PDA

Zobacz pełną wersję : Ciagłe smsy



manfred
05-07-2011, 16:54
Znajoma wysłała do mnie smsa. Po piątym takim samym sesemesie zadzwoniłem do niej z zapytaniem o cho chodzi? Była bardzo zdziwiona tym faktem. Teraz już mam ok 40 takiego samego smsa. Jesj operator to Orange mój play. Mój aparat to Nokia jej Samsung. Nawet wyciągnięcie baterii w jednym i w drugim i ponowne włączenie aparatów nic nie pomoga. Ja sie pytam o co chodzi?

Semati
05-07-2011, 17:03
zadzwoń do operatora..

GrzesiekM
05-07-2011, 18:41
... a treść jego "oddaj kase" ... :)
a tak serio, to czasem na serwerach coś głupieje i zapętla procedurę... ja tak miałem w Erze ... ok.200 sms od Tatusia :) po przeglądzie rachunku, jak czegoś chce ... dzwoni ... reklamacji nie uwzględnili, bo się nie dopatrzyli swojego błędu...!

manfred
05-07-2011, 18:45
Wyczyściłem całą skrzynkę dodatkowo wyłączyłem telefon i włączyłem i pomogło.

conra
05-07-2011, 19:28
Po pewnym czasie przejdzie, miałem to samo, smsy widmo, błąd TWOJEGO operatora. Miałem to kilka mc temu, ja w erze, koleżanka w orange i koleżanka w plusie, tego samego dnia dostałem od nich ponad setke smsów. Co ciekawe nie szło się do mnie dodzwonić. Problem występował w całym mieście (przemieszczałem się) i ustąpił po pewnym czasie.

credka
05-07-2011, 19:29
W Heyah dostaję co pewien czas po kilka sms od ludzi z Play. Jednego wysyłają, a w ciągu kilku sekund dostaję 1-3 kolejne te same. Nie przyszło mi do głowy, że oni za to płacą ;)

manfred
05-07-2011, 19:33
Niestety nadal dostaję smsy . Dzwoniłem do Play i oczywiście powiedziano mi że problem leży po stronie Orange :-)

andrstac
05-07-2011, 20:17
Najrozsądniej chyba będzie zadzwonić do znajomej, żeby wyłączyła telefon. A jutro z samego rana biegusiem do salonu. Jak karta będzie nieaktywna, to przynajmniej nabijać sobie rachunku nie będzie (ewentualnie będzie podkładka do reklamacji).

2pompony
05-07-2011, 20:46
Ja też dostaję SMSy od byłych narzeczonych, ale wyłączenie/włączenie telefonu nie pomaga. Jakieś inne pomysły?

manfred
05-07-2011, 20:54
Napisz im że zostałeś gejem

M_B
05-07-2011, 21:02
Ja też dostaję SMSy od byłych narzeczonych, ale wyłączenie/włączenie telefonu nie pomaga. Jakieś inne pomysły?

Dodaj je do blokowanych. ;)

2pompony
05-07-2011, 21:22
Napisz im że zostałeś gejem

To fantastyczny pomysł! :) Dzięki!

A twój M_B pomysł nie jest akurat w tym wypadku najlepszy. Ciągle zapraszają mnie na kawę z plackiem, i czasem nawet korzystam. Lubię kawę po prostu. ;)






No ale naprawdę lubię...

vredota
05-07-2011, 23:01
Do byłych, że zostałeś gejem? Chłopie, teraz to dopiero będziesz miał parę kobiet zapętlonych w natłoku pytań: "Od kiedy? Z kim? Jak to? Pewien jesteś?". Ja bym nie ryzykował...

...tym bardziej, że Ty NAPRAWDĘ chyba lubisz u byłych >tylko< kawę ;-)

2pompony
05-07-2011, 23:09
I placki, i placki, nie zapominaj o tym.

Boryszuk
06-07-2011, 00:04
Napisz im że zostałeś gejem

... i dodaj, ze to dzieki nim. Tylko wtedy o plackach zapomnij.

maniak666
06-07-2011, 00:53
... i dodaj, ze to dzieki nim. Tylko wtedy o plackach zapomnij.
No i dopiero się zacznie- nie wiesz ze dla wielu kobitek- gej to najlepszy pod słońcem przyjaciel...:D

Boryszuk
06-07-2011, 00:55
No i dopiero się zacznie- nie wiesz ze dla wielu kobitek- gej to najlepszy pod słońcem przyjaciel...:D

Ja liczylem raczej na focha z przytupem ;)

thorcik
06-07-2011, 09:29
Ja liczylem raczej na focha z przytupem ;)

Zdecydowanie. Aż mi się przykro zrobiło, że moje "byłe narzeczone" nie próbują się ze mną kontaktować bo bym przetestował metodę ;oD