conik
01-07-2011, 09:39
od jakiegos czasu kusi mnie zeby odwiedzic miasto lodz....wizyta pod katem fotograficznym...moze sa chetni na zmontowanie jakiegos dwudniowego pleneru...fajnie coby tambylcy i bywalcy sie odezwali bom nigdy nie byl i nie wiem za bardzo za co sie zlapac a wszelkie sugestie cenne...chodzi o miejscowki, bezpieczenstwo, noclegi etc...
sa chetni?
sa chetni?