PDA

Zobacz pełną wersję : Nikoniarze sa wszędzie!



amirez
02-07-2011, 12:51
Sugestia idzie, aby wystosować notę w sprawie przyjęcia (http://wiadomosci.wp.pl/gid,13559197,title,Zdjecia-tygodnia,gpage,17,img,13559510,galeria.html) na forum.
Mimo wszystko ;)
ps. D3, czy niżej?

mycza
02-07-2011, 12:59
Sugestia idzie, aby wystosować notę w sprawie przyjęcia (http://wiadomosci.wp.pl/gid,13559197,title,Zdjecia-tygodnia,gpage,17,img,13559510,galeria.html) na forum.
Mimo wszystko ;)
ps. D3, czy niżej?

Ja myślę że to D40 nieco stuningowany;)

maki
02-07-2011, 13:56
To Lumix w podwodnej obudowie, tylko pasek sobie przełożył. Ale wiocha...

stock
02-07-2011, 14:37
to Zenit po tjuningu jest

-bob-
02-07-2011, 15:11
jacyś niedowidzący jesteście, przecież to zwykła nokia ;-)

Czornyj
02-07-2011, 15:24
Nie ma sensu - on tego używa w charakterze kompakta, a na codzien jest zdeklarowanym Leicarzem i foci S2 oraz M9

wasilewk
02-07-2011, 16:13
Skoro 'naszego' mistrzaucieczki stać na porządnych kilka aparatów, to prezydent - może więcej mieć.

Pzdr.

mateo912
02-07-2011, 16:16
to Zenit po tjuningu jest

tak to na pewno jest zenit taki jak naszego Skibka ;)

amirez
02-07-2011, 16:40
Oj, czepialscy. Zaraz ktoś wyskoczy z komentarzem, ze gość forum nie przegląda. Inaczej by wiedział, że przez zamknięte okno fota słabo wyjdzie ;)

coach_lodz
02-07-2011, 16:44
Putin by otworzył okno... on "mientki" nie jest ;)