Zobacz pełną wersję : Nikoniarze sa wszędzie!
Sugestia idzie, aby wystosować notę w sprawie przyjęcia (http://wiadomosci.wp.pl/gid,13559197,title,Zdjecia-tygodnia,gpage,17,img,13559510,galeria.html) na forum.
Mimo wszystko ;)
ps. D3, czy niżej?
Sugestia idzie, aby wystosować notę w sprawie przyjęcia (http://wiadomosci.wp.pl/gid,13559197,title,Zdjecia-tygodnia,gpage,17,img,13559510,galeria.html) na forum.
Mimo wszystko ;)
ps. D3, czy niżej?
Ja myślę że to D40 nieco stuningowany;)
To Lumix w podwodnej obudowie, tylko pasek sobie przełożył. Ale wiocha...
to Zenit po tjuningu jest
jacyś niedowidzący jesteście, przecież to zwykła nokia ;-)
Nie ma sensu - on tego używa w charakterze kompakta, a na codzien jest zdeklarowanym Leicarzem i foci S2 oraz M9
wasilewk
02-07-2011, 16:13
Skoro 'naszego' mistrzaucieczki stać na porządnych kilka aparatów, to prezydent - może więcej mieć.
Pzdr.
mateo912
02-07-2011, 16:16
to Zenit po tjuningu jest
tak to na pewno jest zenit taki jak naszego Skibka ;)
Oj, czepialscy. Zaraz ktoś wyskoczy z komentarzem, ze gość forum nie przegląda. Inaczej by wiedział, że przez zamknięte okno fota słabo wyjdzie ;)
coach_lodz
02-07-2011, 16:44
Putin by otworzył okno... on "mientki" nie jest ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.