PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocław - zaginął D200 14-24 SB-800



Martini30
04-07-2011, 20:03
Witajcie,

Znajomy w niedzielę utracił swój cenny sprzęt fotograficzny. Jeśli ktoś spotka się z wymienionym sprzętem proszę o kontakt (mail na dole).

W niedzielę 2011-07-03 ok. godz.16 we Wrocławiu na drodze dojazdowej do lotniska Wrocław Strachowice utracono sprzęt fotograficzny Nikona. Miało to miejsce podczas pomocy w wypychaniu samochodu, który wpadł w poślizg i wjechał na wysepkę ronda.

DANE:

Aparat Nikon D200 nr 4010189
Obiektyw Nikon 14-24/2.8 AFS nr US219614
Lampa Nikon SB-800 nr 2650265
Grip BP-D200
Bateria 1 szt Nikon
Karta pamięci 8Giga PQ
Wszystko to było zmontowane razem. Obiektyw bez przedniego dekielka.

Znając właściciela gwarantuje, że będzie nagroda za pomoc w odnalezieniu sprzętu.


kontakt mailowy: [email protected]

Pozdrawiam i z góry dziękujew imieniu p. Józka
Marcin

coach_lodz
04-07-2011, 21:18
to znaczy, że kolega pomagał wypychać a w tym czasie mu rąbnęli sprzęcior ?

57puma
16-07-2011, 21:19
Jedno z ostatnich zdjęć nosi numer 82412

cheyenne
16-07-2011, 21:27
Właśnie zamierzam kupić 14-24 i stale przeglądm oferty.
Będę czujny.