PDA

Zobacz pełną wersję : Mała reklama - CS :)



zielony1996
04-07-2011, 22:03
Cs-master.xaa.pl[CoD Mod][FastDl]@ownserver.pl
91.203.223.64:27122
11 slotów
S/NS
Zapraszamy!

Motorniczy
05-07-2011, 00:24
W Csa gralem 5 lat a teraz bym wolal Bad Company 2 :p

Garnett
05-07-2011, 08:33
Witam

Pojawię się w najbliższych dniach :)

conra
05-07-2011, 16:46
Cs-master.xaa.pl[CoD Mod][FastDl]@ownserver.pl
91.203.223.64:27122
11 slotów
S/NS
Zapraszamy!

Więc z góry mówię:
Mało slotów,
Non-steam - wtf?!
zainwestujcie w lepsza domenę