PDA

Zobacz pełną wersję : [pożyczę - kupię - Kraków] zaślepka do sb800



yakoop
01-07-2011, 22:34
Witam,
Paweł Roman (forumowy Franeq) potrzebuje zatyczki lub pojemnika na piątą baterię do sb800 na jutro w Krakowie. Paweł jest tam już teraz i gdzieś to zgubił. Ktoś chętny pożyczyć na dzień za dobre wino ? :)
Poprosimy o privy lub jakikolwiek znak :)

tel. 663 766 940
mail: [email protected]

Pozdrawiam,
Kuba Nalewajko.

Franeq
01-07-2011, 23:48
Już dojechałem, tak jak napisał Jakub... potrzebuje pilnie zaslepki do baterii lub pojemnika na 5 - tą baterie. Mojemu wybawcy oferuję dobre winko lub buteleczke dobrego trunku. Jesli nie uda mi sie od kogos pożyczyć z Krakowa zatyczki, to wysle mi znajomy paczka konduktorska ... ale to ostateczność.

Jak coś to proszę o kontakt 504 275 739. Dzieki

Franeq
02-07-2011, 00:06
sorry, up

Adam Trzcionka
02-07-2011, 00:20
Nie mam, a sam pracuje jutro z sb900. Ale może niechby ktoś po prostu pożyczył lampe, no nie wierze, ze nikt się nie znajdzie..

Franeq
02-07-2011, 00:26
Błyskam tylko na weselu, także do 16-17 nie będzie mi potrzebna... Dzięki Adam

Jak wroce do domu wrzucam do torby pojemnik na 5 baterie :D

Franeq
02-07-2011, 00:57
Ja juz lece spać, jakby znalazla sie dobra duszyczka to prosze o kontakt tel. bo dostepu do internetu nie bede mial najprawdopodobniej.

RobertMiernik
02-07-2011, 08:57
...Kryzys zażegnany, życie uratowane, dama szczęśliwa ;P

Franeq
02-07-2011, 16:10
:) dziękuję