Zobacz pełną wersję : domek na Mazurach
krolewicz
30-06-2011, 22:00
Witajcie,
poszukuję domku, najlepiej na mazurach, na wakacyjny wypad, najpewniej w połowie sierpnia
chce pojechać z paczką znajomych, jakies 6-8 osób i wynająć domek
nie oczekuję luksusów, wystarczy, że będzie czysto i schludnie i będzie woda/prąd :)
mile widziane bliskie sąsiedztwo jeziora, jakieś atrakcje typu ścieżki rowerowe lub inna rekreacja
natomiast dyskoteki i inne zbiegowiska raczej nie
może ktoś poleci jakieś miejsce? w internecie miliony ofert, ale ciężko wybrać coś konkretnego
z góry dziękuję
mpraglowski
30-06-2011, 22:29
http://www.lawendowepole.pl/ - jeziora brak w najbliższej okolicy ale domek na kilka osób mozna wynająć, spokoj i cisza, trasy na rower są, cenowo (jakiś czas temu) przystępne, właściciele "pozytywnie zakręceni" - polecam.
Dodatkowa atrakcja (sezonowa) - pole lawendy ;)
mirekkania
30-06-2011, 22:33
Nie Mazury a Suwalszczyzna. Mimo to polecam http://strekowizna.pl
Byłem, bardzo wysoki standard, jezioro 200 m, środek lasu.
http://turystyka.gratka.pl/noclegi/domki-letniskowe/ogloszenie/,,13831.html
Myślę, że spełni wasze oczekiwania.
pzdr
Nie Mazury a Suwalszczyzna.
No i blisko do bani staroobrządkowców :)
Hmmm... pamiętam zimę (-8), banię (saunę) z rózgami i stado nagich ludzi biegnących przez śnieg na pomost, skoki do Czarnej Hańczy, po czym powrót na kolejne nagrzanie i skok ... :)
Ale to chyba nie latem...? ;) (zima, śnieg)
Ale to chyba nie latem...? ;) (zima, śnieg)
no bez jaj. sie troche wiecej Zubra pochleje, to i sie zima znajdzie i snieg jakis :)
Nie Mazury a Suwalszczyzna. Mimo to polecam http://strekowizna.pl
Miejscówka super (jezioro Długie objęte jest strefą ciszy), ale niestety w br jezioro na chwilę obecną wyłączone jest z wędkowania :(
Kasandra
01-07-2011, 08:42
http://www.lawendowepole.pl/ - jeziora brak w najbliższej okolicy ale domek na kilka osób mozna wynająć, spokoj i cisza, trasy na rower są, cenowo (jakiś czas temu) przystępne, właściciele "pozytywnie zakręceni" - polecam.
Dodatkowa atrakcja (sezonowa) - pole lawendy ;)
i nie Mazury, a Warmia;-)
mirekkania
01-07-2011, 09:08
Miejscówka super (jezioro Długie objęte jest strefą ciszy), ale niestety w br jezioro na chwilę obecną wyłączone jest z wędkowania :(
Jezioro Kalejty jest dzierżawione. Żeby na nim wędkować, należy wykupić stosowne zezwolenie u dzierżawcy, który mieszka o rzut puszką po Żubrze od rzeczonej chatynki.
Tak było przed rokiem. Możliwe, że coś w tej kwestii jest nowego.
Jezioro Kalejty jest dzierżawione. Żeby na nim wędkować, należy wykupić stosowne zezwolenie u dzierżawcy, który mieszka o rzut puszką po Żubrze od rzeczonej chatynki.
Tak było przed rokiem. Możliwe, że coś w tej kwestii jest nowego.
Niestety BYŁ on tylko dzierżawcą :( Zawitaliśmy z kumplami nad Długie z początkiem czerwca br na męski wypad, a tu zonk - nie ma zezwoleń, bo nie wiadomo kto jest właścicielem (nie dzierżawcą). Ponoć jest sprawa w sądzie o ustalenie praw własności do zbiornika. Według info udzielonego przez byłego dzierżawcę sprawa ma się wyklarować najszybciej w sierpniu. Łowienie bez zezwolenia może skończyć się "sztrafem" w wysokości 400 zł.
Nie wyklucza to jednak wypoczynku nad jeziorkiem.
Aaaa - nie wiem co i dlaczego, ale wyrzezano kawałek lasu przy zjeździe na "pierwsze" pole namiotowe w Strękowiźnie (to u dzierżawcy). Jakoś dziwnie to wygląda :(
http://kamien.org/portal/kamien,1.html - wieje nieco prlem, ale spełnia wasze oczekiwania. jeździłem tam kilka lat ze znajomymi - klimat miejsca nie do opisania. mogę polecić.
To i ja coś zaproponuję:http://buczki26.mazury.pl/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.