PDA

Zobacz pełną wersję : Jak miło!



Rafał_Sz
02-07-2011, 21:08
Nikoniarze rządzą!

Człowiek wchodzi popatrzeć na najlepsze zdjęcia, a tam: :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img835.imageshack.us/img835/5819/miod.jpg)



Link do strony:

http://1x.com/


Gratuluję! :)

eagis
02-07-2011, 21:38
Gratuluję:)

darko
02-07-2011, 21:45
Gratki dla obu panów

titus1
02-07-2011, 23:23
Gratuluję!

Taka mała dygresja. Zanim wszedłem na forum czytałem o statystykach sprzętu fotograficznego użytego do robienia zdjeć wystawionych na Flickerze. Niech mi ktoś powie, czy takie zdjęcia jak wystawione powyżej da się zrobić kalkulatorem z funkcją dzwonienia. A potem jakiś idiota mąci ludziom w głowach, że najlepszym do robienia zdjęć jest gadżet z literką "i" na początku nazwy...

statler
03-07-2011, 22:29
Gratuluję!

Taka mała dygresja. Zanim wszedłem na forum czytałem o statystykach sprzętu fotograficznego użytego do robienia zdjeć wystawionych na Flickerze. Niech mi ktoś powie, czy takie zdjęcia jak wystawione powyżej da się zrobić kalkulatorem z funkcją dzwonienia. A potem jakiś idiota mąci ludziom w głowach, że najlepszym do robienia zdjęć jest gadżet z literką "i" na początku nazwy...

na temat fanbojów przeróżnych znaczków firmowych się nie wypowiadam, ale jak ma się trochę talentu i umiejętności to nawet iPhonem można zrobić dobre zdjęcie:)

http://fstoppers.com/iphone
http://mashable.com/2010/08/15/iphone-portrait-photographs/#27401-Train-Passenger-by-Peter-Davis

a dla wyróżnionych kolegów: Gratulacje:)

ASAHI
03-07-2011, 22:50
gratulacje i od mnie :)