Zobacz pełną wersję : Sosnowiec i okolice - gdzie na plener ślubny
Poszukuję ciekawych miejsc na plener ślubny w okolicach Sosnowca (powiedzmy w promieniu 50 km). Przez ciekawe rozumiem jakieś stare, stylowe budowle typu chałupy w skansenach, dworki itp. Nie interesują mnie osobliwości przyrody (np. słit wodospad) ani zamki (o nich wiem wszystkich :-) ).
Ważne jest też, żeby na miejscu nie pobierali dodatkowej opłaty za sesję ślubną, bo to jest ostatnio plaga.
Czy ktoś może mi coś polecić?
fotograf58
05-07-2011, 12:02
Zamek w Będzinie , Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie :)
W tym parku który Kolega wyżej wspomniał jest takie coś:
http://www.skansen.chorzow.pl/
http://www.wpkiw.republika.pl/skansen.htm
I chcą "jedyne" 80 zł za sesję ślubną na terenie skansenu :-)
Tomek Konopka
05-07-2011, 14:53
może Park (http://www.parki.org.pl/parki-miejskie/park-lesna-sosnowiec-kazimierz-gorniczy)
I chcą "jedyne" 80 zł za sesję ślubną na terenie skansenu :-)
Wiesz ja nie mam z nimi nic wspólnego ale wydaje mi się że to nie jest wygórowana cena, przecież skądś musza brać kase na utrzymanie tego.
Przemek Paśnik
05-07-2011, 16:13
Wiem, że zaraz Kobyl powie, że to jego miejscówka, ale może cementownia (http://www.opuszczone.com/galerie/grodziec/index.php) jeśli może być industrial
ew. park i Pałac Kawalera w Świerklańcu
Napisał J@sió
I chcą "jedyne" 80 zł za sesję ślubną na terenie skansenu
Bez jaj, a to Ty płacisz?
fotograf58
05-07-2011, 17:40
I chcą "jedyne" 80 zł za sesję ślubną na terenie skansenu :-)
Czyżby potwierdzała się pewna przypadłość Twoja i Twoich krajan , przepraszam ale żartuję. Jest dużo innych miejsc w parku, gdzie można wykonać zdjęcia. Restauracja Łania i okolice, rosarium, ZOO, Wesołe Miasteczko, Planetarium i wiele innych miejsc. Polecam jeszcze park w Pszczynie , zbiorniki wodne "POGORIA" w Dąbrowie Górniczej.
Ja nie płacę, ale chodzi o zasadę: dlaczego Para Młoda ma płacić 15 razy więcej za wstęp i robienie zdjęć niż zwykły turysta? Czyżby bardziej zużywali dane miejsce? Czy może bardziej wydeptują ścieżki? Nie. To jest zwykłe naciąganie ludzi.
Tomek Konopka
05-07-2011, 21:53
Wiem, że zaraz Kobyl powie, że to jego miejscówka, ale może cementownia (http://www.opuszczone.com/galerie/grodziec/index.php) jeśli może być industrial
ew. park i Pałac Kawalera w Świerklańcu
Napisał J@sió
I chcą "jedyne" 80 zł za sesję ślubną na terenie skansenu
Bez jaj, a to Ty płacisz?
a Pałac Kawalera to ze 250 pln :)
ale schody mają fajne :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/07/9ut8uh-1.jpg
źródło (http://i54.tinypic.com/9ut8uh.jpg)
bright_orange
08-07-2011, 00:03
w świerklańcu w zeszłym roku pamiętam ze za robienie zdjęć w parku kasowali 50zł, a za park i pałac kawalera 150:> no tak, schody są ciekawe, i ten "afrykański dzik".
Fajnym obiektem jest "leśniczówka" przy paprocanach za tychami :> jest tam klimatyczna sala bankietowa i w środku tez nie najgrozej, ale ceny nie pamiętam (;
Temat trochę stary ale może jeszcze ktoś będzie szukać tego typu informacji więc pomogę, tutaj artykuł o miejscach plenerowych na śląsku (http://magazynadeline.pl/miejsca-plenerowe-na-slasku/). Trochę czasu zajęło mi zrobienie tej grafiki, mam nadzieję że się przyda ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://magazynadeline.pl/wp-content/uploads/2012/10/miejsca-plenerowe-web.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.