woytec60
29-06-2011, 17:10
Witam
Kurczę, taki konkursik na fotopolis wygrałem :)
Wyniki konkursu "Architektura w obiektywie" (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13017&wyniki-konkursu-architektura-w-obiektywie)
Wysłałem fotki i zupełnie o tym zapomniałem. Wczoraj przypadkiem zajrzałem na stronę z wynikami a tu taka miła niespodzianka :)
Taka fotka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img600.imageshack.us/img600/2997/wkrate.jpg)
Piszą, że jakieś warsztaty wygrałem i tak nie dałbym rady skorzystać.
Zresztą nawet nie mam maila w tej sprawie, pewnie wysłali i trafił do spamu.
Nie szkodzi, cieszy, że fotka się spodobała :)
Kurczę, taki konkursik na fotopolis wygrałem :)
Wyniki konkursu "Architektura w obiektywie" (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13017&wyniki-konkursu-architektura-w-obiektywie)
Wysłałem fotki i zupełnie o tym zapomniałem. Wczoraj przypadkiem zajrzałem na stronę z wynikami a tu taka miła niespodzianka :)
Taka fotka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img600.imageshack.us/img600/2997/wkrate.jpg)
Piszą, że jakieś warsztaty wygrałem i tak nie dałbym rady skorzystać.
Zresztą nawet nie mam maila w tej sprawie, pewnie wysłali i trafił do spamu.
Nie szkodzi, cieszy, że fotka się spodobała :)