PDA

Zobacz pełną wersję : stare manualne obiektywy + wbudowana lampa?



Mati
29-05-2005, 03:34
Witam!
Podpiąłem dzisiaj sobie do D70 stare manualne szkła, jeszcze po zenicie mojego Ojca, i próbowałem zrobić zdjęcia z wbudowaną lampą (oczywiście na M) jednak nie udało mi się... tj. nie mogłem zwolnić migawki przy otwartej lampie...W czym problem? Czego nie wiem/ nie umiem? Próbowałem znaleźć odpowiedź na to pytanie w archiwach forum, ale też nie potrafiłem :/ Pewnie uznacie, że fujara ze mnie, ale mimo wszystko proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam Mati

Antonina
29-05-2005, 07:58
Witam!
Podpiąłem dzisiaj sobie do D70 stare manualne szkła, jeszcze po zenicie mojego Ojca, i próbowałem zrobić zdjęcia z wbudowaną lampą (oczywiście na M) jednak nie udało mi się... tj. nie mogłem zwolnić migawki przy otwartej lampie...W czym problem? Czego nie wiem/ nie umiem? Próbowałem znaleźć odpowiedź na to pytanie w archiwach forum, ale też nie potrafiłem :/ Pewnie uznacie, że fujara ze mnie, ale mimo wszystko proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam Mati

Witam
ja też podpinam stare obiektywy seri E ale tylko na zewnątrz z otwartą lampą nie zrobisz zdjęcia w żadnym trybie one nie mają pomiaru

Mati
29-05-2005, 13:01
A lampa w jakim trybie?


Oczywiście była w TTL-u :oops:
Już wszystko wiem, dzieki!
Jak to czasem proste pytanie zmusi do myślenia :)

Antonina
29-05-2005, 13:07
Witam
ja też potpinam stare obiektywy seri E ale tylko na zewnątrz z otwartą lampą nie zrobisz zdjęcia w rzadnym trybie one nie mają pomiaru

To dziwne, u mnie błyska :mrgreen: nawet siłę błysku ustawiam :roll:

Próbowałam na różne sposoby i nic a na jakim obiektywie u ciebie działa może on ma procesor :?: :?: :?:

Mati
29-05-2005, 13:16
[quote="Antonina"]

Próbowałam na różne sposoby i nic a na jakim obiektywie u ciebie działa może on ma procesor :?: :?: :?:[/quote

A próbowałaś wejść w menu aparatu- CSM MENU -19. Flash mode i zmienić z TTL na M? Teraz mądry jestem :wink: