PDA

Zobacz pełną wersję : Się pochwalę...konkursik wygrałem :)



woytec60
29-06-2011, 17:10
Witam

Kurczę, taki konkursik na fotopolis wygrałem :)

Wyniki konkursu "Architektura w obiektywie" (http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13017&wyniki-konkursu-architektura-w-obiektywie)

Wysłałem fotki i zupełnie o tym zapomniałem. Wczoraj przypadkiem zajrzałem na stronę z wynikami a tu taka miła niespodzianka :)

Taka fotka


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img600.imageshack.us/img600/2997/wkrate.jpg)


Piszą, że jakieś warsztaty wygrałem i tak nie dałbym rady skorzystać.
Zresztą nawet nie mam maila w tej sprawie, pewnie wysłali i trafił do spamu.
Nie szkodzi, cieszy, że fotka się spodobała :)

maclat
29-06-2011, 17:37
Świetne zdjęcie, gratki. Linie są tak połamane, że aż oczy bolą, ale rewelacyjnie wypatrzone :)

Sendilkelm
29-06-2011, 17:38
Gratulacje, a fotka zacna. Podoba się bardzo.

andrzej_laskowski
29-06-2011, 18:23
Mimo ze fotografia architektury zupełnie mnie nie kręci to ta fotka bardzo fajna. Połamana jak diabli. ;)

Ale "konkursik" faktycznie niewielki, bo nagroda skromniutka.

t0m3k
29-06-2011, 18:33
Gratulacje, świetne zdjęcie :)
Czemu warsztaty mają się zmarnować? Jak Ty nie możesz to podeślij im jakiegoś znajomego, myślę, że warto.

BOSS
29-06-2011, 18:40
Gratulacje !!!

gary
29-06-2011, 18:46
gratuluje, fajne zdjęcie :)

TMB
29-06-2011, 22:28
Ja na poczatku myslałem, ze to jakies oparcie krzesła ze słomka :mrgreen: Fota good :)

prz3mo
29-06-2011, 22:58
gratulacje !!!! :)

creep
30-06-2011, 00:06
Gratulacje, szkoda że nie pokazujesz już zdjęć architektury na forum. Myślę, że warto przypomnieć Twój tasiemcowy wątek (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=100035) tym, którzy jeszcze nie mieli okazji go odwiedzić - dla mnie jego oglądanie było dużą przyjemnością.

woytec60
30-06-2011, 06:37
Dziękuję :)
Mało teraz fotografuję to i chwalić się nie ma czym, konkursowa fotka pochodzi ze starszych wojaży.
Jadę w niedzielę na urlop to może coś wypatrzę.