PDA

Zobacz pełną wersję : zgon Nokii



pete777
30-06-2011, 21:29
trochę może nie miejsce na to, ale może szanowni Koledzy Forumowicze mieli do czynienia przypadkiem ze zgonem Nokii 6300? albo podobnego czegoś? Otóż wyczytałem w necie, że pomóc może wgranie nowego softu, z tym że mam dwie wątpliwości:
1.) jak wgrać nowy soft jak mi telefon wyłącza się po 30 sek od włączenia (na tym polega usterka)?
2.) czy wgranie nowego softu wyczyści mi wewnętrzną pamięć telefonu? Smsy, kontakty itp?

Gdyby ktoś miał wiedzę w w/w zakresie lub jakieś pomysły, dajcie znać proszę.
Piotrek

Błażej
30-06-2011, 21:35
2 - przyuszczam że w tego typu telefonie - nie takim, który za każdym podłączeniem do komputera twozry kopię zapasowaą (iphone na przyklad) - wszystko będzie skasowane; telefon bedzie jak z fabryki

wywar
30-06-2011, 21:36
szanowni Koledzy Forumowicze mieli do czynienia przypadkiem ze zgonem Nokii 6300? albo podobnego czegoś?
Ja na kawalerskim po pijaku przewróciłem się do oczka wodnego. W kieszeni miałem 6300 - nastąpił zgon nokii :D. Wysłałem do serwisu to podarli gwarancję i zwłoki mi odesłali :D

Marcin Jakubowski
30-06-2011, 21:54
a ja chwilę wcześniej przeczytałem tego newsa:

http://www.engadget.com/2011/06/30/nokia-shutters-online-and-retail-stores-in-uk-us-web-store/

i byłem przekonany, iż ten wątek jest związany z powolnym schyłkiem giganta

matys
30-06-2011, 22:13
pożycz od kogoś baterie i sprawdź czy to nie jej wina. Miałem tak kiedyś.

pete777
30-06-2011, 22:22
Bateria ok, wkładałem 2 inne i to samo.
Karta SIM też ok - po wyjęciu karty nadal problem występuje (w trybie bez SIM).
Karta pamięci też bez znaczenia - zarówno z nią jak i bez niej to samo...
Zależy mi na smsach i kontaktach, żeby to jakoś odzyskać. Sam telefon przeboleję może jakoś, choć też wolałbym żeby jeszcze posłużył...

Dzięki za odzew jak na razie:)

Art Erie
30-06-2011, 22:30
Jeśli zależy Ci na telefonie, to chyba mam jeszcze 2 szt, w jednym jest uszkodzony wyświetlacz ( czytelny, ale ma "paskowanie"); obie płyty sprawne. Mogę poszukać....

pete777
03-07-2011, 12:03
Dzięki za propozycję. Spróbuję jeszcze powalczyć z tym. Głównie zależy mi na kontaktach i smsach. Próbowałem zgrać na kompa przez kabel, ale wygląda na to że coś się stało z pamięcią wewnętrzną, jest niedostępna...

ASAHI
04-07-2011, 15:43
Moja nokia e52 doprowadza mnie do szału. Wiesza się co chwilę i muli strasznie. Mam ochote skrócić jej męki..

M_B
04-07-2011, 15:48
Moja nokia e52 doprowadza mnie do szału.

Dlatego karierę z nokią zakończyłem na e51. Byłem zadowolony. Teraz czas szajsunga :mrgreen:

fotograf58
04-07-2011, 17:37
Teraz czas szajsunga :mrgreen:
i MATEMATYKĘ

u mnie na razie działa HTC HD2 i jestem bardzo zadowolony.