propozycja paralotni - niezbyt wysoko i brak dodatkowej szyby? (pleksy?)...
Moim zdaniem warto rozważyć...

kojot3.0
19-07-2011, 23:37
Balonem byłoby super. Brak szyby a z koszyka w każda stronę foty można robić...:)

admin
21-07-2011, 10:00
No fajna sprawa z tymi lotami. Ceny trochę zabójcze ale atrakcja super...

Marek
21-07-2011, 10:22
Adrenalinka pewnie skoczy mocno do góry, ale zdjęcia wyjątkowe...
Warto chyba to rozważyć ;)

admin
21-07-2011, 10:36
Oczywiście że warto. Ja bardzo żałuję ale finanse mam na maksa ograniczone w tym roku więc pakiet eko wchodzi u mnie w rachubę. Zatem jeśli chodzi o odloty to raczej te przyziemne ;) może do tego czasu coś się zmieni, coś wygram itd. Oczywiście muszę zacząć grać ;)

Marek
21-07-2011, 10:37
Witaj w klubie :) Rozmawialismy o tym ostatnio...
No ale moze ta paralotnia nie bedzie zabijać ceną... Bardzo "swędzą" mnie zdjęcia z powietrza...

touran
22-07-2011, 12:40
Godzinny lot z paralotniarzem 400 zł. Chyba że lot nie wymuszony wtedy taniej ale i dużo krócej. Organizacja jest możliwa bez problemu. Miejscowośc Lesko.

Robert_P
22-07-2011, 18:02
Propozycje "lotnicze" ciekawe jednak myślę że najlepiej pochodzić wspólnie po górach . Wszak będziemy tylko kilka dni a taka wyprawa lotnicza zabierze cały dzionek bo i nie wszyscy polecą, trzeba dojechać na lotnisko część będzie czekać itd.itd. O sprawach finansowych nie wspominam.
Wspólne gadulenie na szlaku i podziwianie oraz utrwalanie piękna Bieszczad, to jest moim zdaniem najpiękniejsze.
ps.
Aczkolwiek jak ktoś ma ogromną potrzebę to czemu nie , z góry jest zapewnie również cudownie :)

touran
22-07-2011, 18:52
Propozycje "lotnicze" ciekawe jednak myślę że najlepiej pochodzić wspólnie po górach . Wszak będziemy tylko kilka dni a taka wyprawa lotnicza zabierze cały dzionek bo i nie wszyscy polecą, trzeba dojechać na lotnisko część będzie czekać itd.itd. O sprawach finansowych nie wspominam.
Wspólne gadulenie na szlaku i podziwianie oraz utrwalanie piękna Bieszczad, to jest moim zdaniem najpiękniejsze.
ps.
Aczkolwiek jak ktoś ma ogromną potrzebę to czemu nie , z góry jest zapewnie również cudownie :)

...myślę podobnie.

admin
23-07-2011, 16:48
I ja, szczególnie biorąc pod uwagę to 400 ;)

bwl
23-07-2011, 18:21
Pieniążki przelane, pewnie dotrą w poniedziałek.
Pozdrawiam

Marek
23-07-2011, 19:39
I ja, szczególnie biorąc pod uwagę to 400 ;)

I ja też, niestety...

touran
25-07-2011, 21:48
I ja też, niestety...

...nie smućcie się, i bez lotów będzie dobrze. Kraina piękna a towarzystwo rewelacyjne.

Grzesiek_G
26-07-2011, 11:39
...nie smućcie się, i bez lotów będzie dobrze. Kraina piękna a towarzystwo rewelacyjne.
Nooo... i na pewno dużo pleneru będzie jak najmłodszy Nikoniarz zacznie wyć, to będziecie z przyjemnością biegać po połoninach....niezależnie od pogody. :)

Sendilkelm
27-07-2011, 17:36
Nooo... i na pewno dużo pleneru będzie jak najmłodszy Nikoniarz zacznie wyć, to będziecie z przyjemnością biegać po połoninach....niezależnie od pogody. :)

I darmowe budzenie na "wschód słońca" się przyda.

admin
30-07-2011, 14:32
Dawid z Marzenką musieli zrezygnować, zatem dopisałem osoby z listy rezerwowej. Pilnie proszę o potwierdzenie :)

admin
01-08-2011, 10:19
Kochani, przepraszam za upierdliwość ale chciałbym zamknąć temat rezerwacji od strony formalnej (wpłaty). Bardzo proszę o jasną deklarację potwierdzoną wpłatą bo chcę na jakiś czas zapomnieć o tym i skupić się jednak na atrakcjach.

ZleMzimu
02-08-2011, 11:46
O! Potwierdzam, przelew przyjdzie jutro.

conik
02-08-2011, 23:37
max do piatku przelew powinien trafic na konto

admin
03-08-2011, 10:59
Ok. Czekam moi drodzy :)

canon_rulez
03-08-2011, 16:39
Przelew zrobiony.

admin
03-08-2011, 16:46
Super. Zaraz potwierdzam :)

admin
03-08-2011, 17:17
Kochani, walczę teraz o rozkład pokoi, lada chwila opublikujemy ostateczne atrakcje przygotowane przez Mariusza i wypada nam tylko czekać z niecierpliwością na plenerek. Niech czas leci szybko ;)

Sendilkelm
08-08-2011, 08:45
Ja niestety muszę zrezygnować z wyjazdu, o czym Piotrowi właśnie napisałem. Znów trafiło mi się wesele na 15.X i na tyle ważne, że powinienem tam być, niestety :/ A tak się cieszyłem, że będę w Bieszczadach. W związku z tym mam do odstąpienia te 2 miejsca na wyjazdy, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, aby jak najmniej osób było stratnych.

admin
08-08-2011, 10:03
Bardzo żałuję, tylko tyle powiem... Kasa powędrowała na Twoje konto Rafałku.

Sendilkelm
08-08-2011, 10:14
Dzięki wielkie. Nie spodziewałem się, że dostanę zwrot, więc szukałem kogoś w zastępstwie (Cafe) tamten wątek można w takim wypadku skasować. Jeśli jest ktoś się znalazł na moje miejsca to super (mpwt zgłosił swoje zainteresowanie, ale widzę, że chyba jest za późno :/)

Mam nadzieję, że będzie zimowy plener także i wtedy Was zaszczycę obecnością. Bawcie się dobrze.

admin
08-08-2011, 11:26
Jeśli mpwt ma ochotę z nami pojechać, żaden problem. Nikt się nie zgłosił ale możliwości mamy i spokojnie możemy Go dopisać :)

Marek
08-08-2011, 11:43
Jeśli mpwt ma ochotę z nami pojechać, żaden problem...
Może zrobiłbym pierwsze zdjęcia nieba?! Byłoby super!

conik
16-08-2011, 10:25
jakies njusy w temacie?

ps. bardzo prosze o odhaczenie na liscie;)

admin
16-08-2011, 13:03
Właśnie wróciłem z warsztatów w Gdańsku. Spokojnie mogę się brać za przydziały pokoi i atrakcje. Mam ich już coraz więcej :)

kakersik
16-08-2011, 14:20
Z wielkim żalem poinformować muszę szanownych forumowiczów, że zrezygnować zmuszeni jesteśmy z tego wyjazdu. Powód - moja zmiana pracy i co za tym idzie brak możliwości urlopowej w tym terminie. Mam nadzieję jednak, że zawitamy na kolejny plener. Kur.. aż mi szkoda. Piotrek, wykreśl proszę Madzię, mnie i kota.

admin
16-08-2011, 14:31
Szkoda Karolku, bardzo... Rozumiem, praca ważniejsza.

dame
16-08-2011, 14:42
Cześć, nie znam was osobiście, ale chętnie poznam :-) Czy znajdzie się jeszcze jedno (max 2) miejsce dla mnie?

admin
16-08-2011, 14:52
Oczywiście. Karol z Madzią musieli zrezygnować zatem nie ma problemu. Lista uzupełniona. Czyń powinność :)

Marek
16-08-2011, 14:54
Z wielkim żalem poinformować muszę szanownych forumowiczów, że zrezygnować zmuszeni jesteśmy z tego wyjazdu. Powód - moja zmiana pracy i co za tym idzie brak możliwości urlopowej w tym terminie. Mam nadzieję jednak, że zawitamy na kolejny plener. Kur.. aż mi szkoda. Piotrek, wykreśl proszę Madzię, mnie i kota.

Ale numer zrobileś... Najbardziej żal Zeusa ;)

admin
16-08-2011, 15:00
Zawsze mogą Ci go podesłać Mareczku. Pamiętasz jak Zeus znosi podróż :)

kakersik
16-08-2011, 15:34
Ale numer zrobileś... Najbardziej żal Zeusa ;)

No wybacz Mareczku. Samego go nie puszcze ;) jeszcze za młody jest.

touran
16-08-2011, 15:35
Z wielkim żalem poinformować muszę szanownych forumowiczów, że zrezygnować zmuszeni jesteśmy z tego wyjazdu. Powód - moja zmiana pracy i co za tym idzie brak możliwości urlopowej w tym terminie. Mam nadzieję jednak, że zawitamy na kolejny plener. Kur.. aż mi szkoda. Piotrek, wykreśl proszę Madzię, mnie i kota.

...nie no teraz to przegiąłeś Karol, to może zostaw na chociaż Madzię i Zeusa:-)Ja nawet mogę ich zabrać ze sobą:-D

admin
16-08-2011, 16:24
O! I to jest dobre rozwiązanie!

dame
17-08-2011, 14:44
po konsultacji ze wszystkimi osobami, które mają coś do powiedzenia w kwestii mojego wyjazdu niestety muszę ustąpić :(

przepraszam za zamieszanie :(

admin
17-08-2011, 14:54
Rozumiem... Mamy zatem dwa miejsca wolne.

PiotrPJ
17-08-2011, 18:01
...w takim razie ja nieśmiało zapytam, czy mogę się dopisać z małżonką? :-)
Przelew uruchomię jak tylko Piotrze potwierdzisz, że mamy miejsca zaklepane

touran
17-08-2011, 18:29
...w takim razie ja nieśmiało zapytam, czy mogę się dopisać z małżonką? :-)
Przelew uruchomię jak tylko Piotrze potwierdzisz, że mamy miejsca zaklepane

...a witamy, witamy. Pewnie Piotr się ucieszy na widok Twojego postu ;-)
Po przeglądnięciu Twojego WWW Piotrze widzę żeście z żoną "Bieszczadzkie Łaziki".

PiotrPJ
18-08-2011, 07:14
Troszeczkę... stażem łazikowania to my tak na poziomie raczkowania :-)
Ale lubimy Bieszczady, lubimy :-)

admin
22-08-2011, 13:30
Piotr, jesteście dopisani, czyń powinność. Bardzo się cieszę że lubicie Bieszczady. Będzie nam trudniej o pomyłki :)

PiotrPJ
23-08-2011, 08:57
juhu :-)
wczoraj przy burzy padła mi neostrada - powinność więc uczyniona została dzisiaj :-)

pozdrawiam stepując i przebierając w miejscu nogami :-)
Piotr

admin
24-08-2011, 10:57
pozdrawiam stepując i przebierając w miejscu nogami :smile:

Ja też, jak zawsze przed :) po już nie mam siły na stepowanie :)

PiotrPJ
25-08-2011, 00:24
no bo po to już jest tylko stan błogości :-)

Rozumiem, że plan wydarzeń ujawniony zostanie bliżej terminu wyjazdu?

admin
26-08-2011, 12:22
Spokojnie. Wszystko dzieje się jeszcze w tle. Nie martwcie się. Pogonimy Was po górach ;)

Marek
26-08-2011, 14:57
Spokojnie. /.../ Pogonimy Was po górach ;)
Jesteś pewien tego co piszesz? Muszę się zastanowić nad sensen mojego bytu na tym plenerze.... ;)

admin
26-08-2011, 14:58
W czym problem? Przecież i tak prowadzę Cię za rączkę :)

Marek
26-08-2011, 15:04
ciii... przeciez nie wszyscy muszą wiedzieć :)

admin
26-08-2011, 15:09
Nic wstydliwego, przecież napisałem że za RĄCZKĘ... ;)

Marek
26-08-2011, 15:14
przeczyść troszkę te bzdury
a poważnie jak już, coś wiadomo wiecej, to wrzuć info

admin
26-08-2011, 15:17
Trasy są w wyznaczaniu. Dzik w zapowiedzi i projekcje organizuję. Na tą chwilę to tyle ale oficjalnie dopisze wszystko niebawem.

admin
30-08-2011, 13:29
Ale będzie fajnie. Mam już parę niespodzianek!

PiotrPJ
30-08-2011, 14:13
Piotrze
okrrrrutnie podbijasz atmosferę - to nie fair bo Ty wiesz a my nie :-)

albertnowicki
30-08-2011, 15:32
Witam,

Czy jest jeszcze w razie czego szansa dołaczyć się do Waszego wyjazdu? Jednak lub 2 osoby. To tak na gorąco pytam, jeśłi szansa będzie to wtedy będę męczył szefa o urlop i żonę o zielone światło na wyjazd ;)

touran
30-08-2011, 17:26
Ale będzie fajnie. Mam już parę niespodzianek!

...oj admin przeginasz ;-)

albertnowicki
30-08-2011, 21:33
Witam,

Czy jest jeszcze w razie czego szansa dołaczyć się do Waszego wyjazdu? Jednak lub 2 osoby. To tak na gorąco pytam, jeśłi szansa będzie to wtedy będę męczył szefa o urlop i żonę o zielone światło na wyjazd ;)


Żona mnie właśnie uświadomiła: że w tych dniach ma służbowy wyjazd - czyli ja musze zostać z dzieckiem w domu, także nic z tego, nawet jeśli byłyby miejsca wolne.... Cóż: nic tylko życzyć wam udanego wyjazdu!

Robert_P
31-08-2011, 06:12
...oj admin przeginasz ;-)


I to jak ! Szybciutko prosimy o konkrety. Jak się powiedziało A ...

admin
31-08-2011, 09:49
...oj admin przeginasz :wink:

Spokojnie. Nic bez konsultacji z Tobą... ;) No prawie nic :)

admin
31-08-2011, 09:50
Jak się powiedziało A ...

Jeszcze trochę. Czekam na minimum dwie odpowiedzi :)

Grzesiek_G
31-08-2011, 13:15
Żona mnie właśnie uświadomiła: że w tych dniach ma służbowy wyjazd - czyli ja musze zostać z dzieckiem w domu, także nic z tego, nawet jeśli byłyby miejsca wolne.... Cóż: nic tylko życzyć wam udanego wyjazdu!


Oj dziecko bierzesz i robimy żłobek/przedszkole :)

admin
31-08-2011, 13:29
Dokładnie... Grzesiu, czekamy na info!!!

Azazel85
02-09-2011, 01:37
Mam już parę niespodzianek!
Pierwsza pewnie taka, żeby zabrać śpiwory, bo śpimy "pod chmurką" gdzie padniemy :)


Ale co tam...
Piotrze, kombinuje żeby przyjechać już we wtorek - mam sam się z pensjonatem kontaktować i to sobie załatwić, czy wygodniej Ci "podpiąć mnie jakoś pod grupę"?

I moje drugie pytanie - część osób będzie wcześniej, część jest z okolic... Z Rzeszowa do Wetliny można jakoś w miarę sprawnie dotrzeć? Do Sanoka wiem że jeżdżą busy, a dalej? Bo wpisywanie w wyszukiwarkę fraz typu "Rzeszów-Wetlina" wyskakuje mi zazwyczaj "wynajmij sobie samochód" :D
Będę prawdopodobnie jechał przez: Kraków (~13:30), Tarnów (~15:10), Rzeszów (~16:50), Sanok (~19:00) - ktoś może będzie jechał akurat niechcący, albo ewentualnie ktoś z już będących za dobrą rudą na powitanie może mógłby gdzieś po mnie wyjechać...? :)

Jagienka
02-09-2011, 08:59
Oj dziecko bierzesz i robimy żłobek/przedszkole :)

Ha! Ty robisz zlobek/przedszkole a ja biegam po szlakach!, dobrze Kochanieeeeee?;)

Robert_P
02-09-2011, 09:04
Ha! Ty robisz zlobek/przedszkole a ja biegam po szlakach!, dobrze Kochanieeeeee?;)

Jagienka po co się pytasz , Grześ pewno marzy o tym, wszak to złoty chłopak hihihihi

Grzesiek_G
02-09-2011, 09:51
Jagienka po co się pytasz , Grześ pewno marzy o tym, wszak to złoty chłopak hihihihi
Obowiązek jest co najmniej dwóch opiekunek/opiekunów Robercie :), więc zabierz wygodne papcie, zamiast butów trekingowych, wszak to to Tobie można powiedzieć do rany przyłóż :)))

Robert_P
02-09-2011, 10:10
Obowiązek jest co najmniej dwóch opiekunek/opiekunów Robercie :), więc zabierz wygodne papcie, zamiast butów trekingowych, wszak to to Tobie można powiedzieć do rany przyłóż :)))

No to robimy sobie z bąmbalmi papcie-party a dziewczyny na szlak będą robić zdjęcia !


ps.
A tak poważnie to życzymy Wam :
Spokojnego porodu i Zdrowego Maluszka + serdeczne uściski !

PiotrPJ
02-09-2011, 11:24
a tak serio czy ktoś coś wie o planowanych trasach?
poza Adminem rzecz jasna, który język trzyma na wodzy nadspodziewanie sprawnie ;-)

Grzesiek_G
02-09-2011, 12:49
ps.
A tak poważnie to życzymy Wam :
Spokojnego porodu i Zdrowego Maluszka + serdeczne uściski !

Dziękujemy Wam bardzo :)


No to robimy sobie z bąmbalmi papcie-party a dziewczyny na szlak będą robić zdjęcia !


a tak serio czy ktoś coś wie o planowanych trasach?
poza Adminem rzecz jasna, który język trzyma na wodzy nadspodziewanie sprawnie ;-)

To wszystko jest na serio, młody jedzie, ktoś się w żłobek bawić będzie, a szlaki.... nie znam planów admina, ale brak Połonin byłby niewybaczalny... :)

touran
02-09-2011, 15:35
...albo ewentualnie ktoś z już będących za dobrą rudą na powitanie może mógłby gdzieś po mnie wyjechać...? :)

...ja będę już na miejscu, więc oczywiście możesz na mnie liczyć.


a tak serio czy ktoś coś wie o planowanych trasach?
poza Adminem rzecz jasna, który język trzyma na wodzy nadspodziewanie sprawnie ;-)

...coś wiem, alem niestety nie godzien ;-) wybacz :-(

PiotrPJ
02-09-2011, 20:34
...ja będę już na miejscu, więc oczywiście możesz na mnie liczyć.



...coś wiem, alem niestety nie godzien ;-) wybacz :-(
noo nieee wieeeeem :-)
to po coś się przyznał, że wiesz? :-)

Marek
02-09-2011, 22:49
...coś wiem, alem niestety nie godzien ;-) wybacz :-(

Oj Mariusz, przeginacie obaj z Piotrem :)

touran
03-09-2011, 12:12
...oj tam, oj tam, jeszcze chwile wytrzymacie :mrgreen:

admin
05-09-2011, 18:53
Cierpliwości :)

bwl
05-09-2011, 18:58
Właśnie sprawdzałem dojazd, toż to totalna katastrofa. Może jedzie ktoś z Was z łódzkiego lub gdzieś z centrum własnym samochodem i zabrał by zbłąkanego wędrowca ;)?

admin
06-09-2011, 08:45
Chętnie bym Cię zabrał ale wiozę tyle gratów że nie ma szans :( Prawdopodobnie znajdzie się ktoś kto Cie zabierze, co najwyżej podjedziesz gdzieś bliżej :)

admin
06-09-2011, 08:46
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, jak środki pozwolą, przejedziemy się tam z Małgosią bo pewne sprawy lepiej wyglądają w naturze ;)

bwl
06-09-2011, 17:16
Dziękuję za chęci :) Tak, oczywiście jestem w stanie podjechać do któregoś z większych miast na trasie.
Jacku a Ty jak jedziesz?

touran
06-09-2011, 18:26
Właśnie sprawdzałem dojazd, toż to totalna katastrofa. Może jedzie ktoś z Was z łódzkiego lub gdzieś z centrum własnym samochodem i zabrał by zbłąkanego wędrowca ;)?

...napisz może jeszcze Bartku w jaki dzień planujesz jechać.

bwl
06-09-2011, 18:37
Środkami masowego transportu planowałem jechać w nocy ze środy na czwartek, jednak w takiej sytuacji pewnie pozostaje czwartek.

touran
06-09-2011, 18:46
Środkami masowego transportu planowałem jechać w nocy ze środy na czwartek, jednak w takiej sytuacji pewnie pozostaje czwartek.

...to niestety nie pomogę:-(

bwl
06-09-2011, 19:07
a kiedy jedziesz, może coś uda się jeszcze nagiąć w pracy :) bo domyślam się, że wcześniej.

touran
06-09-2011, 19:19
Ja wyruszam w piątek 7-go. Jeśli dla Ciebie za wcześnie to może dasz radę w jakiś sposób dojechać do Sanoka we wtorek wieczorem, ja lub/z moja Beata będziemy odbierać Azazela, także mógłbyś się zabrać.

JakStr
06-09-2011, 19:56
Ja będę jechał prawdopodobnie we wtorek 11-go wieczorem z Łodzi, jak będzie Ci pasowało mogę Cię zabrać.

touran
06-09-2011, 20:01
Ja będę jechał prawdopodobnie we wtorek 11-go wieczorem z Łodzi, jak będzie Ci pasowało mogę Cię zabrać.

...i wszystko jasne, super Jarku że też będziecie wcześniej :-D ...choć i tak czekają mnie trzy samotne, późnowieczorne wyjścia w góry :?

PiotrPJ
06-09-2011, 21:18
... a zdradzisz dlaczego późnowieczorne?

touran
06-09-2011, 21:40
... a zdradzisz dlaczego późnowieczorne?

...no może źle określiłem, nie późnowieczorne a wczesnoranne;-)
Wschód słońca w październiku ok 7-ej więc np: na Smerek z Wetliny ok. 1,5 godz. (sam zrobię w maks 1godz.). To wyjść muszę o 5-5,30 najpóźniej. Fakt nie można tego nazwać późnowieczornym, ale droga przez las z latarką może powodować takie samo odczucie jakby szło się w nocy. Wejście na Tarnicę ok. 2,5 godz. to już bliżej mojego określenia.

PiotrPJ
06-09-2011, 22:24
No tak podejrzewałem, że to Ty jesteś prawdziwym Bieszczadzkim łazikiem :-) ... i jeszcze pewnie kolega Azazel, jak doczytałem :-)
My to dopiero się wprawiamy ekhm na starsze lata :-)
Smerek z Wetliny to jeszcze ogarniam. Ale Tarnica? no nieee, chyba nie prosto z Wetliny w dwie i pół godziny? :-)

Azazel85
07-09-2011, 00:00
No tak podejrzewałem, że to Ty jesteś prawdziwym Bieszczadzkim łazikiem :-) ... i jeszcze pewnie kolega Azazel, jak doczytałem :-)
Ja? Bieszczadzkim łazikiem? Hehe...
Wstyd się przyznać, ale ja to pierwszy raz w Bieszczadach będę :oops:
To my tam mamy chodzić? Nie będzie meleksów do wjeżdżania do góry? :) :lol:

PiotrPJ
07-09-2011, 10:39
Ja? Bieszczadzkim łazikiem? Hehe...
Wstyd się przyznać, ale ja to pierwszy raz w Bieszczadach będę :oops:





... ale dojeżdżasz wcześniej, przed wszystkimi - znaczy jesteś Gościu :-)

bwl
07-09-2011, 18:25
Ja będę jechał prawdopodobnie we wtorek 11-go wieczorem z Łodzi, jak będzie Ci pasowało mogę Cię zabrać.
Super, z góry bardzo dziękuję :) Dodatkowy dzień wolny już załatwiony ;d

touran
07-09-2011, 19:16
Ale Tarnica? no nieee, chyba nie prosto z Wetliny w dwie i pół godziny? :-)

...no co Ty:-) chyba że helikopterem:-D

JakStr
07-09-2011, 19:19
Super, z góry bardzo dziękuję :) Dodatkowy dzień wolny już załatwiony ;d

OK! Szczegóły ustalimy na PW bliżej wyjazdu.

JakStr
07-09-2011, 19:21
...no co Ty:-) chyba że helikopterem:-D

Mariusz!
Po co Ci helikopter ;) Dasz radę :lol:

PiotrPJ
07-09-2011, 19:26
Mariusz!
Po co Ci helikopter ;) Dasz radę :lol:

... ja tam nie wątpię :-)

touran
07-09-2011, 19:31
Mariusz!
Po co Ci helikopter ;) Dasz radę :lol:

...z Tobą u boku, na pewno;-):-D



... ja tam nie wątpię :-)

...:-D

kakersik
09-09-2011, 07:58
Mam nadzieję Mariuszu, że z tymi wyprawami na wschód słońca to zaczekasz na mnie. Ja będę tak jak zakładałem pierwotnie - w niedzielę 9 października. I choć co prawda wyjeżdżam z domu w piątek, to jednak te dwa dni spędzę u mojej familii w Lublinie.

Paablitos
09-09-2011, 08:47
A niech to... przegapilem taki watek:(:(:(... a teraz lista zamknieta.

Marek
09-09-2011, 08:57
Mam nadzieję Mariuszu, że z tymi w yprawami na wschód słońca to zaczekasz na mnie. Ja będę tak jak zakładałem pierwotnie - w niedzielę 9 października...

Zaczynam się gubić... Kiedy mamy zaplanowany ten wyjazd? Zaczynacie namawiać się coraz wcześniej.
Najpierw dzień, dwa a teraz już tydzień wcześniej :)

I te trasy w planach... Strach się bać ;)

touran
09-09-2011, 16:54
Mam nadzieję Mariuszu, że z tymi wyprawami na wschód słońca to zaczekasz na mnie. Ja będę tak jak zakładałem pierwotnie - w niedzielę 9 października. I choć co prawda wyjeżdżam z domu w piątek, to jednak te dwa dni spędzę u mojej familii w Lublinie.

...nie gniewaj się na mnie Karol co napiszę, ale nie liczyłem na Ciebie w tej kwestii, tym bardziej mi miło;-)
Mam też nadzieję że dobrze przemyślałeś to co napisałeś :-D:-D


Zaczynam się gubić... Kiedy mamy zaplanowany ten wyjazd? Zaczynacie namawiać się coraz wcześniej.
Najpierw dzień, dwa a teraz już tydzień wcześniej :)

I te trasy w planach... Strach się bać ;)

...wiesz Mareczku, ja mam 740 km do Wetliny więc staram się nie spóźnić na plener :-D:-D:-D

PiotrPJ
09-09-2011, 18:29
Mam też nadzieję że dobrze przemyślałeś to co napisałeś :-D:-D


... my też chcemy na wschody słońca - dzielnie trenujemy chodząc wte i wewte :-)

JakStr
09-09-2011, 18:54
Widzę, że sformuje się mała kolumna w marszu na Wschód :D

Oczywiście ja też się dołączę :)

admin
10-09-2011, 14:45
Poranny leń ze mnie ale z Wami zawsze :)

pietrobas
12-09-2011, 09:08
Może uda sie spotkać? Forumowy PGF będie w tym samym terminie, też w Wetlinie i to z tego co kojarze, jakieś 500m od was :D

grzegorzdz72
12-09-2011, 20:52
Qrcze że też wcześniej nie zaglądnąłem tutaj..... jest jeszcze jakaś szansa na wyjazd z Wami ? Jeśli tak dajcie proszę znać.

pozdrawiam

Marek
13-09-2011, 09:40
Jeżeli nie pozbieram się zdrowotnie, to będę musiał zrezygnować. Postaram się, jak najszybciej podjąć decyzje, choć to niełatwe :(

admin
13-09-2011, 09:43
Może uda sie spotkać? Forumowy PGF będie w tym samym terminie, też w Wetlinie i to z tego co kojarze, jakieś 500m od was :grin:

Przy takiej odległości to nie sposób się nie spotkać :)


Qrcze że też wcześniej nie zaglądnąłem tutaj..... jest jeszcze jakaś szansa na wyjazd z Wami ? Jeśli tak dajcie proszę znać.

Myslę że sprawa tego ośrodka jest już zamknięta ale nie powinno być problemu z zakwaterowaniem w okolicy.


Jeżeli nie pozbieram się zdrowotnie, to będę musiał zrezygnować. Postaram się, jak najszybciej podjąć decyzje, choć to niełatwe :sad:

Nie rób nam tego przyjacielu... Kuruj się!!!

Robert_P
13-09-2011, 09:44
Jeżeli nie pozbieram się zdrowotnie, to będę musiał zrezygnować. Postaram się, jak najszybciej podjąć decyzje, choć to niełatwe :(


Mareczku zdrowiej jak najszybciej masz jeszcze troszkę czasu, mam nadzieję że to nic poważnego.
Zdrówka i jeszcze raz zdrówka życzymy !

Marek
13-09-2011, 10:31
Nie rób nam tego przyjacielu... Kuruj się!!!


Mareczku zdrowiej jak najszybciej masz jeszcze troszkę czasu, mam nadzieję że to nic poważnego.
Zdrówka i jeszcze raz zdrówka życzymy !

Dzięki, dzięki. Niestety, bywa tak, że nie na wszystko mogę mieć wpływ. Będę robił natomiast wszystko, żebyśmy widzieli się w Bieszczadach, choć kompan do nocnych biesiad będzie ze mnie kiepski ;)

PiotrPJ
13-09-2011, 12:26
... choć kompan do nocnych biesiad będzie ze mnie kiepski ;)

to może jakieś likarstewko zabierzemy? ;-)

Marek
13-09-2011, 12:34
to może jakieś likarstewko zabierzemy? ;-)

Właśnie o tym likarstewku mówię ;)

grzegorzdz72
13-09-2011, 13:18
Myslę że sprawa tego ośrodka jest już zamknięta ale nie powinno być problemu z zakwaterowaniem w okolicy.

jeśli jest możliwość powiększenia grupy to może są jeszcze inni chętni do zabukowania się w innym w miarę możliwości pobliskim ośrodku ?

PiotrPJ
13-09-2011, 13:48
Właśnie o tym likarstewku mówię ;)


hmmmm... no to zabierzemy ;-)

Marek
13-09-2011, 13:53
hmmmm... no to zabierzemy ;-)

W to akurat to ja nie wątpię :)

touran
13-09-2011, 19:30
Będę robił natomiast wszystko, żebyśmy widzieli się w Bieszczadach...

...trzymam za to kciuki, zdróweczka Marek.

pietrobas
14-09-2011, 09:02
Zbierzemy jakieś dane kontaktowe i w wieczór przeznaczony na "odpoczynek" postaramy się zgrać :)

dlugas1982
14-09-2011, 10:53
wymieńcie się telefonami i jak zasięg pozwoli to się zdzwonimy na forumowe piwo :)

Sendilkelm
14-09-2011, 11:13
wymieńcie się telefonami i jak zasięg pozwoli to się zdzwonimy na forumowe piwo :)

Ja bym swojego telefonu nie wymienił na żaden inny ;-)

dlugas1982
14-09-2011, 12:25
to tylko rzecz materialna :p która w górach traci na wartości (no chyba, że trzeba wykręcić numer do GOPRU, ale to już inna sprawa)

touran
15-09-2011, 18:21
Piotruś, może wrzuć choć "mały ochłap psom na pożarcie" ;-) Bo nudnawo się zrobiło:-(

admin
15-09-2011, 18:55
Jak tylko dokończę warsztaty. Teraz może być nudnawo, za paręnaście dni to się zmieni :)

admin
20-09-2011, 12:31
trasy już prawie opracowane. Jeszcze tylko skonsultuję z Mariuszem (szykuj się ) i publikuję.

Ps. Prosiak potwierdzony :) Do zjedzenia ofk, nie do focenia, chociaż ;)
Ps. 2 Już się nie moge doczekać!!!!

PiotrPJ
20-09-2011, 13:32
...no i "jaś doczekał" :-)
tzn. prawie doczekał - po wybuchu euforii /chwilowym/ skonstatowałem ze zdziwieniem, że w sumie dalej czekam :-)

bwl
20-09-2011, 14:41
Ja również czekam z niecierpliwością na dalsze info :)

admin
21-09-2011, 11:04
Mam już trzy trasy. Dzisiaj wieczorem pomęczę Mariusza i zatwierdzimy je. Zabiorę też trochę sprzętu do testów, będzie na czym ćwiczyć :)

touran
22-09-2011, 21:42
Dzisiaj wieczorem pomęczę Mariusza

...to nie brzmi dobrze;-)


Zabiorę też trochę sprzętu do testów, będzie na czym ćwiczyć :)

...ale to natomiast, bardzo pięknie:-)

Czekam Piotrze, gotowy do boju.

JUŻ TYLKO 2 TYGODNIE....:-):-):-) Pozdrowionka dla Wszystkich.

admin
22-09-2011, 21:51
Mariuszku, puść do mnie sms-ka jutro jak znajdziesz chwilkę. Oddzwonię. Będę na warsztatach w Uniejowie ale trzeba dopinać sprawy :)

admin
27-09-2011, 16:33
Zanim opublikuję trasy, uprzedzam że szykuję je na właściwe trzy dni pleneru. Wiem że spora grupa osób, w tym my przyjedzie wcześniej. Te dni zorganizujemy sobie na miejscu. Zostaje mi więc organizacja trzech wypraw. Lada chwila opublikuję a właściwie opublikujemy :)

dlugas1982
27-09-2011, 17:03
organizacja trzech wypraw
I-po wino
II- po wódkę
III- po piwo

:D

admin
27-09-2011, 17:03
Wątek uzupełniony. Pełna mobilizacja przed wyjazdem rozpoczęta :)


I-po wino
II- po wódkę
III- po piwo

Nie zakładaj od razu że będzie butelkowa pogoda :)

bradley
27-09-2011, 18:27
A ja też wybieram się do Wetliny w tym samym czasie (12-16) wszystkie trasy mam już "zatwierdzone :)

dlugas1982
27-09-2011, 19:01
Nie zakładaj od razu że będzie butelkowa pogoda wręcz przeciwnie, bo myslimy jechac nasza podkarpacka grupą i tez cos tam chyba polazimy, wiec oby nie lało i bylo tak jak ostatnio :)

najwyżej spotkamy się w sklepie :]

touran
27-09-2011, 20:53
...jest taka cisza że aż się będę bał jechać:???:

Kochani, to są tylko propozycje... wszystko ustalimy wspólnie na miejscu.

Marek
27-09-2011, 21:34
Jak dla mnie super - bardziej spokojnie jak w Tatrach. Niestety ja muszę się wstrzymać jeszcze z decyzją dzień - dwa. Będę w kontakcie z Piotrem.

PiotrPJ
27-09-2011, 21:42
Kochani, to są tylko propozycje...

Mariusz
... ale gdzie są te propozycje? :-)

Mijają ranki, dni i całe OBIECANE wieczory
a my wciąż nie wiemy kędy nas poprowadzą
w bieszczadzkie krzaczory :-)

Marek
27-09-2011, 21:51
Piotr, zajrzyj na pierwszą stronę :)

PiotrPJ
27-09-2011, 22:41
Piotr, zajrzyj na pierwszą stronę :)

Dzięki, Marku Litościwy :-)

PiotrPJ
27-09-2011, 22:50
Już przeczytałem :-)
na razie medytuję :-)

Marek
28-09-2011, 19:53
Niestety jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu. Przykro mi, ale nie jest to zależne od mojej woli. Pozdrawiam wszystkich, życzę udanej zabawy i pięknego światła.

touran
28-09-2011, 19:59
...:cry::cry::cry: Pozdrawiam Mareczku.

Robert_P
28-09-2011, 21:44
Bardzo żałujemy :-( że Cię nie będzie Marku... lecz rozumiemy. Trzymaj się zdrowo i do zobaczenia na następnym plenerze.

Kasandra
28-09-2011, 21:47
Zazdroszczę Wam, wychodzi na to, że się idealnie wstrzelicie w kolorki.
Teraz jeszcze jest całkiem zielono...

Grzesiek_G
28-09-2011, 22:49
Marek, bardzo szkoda, że się nie zobaczymy, może przy okazji jakiś warsztatów w Krakowie, czy coś :)...
Mariuszu - super trasy, troszkę zazdrościmy, bo my musimy wybrać rozwiązania dla rodziców z noworodkiem :), ale się na pewno będziemy z Wami mijać i zdjęć zazdrościć :)

Robert_P
29-09-2011, 08:21
Na rejs oczywiście się piszemy tylko zastanawiam się czy 2 godzinny jest dobrą opcją wolałbym chyba więcej na nogach zobaczyć.
Oczywiście jeśli wiekszość będzie za 2h to jesteśmy z Wami :)