Zobacz pełną wersję : Jak miło!
Rafał_Sz
02-07-2011, 21:08
Nikoniarze rządzą!
Człowiek wchodzi popatrzeć na najlepsze zdjęcia, a tam: :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img835.imageshack.us/img835/5819/miod.jpg)
Link do strony:
http://1x.com/
Gratuluję! :)
Gratuluję!
Taka mała dygresja. Zanim wszedłem na forum czytałem o statystykach sprzętu fotograficznego użytego do robienia zdjeć wystawionych na Flickerze. Niech mi ktoś powie, czy takie zdjęcia jak wystawione powyżej da się zrobić kalkulatorem z funkcją dzwonienia. A potem jakiś idiota mąci ludziom w głowach, że najlepszym do robienia zdjęć jest gadżet z literką "i" na początku nazwy...
Gratuluję!
Taka mała dygresja. Zanim wszedłem na forum czytałem o statystykach sprzętu fotograficznego użytego do robienia zdjeć wystawionych na Flickerze. Niech mi ktoś powie, czy takie zdjęcia jak wystawione powyżej da się zrobić kalkulatorem z funkcją dzwonienia. A potem jakiś idiota mąci ludziom w głowach, że najlepszym do robienia zdjęć jest gadżet z literką "i" na początku nazwy...
na temat fanbojów przeróżnych znaczków firmowych się nie wypowiadam, ale jak ma się trochę talentu i umiejętności to nawet iPhonem można zrobić dobre zdjęcie:)
http://fstoppers.com/iphone
http://mashable.com/2010/08/15/iphone-portrait-photographs/#27401-Train-Passenger-by-Peter-Davis
a dla wyróżnionych kolegów: Gratulacje:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.