Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Zamek w Rudnie - czy już po remoncie?
PDA
Zobacz pełną wersję :
Zamek w Rudnie - czy już po remoncie?
J@sió
03-07-2011, 19:01
Czy ktoś był w ciągu ostatnich 3 tygodni na Zamku Tenczyn w Rudnie? Jeśli tak, to czy skończył się już tam remont i nie ma rusztowań?
verus
03-07-2011, 22:06
Byłem tam na początku maja i dalej remont. Raczej w tym roku nie otworzą...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.