Zobacz pełną wersję : Mała reklama - CS :)
zielony1996
04-07-2011, 22:03
Cs-master.xaa.pl[CoD Mod][FastDl]@ownserver.pl
91.203.223.64:27122
11 slotów
S/NS
Zapraszamy!
Motorniczy
05-07-2011, 00:24
W Csa gralem 5 lat a teraz bym wolal Bad Company 2 :p
Witam
Pojawię się w najbliższych dniach :)
Cs-master.xaa.pl[CoD Mod][FastDl]@ownserver.pl
91.203.223.64:27122
11 slotów
S/NS
Zapraszamy!
Więc z góry mówię:
Mało slotów,
Non-steam - wtf?!
zainwestujcie w lepsza domenę
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.