PDA

Zobacz pełną wersję : udź... fotograficznie



conik
01-07-2011, 09:39
od jakiegos czasu kusi mnie zeby odwiedzic miasto lodz....wizyta pod katem fotograficznym...moze sa chetni na zmontowanie jakiegos dwudniowego pleneru...fajnie coby tambylcy i bywalcy sie odezwali bom nigdy nie byl i nie wiem za bardzo za co sie zlapac a wszelkie sugestie cenne...chodzi o miejscowki, bezpieczenstwo, noclegi etc...

sa chetni?

Rafał_Sz
01-07-2011, 10:14
A jaki termin przewidujesz?

conik
01-07-2011, 10:22
na razie dowolnie...kwestia zebrania bandy i ustalenia terminu

admin
01-07-2011, 10:39
Jak już będziesz w Łodzi, daj znać. Może uda się coś wspólnie wymodzić fotograficznie. Z planowaniem czasu niestety mam mega problem... :(