PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pożyczenie szkiełka - wawa



Kondzio-foto
02-07-2011, 17:37
Witam, jestem na etapie zmiany standardowego zooma i jeszcze nie kupiłem nowego, a wyskoczyły mi zdjęcia na jutro rano na których będzie mi niezbędny. Może, któryś z kolegów z Wawy byłby w stanie mi pożyczyć? Oczywiście wystarczy mi coś typu 28-80 28-70 itp generalnie obojętne jaki aby był minimum od 24 lub 28 i dało się używać na FX. Chętnie się odwdzięczę jakąś buteleczką :)

rb_zg
02-07-2011, 22:57
Poszło PW.