jungli
30-06-2011, 21:16
Aloha,
Oferta na wakacje, 3miasto, dyspozycyjnosc codzienna, ile popracujemy tyle zarobimy, praca zwiazana bedzie z fotografia na plazy, mamy monopol raczej:)
0zl wkladu wlasnego, mile widziana uczciwosc, latwe nawiazywanie kontaktow, dusza handlowca!:) wiecej informacji u mnie, kasa do reki codziennie po robocie, zero stresu, mila atmosfera, plaza no i wiadomo co:)
792-199-972 tylko via tel na PW nie bede odpisywal.
GODSPEED
Uprzedzam pytania o kase, ile popracujemy i jak to zorganizujemy, tyle zarobimy zakladam, ze zarobie by sie nie wstydzic przed rodzina wiec chetnie osobe z pozytywnym nastawieniem...
PS
Jesli naruszam jakis punkt regulaminu, to przepraszam, po prostu chce aby jakis z forumowiczow sie podlaczyl do tematu, jesli ma za duzo czasu w wakacje i brak pracy, fajna sprawa
tylko powazne osoby prosze.
Oferta na wakacje, 3miasto, dyspozycyjnosc codzienna, ile popracujemy tyle zarobimy, praca zwiazana bedzie z fotografia na plazy, mamy monopol raczej:)
0zl wkladu wlasnego, mile widziana uczciwosc, latwe nawiazywanie kontaktow, dusza handlowca!:) wiecej informacji u mnie, kasa do reki codziennie po robocie, zero stresu, mila atmosfera, plaza no i wiadomo co:)
792-199-972 tylko via tel na PW nie bede odpisywal.
GODSPEED
Uprzedzam pytania o kase, ile popracujemy i jak to zorganizujemy, tyle zarobimy zakladam, ze zarobie by sie nie wstydzic przed rodzina wiec chetnie osobe z pozytywnym nastawieniem...
PS
Jesli naruszam jakis punkt regulaminu, to przepraszam, po prostu chce aby jakis z forumowiczow sie podlaczyl do tematu, jesli ma za duzo czasu w wakacje i brak pracy, fajna sprawa
tylko powazne osoby prosze.