Martini30
04-07-2011, 20:03
Witajcie,
Znajomy w niedzielę utracił swój cenny sprzęt fotograficzny. Jeśli ktoś spotka się z wymienionym sprzętem proszę o kontakt (mail na dole).
W niedzielę 2011-07-03 ok. godz.16 we Wrocławiu na drodze dojazdowej do lotniska Wrocław Strachowice utracono sprzęt fotograficzny Nikona. Miało to miejsce podczas pomocy w wypychaniu samochodu, który wpadł w poślizg i wjechał na wysepkę ronda.
DANE:
Aparat Nikon D200 nr 4010189
Obiektyw Nikon 14-24/2.8 AFS nr US219614
Lampa Nikon SB-800 nr 2650265
Grip BP-D200
Bateria 1 szt Nikon
Karta pamięci 8Giga PQ
Wszystko to było zmontowane razem. Obiektyw bez przedniego dekielka.
Znając właściciela gwarantuje, że będzie nagroda za pomoc w odnalezieniu sprzętu.
kontakt mailowy: [email protected]
Pozdrawiam i z góry dziękujew imieniu p. Józka
Marcin
Znajomy w niedzielę utracił swój cenny sprzęt fotograficzny. Jeśli ktoś spotka się z wymienionym sprzętem proszę o kontakt (mail na dole).
W niedzielę 2011-07-03 ok. godz.16 we Wrocławiu na drodze dojazdowej do lotniska Wrocław Strachowice utracono sprzęt fotograficzny Nikona. Miało to miejsce podczas pomocy w wypychaniu samochodu, który wpadł w poślizg i wjechał na wysepkę ronda.
DANE:
Aparat Nikon D200 nr 4010189
Obiektyw Nikon 14-24/2.8 AFS nr US219614
Lampa Nikon SB-800 nr 2650265
Grip BP-D200
Bateria 1 szt Nikon
Karta pamięci 8Giga PQ
Wszystko to było zmontowane razem. Obiektyw bez przedniego dekielka.
Znając właściciela gwarantuje, że będzie nagroda za pomoc w odnalezieniu sprzętu.
kontakt mailowy: [email protected]
Pozdrawiam i z góry dziękujew imieniu p. Józka
Marcin